Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 10 Απριλίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Συμμετοχη σε τριγωνα, τετραγωνα, και μικρες παρεες ατομων του χωρου ολων των στατους, και φυλων (ακομα και gay και lesbian), σε μικρα κλειστα παρτυ με bdsm session, (οχι βανιλα παρτουζα).

    Το εχετε βιωσει συμμετεχοντας σε πριβε session μαζι με την/ον σκλαβα/ο σας, μαζι με μικρες παρεες του χωρου ολων των στατους ?

    Το εχετε φαντασιωθει αλλα δεν το εχετε πραγματοποιησει ποτε ?

    Σκεφτεστε να το κανετε αλλα σας αποτρεπει η σκεψη του οτι θα χρησιμοποιησουν την σκλαβα/ο σας και αλλα ατομα,(βλεπε ζηλια), ασχετως αν χρησιμοποιησετε και εσεις την δικια/ο τους ?

    Ειστε της αποψης τα εν οικο μη εν δημο..?

    Τι αποψη εχετε γενικα για τετοια μικρα κλειστα πριβε session (παρτυ)?
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2008
  2. Eri

    Eri

    Δεν αντεξες τελικα.....   
     
    Last edited by a moderator: 10 Απριλίου 2008
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Εγω αντεχα ομορφια μου... η διαστροφη μου ομως γμτ.... (βλεπε ανωμαλια μου..), δεν αντεξε και επαθε κατι σαν αυτο:angry6:.....(εκρηξη)...,γι' αυτο και ανοιξα αυτο το νημα γιατι πιστευω οτι οι περισσοτεροι/ες εδω μεσα το εχουν φαντασιωθει και θα ηθελαν να το πραγματοποιησουν, και για να διαβασουμε τις αποψεις των μελων του φορουμ για το θεμα,επι τι ευκαιρια θα δουμε και ποσο πουριτανοι μπορει να ειμαστε μεσα σε ενα τετοιο χωρο που υποτιθεται τα δεχεται και τα χωραει ολα......
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2008
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    την καλύτερη!! 
    (ναι, η φαντασία μου οργιάζει  )




    ΥΓ : που υπογράφουμε? 
     
    Last edited by a moderator: 10 Απριλίου 2008
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Δεν υπογραφεις πουθενα εσυ γιατι εισαι ακομα μικρη (πιπινα)......,κατσε να μεγαλωσεις λιγο ακομα........και βλεπουμε.... 

    Καλα καλα μην κλαις μικρη μου σαν να σου πηραν την κουκλα σου.....και τις καραμελες σου....αντε θα σε καλεσω με πμ στο πριβε που θα διοργανωσω........αν μου υποσχεθεις ομως οτι θα εισαι το πιο υπακουο θηλυκο στο παρτυ.........  
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2008
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν έχω ιδέα. Δεν έχω λάβει ποτέ μέρος, δεν διοργάνωσα, μηδέ προσεκλήθην σε τέτοια διοργάνωση. Θα ήταν ωφέλιμο να μάθουμε πως γίνεται η διοργάνωση και η εκτέλεση ενός ...τουνόουασμπέτερ.
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    καλα γινονται και τετοια?
     
  8. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Δεν έχω οργανώσει (δυστυχώς), ούτε προσκλήθηκα ποτέ!
    Όμως σίγουρα φαντάζομαι να είμαι ο υπηρέτης σε μια τέτοια κατάσταση.
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ Κ.Λ.Π ΣΕ ΠΡΙΒΕ BDSM SESSION

    Συμμετείχα σε τετραγωνο 2 κυριαρχες με 2 μειλ υπο.. φιλικο το 2ο ζευγαρι
    Σε αριθμητικα δρωμενα αγνωστων δεν συμμετέχω κ δεν το φαντασιωνομαι.. μάλλον αδιαφορη μ αφηνουν..

    Μετα τιμής
    Ψέμματα
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    Το έχω κάνει αλλά ήταν περισσότερο χαβαλετζίδικο session αφού γινόταν και μπροστά σε άτομα άσχετα και δεν μπορούσαμε να λειτουργήσουμε μήτε εγώ μήτε Εκείνες...  
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Έχω συμμετάσχει σε σκηνές με αρκετά άτομα. Δεν είναι αυτό που φαντάζεται ο καθένας. Ούτε τόσο μαγικό.

    Αλλά μέσα σε κάποιες από αυτές τις σκηνές συνάντησα κάτι μαγικό για την αισθητική μου. Κάτι που είναι και πιο πιθανό, λόγω περισσότερων ευκαιριών στους συνδυασμούς των χαρακτήρων.

    Ένα μεγάλο όργιο λοιπόν, αξίζει για ένα και μόνο λόγο. Για την πολυποικιλότητα το μικρών οργίων που συμβαίνουν μέσα του.
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Κάτι σε "Eyes wide shut" ένα πράγμα;