Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τί θέλετε τα Κ να είσαστε για τα υ σας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 31 Μαρτίου 2019.

  1. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Δεν αγχώνομαι για σενα! είμαι σιγουρος πως την κατανοησες έτσι ακριβώς όπως νομίζεις!
    Γιατι ετσι.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν μου επιτρέπεις, μια χαρά μπορεί να είναι Κ υπό αυτές τις προϋποθέσεις και μάλιστα μπορεί να είναι πολύ καλός στο να κυριαρχεί.

    Το πώς το εισπράττουν οι υπήκοοι είναι τελείως διαφορετική κουβέντα.
     
  3. Εγώ απάντησα στο ότι ο Κ εχει καθρέφτη....
    Και κατά την δική μου εμπειρία και κατά την δική μου οπτική γωνία , έξω από status που είναι απλώς ένα στοιχείο της καθε προσωπικοτητας, ο καθρέφτης του καθενός είναι οι γύρω μας και οποιοι κατά καιρούς προσελκυουμε......
    Ο καθρέφτης του σπιτιού μας δείχνει αυτό που θέλουμε να δούμε εμείς
    Και το κλείνω εδώ , γιατί μπορεί να είμαι και εκτος θέματος και γιατί μερικά πράγματα παρερμηνευονται....
    Γιατί δεν είναι και "ζωντανός" διάλογος...
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2019
  4. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Τι σχέση εχει με το πώς γουστάρει να διαγει την ζωή του ένας Κ..
    Με το πώς πρέπει να ειναι ένας Κ;
    Αλλο το ενα..αλλο το άλλο!
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συμφωνώ μέχρι κεραίας και στο βαθμό που μπορώ το προσπαθώ κι εγώ, ωστόσο αυτό που γράψατε προηγουμένως είναι τελείως διαφορετικό.
     
  6. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Το είπα ξεκάθαρα !αν είναι για το στατους..μια χαρα..
    Θέμα των υ..
    Που επιλέγουν την εμπλοκη μαζί του!
    Ότι αγαπά ο καθένας.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    ευτυχώς δεν το κατανόησα όπως πρέπει ή όπως του ζήτησαν να καταλαβαίνει ενας κ, αλλά όπως μπορώ  
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Good  
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Συν την κάρτα ελευθέρας για τα ΜΜΜ και εκπτώσεις σε γνωστή αλυσίδα σουπερμάρκετ.
    Άσε που ανοίγει και την πόρτα vip σε τρένα, καράβια, κλαμπ και σκυλάδικα.

    Να λες όλη την αλήθεια σε παρακαλώ πολύ.
     
  10. Entheogen

    Entheogen New Member

    Καλή εκπλήρωση των φαντασιώσεων της
    Αυτός είναι ο στόχος...όχι ότι συμβαίνει 100% ποτέ...Σαν την ουτοπία ενα πράγμα...στη πορεία προς τα 'κει κάτι καλό θα βγαίνει παντα