Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί έχετε μάθει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Uther, στις 25 Μαρτίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν είσαι ότι δηλώνεις ... είσαι ότι πράττεις.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ευτυχως που υπαρχει το συγκεκριμενο φορουμ και εχω παρα-μορφωθει...
    Μας ψεκαζουν.....
     
  3. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Μας είπες οτι γυμνάζεσαι πολλά χρόνια, οτι κανεις αερόβια και πολεμικες τέχνες, οτι έχεις γραμμωμενο κορμι, οτι είσαι 42 χρονών, οτι είσαι Παρθένος, και οτι ειχες πολλές υποτακτικές... Κατα τη γνώμη μου, και φιλικά παντα, δεν χρειαζεται να κανεις τοσο μεγαλη αυτοπροβολη.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ''Φρέζα'' στον εγκέφαλο.
     
  5. sigh

    sigh .

    Πως βιώνεται η ένωση, απ' τον έρωτα πιο πέρα. Καθώς κυλά στα όρια η ψυχή, με άγγιγμα για έρμα, μονάχα ένα βλέμμα.
     
  6. iolanda

    iolanda Contributor

    - Να ελέγχω τον παρορμητισμό μου.
    ( δεν το έχω κατακτήσει ακόμα αλλά είμαι σε καλό δρόμο)
    - Να διοχετεύω την δοτικότητα μου χωρίς να την σπαταλώ ανούσια.
    - Να βιώνω την υποτακτικότητα μου χωρίς ενοχές και χωρίς να θυματοποιούμαι.
    - Να απολαμβάνω τη σεξουαλική μου ζωή χωρίς ενοχές.
    - Να πειθαρχώ, να ζω με κανόνες και όρια.
    - Να σέβομαι την διαφορετικότητα του άλλου όπως και ο άλλος σέβεται τη δική μου.

    Έμαθα ακόμα πως μπορεί η καλύτερη άμυνα να είναι η επίθεση αλλά στο D/s, μου είναι εντελώς άχρηστα και τα δύο.
     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2019
  7. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Ναι, ότι οι άνθρωποι έχουνε πολλά προβλήματα.
     
  8. Αν δεν αποδεχτεις τον ευατο σου, αν δεν τον φροντισεις αν δεν τον αγαπησεις, αν δεν τον σέβεσαι δεν θα το κάνει κανείς για εσένα.....
    Δεν το έμαθα στο bdsm αυτό
    Απλά με βοηθησε να το επιβεβαιώσω.....
     
  9. estarian

    estarian New Member

    Εμαθα οτι οσο καπνίζω μαλακία κάνω.
    Κοψιμο και γρήγορα.
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ότι οι ίδιες καταστάσεις μπορούν να έχουν εντελώς διαφορετικό αντίκτυπο μέσα μου ανάλογα με την οπτική που έχω σε εκείνη την δεδομένη περίοδο της ζωής μου.

    Ότι δηλαδή έχει σημασία πως βλέπεις κάτι, όχι το τι μπορεί να είναι. Πρέπει να μάθεις να μετακινείς το μυαλό σου, να μην το αφήνεις στάσιμο σε αυτά που νομίζεις ως σίγουρα.
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τα παντα για εσας. Δεν κρατιεστε χρυσα μου στις συναντησεις, πρεπει να τα πειτε ολα...   
     
  12. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Εκφράζομαι χαοτικά!!!!