Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί έχετε μάθει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Uther, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αστα να πανε η μάνα μου σε μια άλλη ζωή ήταν Μistress σίγουρα.
     
  2. Κι εμένα μια θειά μου, ήτο άτυπα Δομινάτριχη στην πράσινα σοσιαλιστική επαρχία των 80s.
    Μου έμαθε πως οι άνδρες χωρίζονται (χονδρικά) σε 2 κατηγορίες: στους παθητικούς κουβαλητές / δωρητές που προσδοκούν / βασανίζονται και στους ανέμελους που "βατεύουν ενστικτωδώς" χωρίς πολλά διαπιστευτήρια.

    ΥΓ. Το καθάρισμα, σκούπισμα, μαγείρεμα, πλέξιμο, πλύσιμο τα έκανε για αυτοσυντήρηση και χόμπι
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2015
  3. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Σίγουρα έμαθα ότι η αγένεια έχει επιπτώσεις..... Χειροπιαστές.
    Περιμένω κι άλλα μαθήματα στο απώτερο μέλλον.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aυτό ξανά πες το!   
     
  5. Ποιός σε χούφτωσε?
    Να του κοπεί το μακρύ του.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εσύ ήσουν αγενής ή ο/η άλλος/η;
     
  7. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    χαχαχαχα για τη δική μου αγένεια μιλούσα αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!!!!!!!!
     
  8. Xαίρομαι....
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    αχαχαχααααχαααχχχααααα....

    "εμαθε" οτι κατεχω την μαγειρικη και την αυτοσυντηρηση (πως το λενε αυτο το πραγμα, σφουγγαριστρα) και ξεστομισε την τρομερη αττακα
    "α, ωραια. θα πλενεις, σφουγγαριζεις και θα μαγειρευεις εσυ, εγω δεν τα κανω αυτα τα πραγματα"

    ενομισε το πορνιδιον, οτο επειδη κααααποτε εφαγα 4 μερες κρατηση στα ΛΥΒ
    επειδη ο λοχιας που με ειχε αχτι και εβγαλε ΠΑΝΑΚΙ και το πατησε με το νυχακι στη γωνια του μαρμαρου και εβγαλε "γκρι" (οποιος τα περασε καταλαβαινει, οι υπολοιπες στη μανα τους)
    και επειδη 17 χρονων εχασα τη μανα μου και βγηκα απο νωρις στη ζωη (οχι θα ανεχομουνα την γκομενα του πατερα μου)
    και επειδη εζησα 6 χρονια στην αλλοδαπην για σπουδες και μου το χαρισαν και με "λιαν καλως" οι ανωτεροφυλοι,
    οτι θα ανεχτω το καθε πορνιδιο και δε θα το βαλω " σουτ και γκοοοολλλλλ " ....


    ρε γελιο που χαριζουν μερικες... ουτε πιπα της προκοπης δεν παιρνουν στα τεσσερα και θελουν και μεγαλεια
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Πόσο μεγάλη κουβέντα είπατε τώρα? Το θέμα όμως για μένα είναι αν αυτή η βία, το βίαιο κομμάτι της φύσης μας ενυπάρχει μόνο μέσα σε κάποιους κι όχι σε όλους και ποικίλει σε ένταση, είδος και τρόπους εκδήλωσης, είναι πρωτογενές και μη παζαρέψιμο?
    Μόνο όσοι ελέγχουν επιθυμούν ή ποθούν? Αν αυτό είναι αμφίδρομο δεν έχει πιθανότητες να λειτουργήσει καλύτερα?
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    εμένα η δικιά μου και σ΄αυτήν την ζωή μιστρέσσα είναι, οπότε αναπόφευκτα ταυτίζομαι με τον υ πατερούλη... 
    πφφφφφφφ....και μετά σου λένε για τα φροϋδικά, να μην τα πιστεύεις.... 
    όλες οι αλήθειες της ζωής σε πέντε απλά πραματάκια.... 
     
  12. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Μεγαλη κουβεντα,δεν το θα το ελεγα,σιγουρα ομως εχει κατα καιρους αποτελεσει θεμα ενδιαφερουσων συζητησεων.Eαν θεωρησουμε τη βια ως αρχεγονο ενστικτο-εργαλειο καθε ζωντανου πλασματος,τοτε προφανως ολοι το διαθετουν.Απο εκει και μετα,ολα ειναι δυνατον και λογικο να διαφερουν ποιοτικα και ποσοτικα,αναλογα με τον ανθρωπο και το εκαστοτε κοινωνικο πλαισιο.Παζαρεψιμο δεν ειναι παντα,ομως ειναι υποχρεωτικο να ειναι διαχειρισιμο.Κατι το οποιο δεν ειναι παντα ευκολο,τουλαχιστον σε προσωπικο επιπεδο(βλ,μαζοχιστες).



    Καθε ανθρωπος επιθυμει και ποθει,οποτε ο,τι εγραψα για την απολαυση του ελεγκτη,πιθανον να ισχυει και για την απολαυση του ελεγχομενου.
    Αν η επιθυμια δεν ειναι αμφιδρομη,δεν τιθεται καν θεμα συζητησης.
    Αν ειναι και παλι ειναι ζητημα διαχειρισης,με τις πιθανοτητες επιτυχους εκβασης να αυξανονται εαν υπαρχει η σωστη σειρα.Επι παραδειγματι,δεν βοηθα το να υποτασσεσαι διοτι ερωτευεσαι.Το αντιστροφο,ετσι κι αλλιως θα συμβει.