Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Orgasm denial, με τίποτα.

    p.s: Πολλά έχουν δει τα μάτια μου, μ' αυτό μου φέρνει τρόμο!
     
  2. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Τα αισθηματα είναι αναμικτα, ενώ νιώθεις την ταπεινωση τις περισσοτερες φορες αυτή η ιδια η ταπεινωση είναι που σε κανει να αναβεις, την αποζητάς να συμβει, δεν σου αρεσει όταν συμβαινει, αλλα την υπομενεις γιατι σε διεγειρει με έναν διεστραμενο τροπο, αλλωστε δεν θα ηταν δυνατον να ανεχτεις καποιον να σε εξεφτελισει, θα αντιδρουσες αυτόματα σε αυτό, είναι κατι που παει σχεδόν μαζι,ενώ ταπεινώνεσαι παραλληλα νιώθεις να διεγείρεσαι, πολλες φορες μπορει για να διεγερθεις να χρειαστεί να ταπεινωθείς αρχικα
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @madlene: τρόμο ίσως, εξευτελιστικό γιατί;
     
  4. danos

    danos Regular Member

    ουτε τον τρόμο βλέπω , απολαυστικότατο
     
  5. GeorgeTS

    GeorgeTS New Member

    Κατ εμε χωρις να εχω καμια εμπειρια στο θεμα ειναι οταν καποια γυναικα π.χ δει το πεος σου και το θεωρησει αστειο και το αποριψει. Και γενικα οτι κανει για να μειωσει εναν αντρα
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...τον παντρεύεται?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το θεωρώ ταπεινωτικό, αλλά μπορεί να μ' έφτιαχνε αυτό, who knows... :- )
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    προσωπικα το να υποβαλλω καποια σε πραγματα τα οποια θεωρει δυσαρεστα η ταπεινωτικα μου δινει την αισθηση της κατακτησης απο τη μια και απο την αλλη μου δειχνει την αφοσιωση της.
     
  9. κάποιες ταπεινωτικές πρακτικές θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητα δυσάρεστες για κάποιον υποτακτικό.
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    θα ελεγα οτι ειναι δυσαρεστα καυλωτικες..
     
  11. θα έλεγα πως πιθανότατα το υ σας κατακτά μέσω αυτών των πρακτικών, κι όχι εσείς αυτό : )
     
  12. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Ταπεινωτικο ειναι μονο κατι που καποιος δεν εχει καμια ευχαριστηση να κανει και που παει κοντρα στην εικονα που εχει για τον εαυτο του η τους ηθικους του φραγμους. Το συναισθημα που προσφερει σε εκεινον που ταπεινωνει? Αν εκεινος ειμαι εγω, απεραντη καυλα και οσο κρατησει