Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 21 Οκτωβρίου 2007.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    ειναι σαν να ειναι απο παντα φορεμένο στο πετσι σου. Ηξερες πως ειναι εδω πριν καν το δεις πως υπαρχει.
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    Να απαντήσω και εγώ αλλα δεν μου αρέσει το σκοτάδι...

    δεν κοιτάζω εμφάνιση χαρακτήρα κουλουπου κουλουπου θέλω μόνο να φτάσει να αγγίξει την καρδιά μου  
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γι αυτό οι BDSM lifestylers είναι αναρχικοί κατά μία έννοια. Και όπως έχω ξαναπεί, ούτε πρόστιμο δεν μπορούν να μας δώσουν γι αυτό.

    Πυκνά τα λες και το ποστ σου δεν απαιτεί απάντηση. Απλά με φαγούριζαν τα ακροδάχτυλά μου για κάποιο μη εξηγήσιμο λόγο.

    Όσο για το άλλο μισό, θα πρέπει να υπάρχει, γιατί εγώ το βρήκα (καλά, καλά, μη βαράτε, αυτό με βρήκε)  
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Σ' ευχαριστώ πολύ. Πάντα το θεωρούσα ένα υπέροχα τρυφερό τραγούδι. Τί μου θύμισες, αυτά που δεν θα μπορούσα ποτέ να ξεχάσω...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    You are not afraid of the Dark, are you?

     
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    Και με τι θα την αγγιξει ακριβως? με το απολυτο κενο?
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    ψηλος,λεπτος,μελαχρινος ,μακρια μαλλια,λευκο δερμα,σαρκωδη χειλη,αυστηρο αγριο βλεμμα,ντελικατα δαχτυλα χεριων,αυστηρος εκει που πρεπει ,μπολικο χιουμορ και πανω απο ολα να εκφραζει καθε συναισθημα.

    ψηλη,λεπτη αλλα με καμπυλες εκει που πρεπει,μελαχρινη.μακρια μαλλια,δερμα λευκο,αισθησιακο σχημα χειλιων,γλυκο βλεμμα.τα στοιχεια οτυ χαρακτηρα ειναι ιδια με τα προαναφερθεντα....

    βρε....σαν αγγελια δε μοιαζει?ολε :lol2:
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ψηλος, αρρενωπος, κανονικος στα κιλα αλλα οχι παιδοβουβαλο, πεντακαθαρος, αξυριστος, βλεμμα που δειχνει υποταγη, να μην βγαλει τα ρουχα του και δω κανενα ροζ στρινγκ, διοτι θα τον ανασκολοπισω με το κονταρι της σφουγγαριστρας, και να ειναι απο την μια εκφυλος και προστυχος και απο την αλλη ερμαιο στα χερια μου!
    Α! Και να αντεχει τα χαστουκια!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Ginger ... θεός !
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Σιγά μην είναι και Sugar Pumpkin...  

    Giger
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor