Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταινιες με bdsm χαρακτηρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος KostasCU, στις 23 Φεβρουαρίου 2018.

  1. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

  2. Kantykanty

    Kantykanty Findom and feet fetish

    Αξιόλογες καποιες απο τις προαναφερθείσες ταινιες αν θελεις και εχεις χρονο μπορεις να δεις και την τριλογία nymphomaniac του trier ...
     
  3. SubIrene

    SubIrene Dreamer of Dreams

  4. sigh

    sigh .

     

    The Night Porter, 1974

     
     
  5. sigh

    sigh .

    Blue Velvet
    1986

     

     

     
     
  6. sigh

    sigh .

     
    Taiji ga mitsuryô suru toki
    1966

     
     
  7. sigh

    sigh .

  8. Consul

    Consul New Member

    το εχω δει - μ αρεσε
     
  9. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Εξαιρετικά όλα.. οσα υπάρχουν εδώ.
    Θα προτείνω και την Αυτοκρατορία των αισθήσεων.
     
  10. noxteryn

    noxteryn The Japan Man

    Ερωτήση: Με τι κριτήρια χαρακτηρίζετε τις παραπάνω ταινίες ή σειρές ως καλές?

    Έχοντας δει τα περισσότερα, βρήκα ότι περιέχουν κραυγαλέα λάθη και παραβιάσεις συναίνεσης, σε σημείο που εγώ δε μπορούσα να τα ευχαριστηθώ καθόλου. Το Bonding, μάλιστα, που προωθούνταν ως progressive και "woke" από το Netflix, ήταν τελείως αρρωστημένο από πλευράς σεβασμού των boundaries. Ακόμα και ως κωμωδία, μου φάνηκε ότι απλώς έπαιζε πάνω στα στερεότυπα που έχουν οι vanillas για το BDSM. Dommes που είναι σκύλες, submissive άνδρες των οποίων η ίδια η ύπαρξη θεωρείται αστεία, κτλ.

    Δε θυμάμαι ποιος το είπε πρώτος (νομίζω η Evie Lupine?), αλλά συμφωνώ απόλυτα πως το Bonding ήταν για το BDSM ό,τι το The Big Bang Theory ήταν για το nerd culture.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μονωτικές σε role play βιασμού/απαγωγής  
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ελα ! Σοβαρα μιλας ?

    Υ.Γ. Στη δουλεια χρησιμοποιουμε απερα, απειρα tire up (δεματικα "χριτς χρατς")
    Δε θα χρησιμοποιουσα ΠΟΤΕ αυτη τη μαλακια σε play. Δερματινα cuffs ή σχοινι. Forever !

    Υ.Γ. 2. Θα σε κανω outing. Μια Ψυχη ΝΟΜΙΖΕΙ οτι το live long and prosper το λες... εσυ !
    Σου δινω 24h διορια να το επανορθωσεις !
    τικ.. τακ.. τικ... τακ...
    23:59:58
    τικ...τακ...
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2019