Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταξίδι αναζητήσεων.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος thomaspolygono, στις 20 Αυγούστου 2007.

  1. thomaspolygono

    thomaspolygono Regular Member

    Μια φορά και έναν καιρό ..., δηλαδή λίγες μέρες πριν, έκανα ένα ταξίδι στο Βερολίνο. Μια πολύ όμορφη και ενδιαφέρουσα πόλη. Σας προτείνω να την επισκεφτείτε αν δεν το έχετε κάνει ήδη. Σκοπός του ταξιδιού αυτού ήταν (και) να δω τα αξιοθέατα και να μάθω περισσότερα για αυτήν την πολύπαθη ιστορική πόλη. Αλλά όχι μόνο. Βασική αιτία ήταν ότι ήθελα να έρθω σε επαφή με άτομα που ασχολούνται με το bdsm. Να βρεθώ σε club και επαγγελματικούς χώρους (λύση ανάγκης) που να σχετίζονται με το bdsm.



    Έτσι λοιπόν με την προτροπή μιας prodom, που θα επισκεπτόμουν κατά τη διάρκεια της παραμονής μου στην πρωτεύουσα της Γερμανίας, πήγα στο Insomnia club. Ήταν η πρώτη φορά για μένα που θα επισκεπτόμουν ένα τέτοιο χώρο. Με το που μπήκα στην είσοδο του club αντίκρισα μια γυναίκα με αναλογίες μοντέλου. Ήταν σχεδόν γυμνή και στο κορμί της είχε γίνει κάποια ζωγραφική σώματος. Τον βασικό κώδικα ντυσίματος τον είχα τηρήσει. Μαύρα παπούτσια, παντελόνι και πουκάμισο κάπως fetish. Προσπέρασα την γκαρνταρόμπα και ανέβηκα στο πάνω επίπεδο όπου ήταν και το ουσιαστικό μέρος του club. Ένιωσα υπέροχα όταν αντίκρισα τους θαμώνες να είναι κεφάτοι, ντυμένοι όπως επιθυμούσαν αλλά fetish και κάποιοι που απλά δε φορούσαν τίποτα. Με ένα χαμόγελο ανακούφισης που έφτανε μέχρι τα αυτιά. Πήγα κάτω στην γκαρνταρόμπα ξανά και έβγαλα τα ρούχα μου. Από κάτω φορούσα κάτι σαν παντελόνι κοντό με ένα σλιπ (σετάκι ήταν) και τα δύο από δερματίνη, με τα οπίσθια γυμνά, μιας και ήταν αποκαλυπτικό και ένα δικτυωτό μπλουζάκι.



    Επέστρεψα στον κυρίως χώρο του μαγαζιού όπου και μπερδεύτηκα με τον κόσμο. Ένα μεγάλο μπαρ πρόσφερε ποτά και το service, άντρες και γυναίκες γυμνοί όλοι, πρόσφεραν σε μεγάλους δίσκους φρούτα. Πολύ γρήγορα γνωρίστηκα με έναν άντρα. Προσφέρθηκε να με ξεναγήσει στους διάφορους χώρους και να μου εξηγήσει διάφορα σχετικά με τη λειτουργία του καταστήματος. Υπήρχε μια μικρή πισίνα, ένας κάπως μεγάλος χώρος για χορό, κάποιος μικρότερος χώρος με καναπέδες και τέλος ένα πατάρι. Στο πατάρι υπήρχαν κρεβάτια πολυθρόνες και ένας μεγάλος καναπές χωρίς πλάτη. Υπήρχε και κάποια κοπέλα του service (πολύ πάρε δώσε είχε με μια άλλη κοπελίτσα με την οποία στο τέλος της βραδιάς είχαν πιο στενή επαφή), που καθάριζε τακτικά τις επιφάνειες όπου συνέβαιναν οι διάφορες περιπτύξεις, πρόσφερε προφυλακτικά, φαλλικά ομοιώματα, μαστίγια και κεριά. Στους δύο τελευταίους χώρους γινόντουσαν πιο στενές επαφές μεταξύ των θαμώνων. Κυρίως σεξ και κάποια σαδομαζοχιστικά παιχνίδια. S&M διακόσμηση δεν υπήρχε. Παρά μόνο μια πολύ όμορφη πολυθρόνα γυναικολόγου που χρησίμευε για εξετάσεις σεξουαλικών περιπτύξεων.



    Αφού έγινε η περιήγηση και είπαμε πάνω κάτω για τις προτιμήσεις μας η συζήτηση πήγε σε άλλο θέμα. Με ρώτησε αν έπαιρνα ναρκωτικά. Του απάντησα όχι. Τότε αυτός μου ανέφερε ότι ο ίδιος έπαιρνε μια ή δυο φορές το μήνα έτσι μόνο για τη φάση! Ας επανέλθω στους θαμώνες. Μου έδωσαν να καταλάβω από τη συμπεριφορά τους ότι ήταν μια μεγάλη παρέα. Ήταν οικείοι μεταξύ τους. Γερμανικά δε ξέρω παρά μόνο αγγλικά. Ευτυχώς κάποιοι μιλούσαν αγγλικά και μάλιστα παρά πολύ καλά και έτσι η επικοινωνία μας ήταν καλή. Προσέγγισα αρκετά άτομα στο club κυρίως γυναίκες και ζευγάρια. Κάποιοι μου μιλήσανε κάποιοι άλλοι με απέφυγαν με ευγενικό τρόπο. Κάποιοι μου είπαν ότι είναι φετιχιστές. Ότι τους άρεσε να βρίσκονται σε αυτό το μέρος για το περιβάλλον και για τη μουσική. Για να χορέψουν. Κάποιοι ασχολούνται και με το S&M γιατί προσφέρει κάτι όμορφο στη σεξουαλική τους ζωή.



    Όπως προανέφερα κάτι ιδιαίτερο σε S&M κατάσταση δεν έλαβε χώρα. Ένας άντρας μαστίγωνε τη γυμνή φίλη του, στην αρχή σιγά και όσο περνούσε η ώρα γινόντουσαν πιο έντονα τα χτυπήματα του. Η κοπέλα σπαρταρούσε στην κυριολεξία. Μετά φόρεσε ένα προφυλακτικό στη λαβή από το μαστίγιο και το έβαλε στον κόλπο της. Τον ίδιο ρυθμό χρησιμοποίησε όπως και στο μαστίγωμα. Η κοπελιά απολάμβανε την κάθε στιγμή. Ευχαριστημένος από την όλη κατάσταση και ο φίλος της που απολάμβανε την κάθε αντίδραση της αλλά σίγουρα θα χαιρότανε και από την ευχαρίστηση των παρατηρητών της όλης κατάστασης. Τέλος τις πρόσφερε και μια ... αιδοιολειχία. Ένα ζευγάρι που ήταν ακριβώς δίπλα τους έδειχνε με τον τρόπο του την αλληλεγγύη του προς την κοπελιά με το να τη χαϊδολογεί όπου αυτό ήθελε.



    Υπήρχε ένα άλλο ζευγάρι, η κοπελιά μια νεαρή mistress και το παλικάρι της ένας υποτακτικός. Τον πηγαινοέφερνε στο χώρο τραβώντας τον με ένα λουρί που κατέληγε σε ένα περιλαίμιο. Η κοπέλα ήταν εντυπωσιακότατη. Κατάξανθη με μαλλί που έφτανε πιο κάτω από τα οπίσθια της, γαλάζια μάτια, κατάλευκο δέρμα, σαρκώδη χείλη. Γερμανίδα 100%. Φορούσε κορσέ, ζαρτιέρες, καλσόν και μπότες που έφταναν λίγο πιο κάτω από το γόνατο. Ήταν όμως κάπως χοντροκομμένες οι μπότες. Βρακάκι δεν φορούσε. Και καλά έκανε η κοπέλα. Ξανθιά ήταν και στο συγκεκριμένο σημείο όπου σχηματιζόταν ένας υπέροχος μικρός και περιποιημένος θάμνος. Μάλλον δεν φορούσε βρακάκι για να δείξει στον περίγυρο ότι είναι φυσική ξανθιά. Προσωπικά δεν την αμφισβήτησα, αλλά πάλι ως άπιστος (Θωμάς) που είμαι , ναι ήθελα αποδείξεις.



    Κάποια στιγμή έκατσαν δίπλα μου και απολάμβαναν τις περιπέτειες του ζευγαριού που έκανε S&M φάση. Να πω ότι το παλικάρι φορούσε μπότες και ένα σλιπ από βινύλιο που είχε ένα φερμουάρ στο κέντρο του κάθετα ραμμένο. Αυτός λοιπόν ήταν στα πόδια της και έγλυφε τις μπότες τις μετά από υπόδειξη της. Της είπα ότι είναι πολύ όμορφη και σαγηνευτική. Μια υπέροχη mistress. Όση ώρα της μιλούσα ούτε καν γύρισε να με κοιτάξει. Το έκανε μετά από λίγο σηκώνοντας ελαφριά τον ώμο της και γυρνώντας προς το μέρος μου με ένα ύφος πολύ ξινό λέγοντας μου, ευχαριστώ. Και αμέσως έστρεψε το βλέμμα της στο πιο ενδιαφέρον γεγονός που ήταν σε εξέλιξη. Σκέφτηκα να της προτείνω να πέσω και εγώ στα πόδια της αλλά το μετάνιωσα γιατί σκέφτηκα αυτόν που ήταν μαζί της. Για ποιο συγκεκριμένο λόγο δεν ξέρω, λάθος ή σωστά αυτό έκανα. Κάποια στιγμή έκρινε ότι και αυτή θα ήθελε κάποια περιποίηση και τον οδήγησε προς τα εκεί. Κάθε κίνηση της ήταν αργή, προσεκτική και απόλυτα ερωτική. Δεν μιλούσε, απλά έδειχνε ή τον άγγιζε και αυτός εκτελούσε. Και αυτός την έγλειφε ήρεμα.



    Μετά από κάμποση ώρα πήγαν στο κάτω χώρο, στην πίστα ας πούμε όπου χόρευε ο κόσμος και την «έπεσαν» σε ένα ζευγάρι που φορούσε απλά τα εσώρουχα του, όχι fetish. Και αυτοί έμπλεξαν τα μπούτια τους. Στην αρχή οι γυναίκες μεταξύ τους και μετά παρέσυραν και τους άντρες. Διάφορα άλλα ζευγάρια έκαναν σεξ με άλλα ζευγάρια ή τα μέλη ενός ζευγαριού μεταξύ τους, άλλοι μόνοι άντρες «βοηθούσαν» κάποια ζευγάρια συμμετέχοντας και αυτοί. Κάποια στιγμή εμφανίστηκε ένας μαύρος άντρας. Σε μερικά λεπτά έγινε ανάρπαστος. Η γυναίκα από ένα ζευγάρι τον πλησίασε ευγενικά και του πρότεινε να χορέψουν. Αφού χορέψανε πήγαν στο πατάρι όπου και έκαναν άγριο έρωτα υπό το βλέμμα του άντρα που συνόδευε τη γυναίκα αυτήν. Αφού τελειώσανε χαιρετηθήκανε, ο μαύρος άντρας έφυγε από το club και η γυναίκα έκανε σεξ με τον άντρα της.



    S&M, swinging, ότι και νάταν, πάντως ήταν πάρτι. Κάποια κοπελιά μου ανέφερε ότι γίνονται και πάρτι με περισσότερο S&M χαρακτήρα. Εξαρτάται από τη διάθεση του κόσμου κάθε φορά.



    Για τις υπόλοιπες εμπειρίες που έλαβαν χώρα σε αυτήν την τόσο όμορφη πόλη μια άλλη φορά.

    Εύχομαι το επόμενο «ταξίδι» να είναι ακόμα καλλίτερο και πιο ουσιαστικό. Καλά «ταξίδια» σε κάθε Ταξιδιάρα Ψυχή.
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ομορφη εμπειρια..σε ευχαριστουμε που μας ταξιδεψες τοσο ωραια..
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Την επόμενη φορά θα έρθω μαζί σου. Το Βερολίνο ακούγεται τουλάχιστον ενδιαφέρον, καναρινάκι μου.

    Κι ένα τραγουδάκι που τα λέει όλα μα όλα (για όσους ξέρουν ν' ακούνε):
    [nomedia=""]YouTube - Leonard Cohen - First We Take Manhattan[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Ταξίδι αναζητήσεων.

    Τυχερός. Ετσι απλά...
     
  5. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Ταξίδι αναζητήσεων.

      Πολυ ομορφη ιστορια.
    Σου ευχομαι καλη τυχη και καλα "ταξιδια" παντα....