Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Αυγούστου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Βραδυ Παρασκευης πριν μια εβδομαδα!
    Βρισκομαι στο Ιλιον και εχω καλεσει ραδιο ταξι!
    Το ταξι ηρθε μπηκα μεσα και προσεξα κατι, αυτο το κατι στην συμπεριφορα του οδηγου!
    Το μαλιστα Κυρια, και μαλιστα Κυρια διαρκως στο στομα του σε καθε φραση που μου ελεγε!
    Επιανα καποιες κλεφτες ματιες του απο τον καθρεφτη, ομως η βοτκα που ειχα πιει πιστευα πως μου κανει παιχνιδια του μυαλου μου.
    Ηταν κι αργα και ημουν κουρασμενη.
    Και τοτε......... διπλα μου, πανω στο τζαμι, μεσα απο αυτο, ω ναι!!!
    Μια μεγαλη φτερωτη κατσαριδα περασε ακριβως διπλα στα μαλλια μου και πασχιζε να βρει εξοδο πανω στο τζαμι.
    Δεν κολλωνω να το πω τσιριξα και τραβηχτηκα πιο εκει! Και οχι δεν θα πω αηδιες "τις σιχαινομαι, τις αηδιαζω κλπ"
    Τρομοκρατηθηκα και το ομολογω!
    Ο ταξιτζης ανοιγε το παραθυρο μηπως και το απεχθες εντομο βρει τον δρομο προς τα εξω αλλα εις ματην.
    Η κατσαριδα επεσε στο δαπεδο διπλα μου κι εγω με εναν φακο που μου εδωσε (ο ταξιτζης οχι η κατσαριδα) πασχιζα να εντοπισω τον εχθρο!!
    Εκεινος ολο συγγνωμη Κυρια και συγγνωμη κυρια.
    Ενστικτωδως ειτε απο τον φοβο ειτε απο την βοτκα γυρισα και του ειπα¨"Αρκετα! Κι επειτα το Αφεντρα το προτιμω!"
    Οχι δεν εμεινε αναυδος!!! Παρκαρε αριστερα, ηρθε και ανοιξε την πισω πορτα (εδω να πω πως η κατσαριδα βγηκε εξω και εφονευθη απο το παπουτσι του πανω στο φτερο του αυτοκινητου), μπηκε ο ιδιος μεσα και ναι!!!!!Γωνια Αχαρνων και Δεριγνυ ελαβε χωρα μια ποδολαγνεια απο τις καλλιτερες που μου εχουν τυχει!!
    Ο ανθρωπος ηταν μαστορας!!!!
    Πρωτα μυρισε και εγλυψε το ψιλοτακουνο και μετα τα δαχτυλα και τα πελματα των ποδιων!
    Το ολο σκηνικο αντε να κρατησε δεκα λεπτα. Βοηθησε και το γεγονος πως η λαμπα του δρομου στο συγγεκριμενο σημειο ειχε καει!
    Ανταλλαξαμε κινητα.
    Βρεθηκαμε και θα ξαναβρεθουμε!!
    Εκεινο το βραδυ η τυχη και μια κατσαριδα μου χαρισαν εναν σκλαβο!
    Γιατι τα αναπαντεχα ειναι και τα καλλιτερα!!!!
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    να δουμε τι αλλο μπορει να βρει κανεις σε ενα ταξι....
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    Ωραια εμπειρια!

    Εχουν φτερα οι κατσαριδες? Μηπως ηταν καποιο αλλο εντομο?
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    ναι, πλέον οι κατσαρίδες έχουν φτερά
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    Ισως ηταν ο φτερωτος προστατης αγγελος της Μιρελλας!
    Μια χαρα δωρακι της εκανε! 
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ζωντανή ιστορία...
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εντομολογια:
    Οι κατσαριδες του αγρου κοινως σκαθαρια δεν εχουν φτερα! Εχουν χρωμα μαυρο και τρεφονται με βλαστηση κλπ.κλπ.
    Οι κατσαριδες των υπονομων ναι εχουν φτερα και χρωμα καστανοκοκκινο. Πετουν ομως μονο την νυχτα.
    Ειναι βρωμικες και τρεφονται με λυματα (θα ξερασω πανω στο πληκτρολογιο και δεν το θελω!)
    Επιζουν μετα απο πυρηνικη εκρηξη και ο αριθμος τους απο την αυγη της ανθρωποτητας και παρ' ολους τους αγωνες του ανθρωπου να τις εξοντωσει, δεν εχει μειωθει στο παραμικρο.
     
  8. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: Ταξιτζης σκλαβος, εγω και η κατσαριδα!

    Εκτός από μάστορας στο ποδογλύψιμο είναι και φονέας κατσαρίδων.Τι άλλο να ζητήσει κανείς από ένα σκλάβο?  
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    πρόταξε τα στήθη του μπροστα και κατατρόπωσε τον οχτρό ( κατσαριδα ) για να προστατεψει την Αφεντρα του!!!!


    αυτος ειναι σκλαβος....
     
  10. female

    female Contributor




    Περί ποδογλυψίματος δεν γνωρίζω, αλλά σίγουρα άπειρα θήλεα θα επιθυμούσαν έναν κατσαριδοφονέα πρόχειρο ανά πάσα στιγμή κινδύνου. Δεν άπτεται της κυριαρχίας απαραιτήτως, αλλά ένας κατσαριδομπόντιγκαρντ οιουδήποτε στάτους μόνο πολύτιμος μπορεί να είναι.


     
  11. Kits

    Kits Contributor

    στο χωριο μου αυτο το λεμε αεροξολ!!! 
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Στο δικο μου παντοφλα!