Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

    Αν δεν εχει .... Χιούμορ
    Η φατσα του : Ανεκτίμητη !!!
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μια βόλτα στο μολ να διαλέξει ότι θέλει από μένα για τα γενέθλια της. Να πάρει τιμές και να διαλέξει τις πιο φτήνες. Ποσο πολύ ωραία θα ναι όταν θα της πω ότι δεν θα της το πάρω          
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κανένας καθρέφτης μέσα στο σπίτι. Όλοι κλειδωμένοι στο υπόγειο με τα εργαλεία μου         Οταν είναι να βγούμε το βλέπουμε          
     
  4. Dapom

    Dapom Contributor

    Ρε συ @bumblebee ολα τα παραδείγματά σου έχουν να κανουμε με λεφτά...αυτά δεν είναι humilation...moneypulation είναι  
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι βεβαια να εξηγήσω. Το κάθε υ έχει τον τροπο του     Το δικό μου δεν μασάει αλλιώς, θεωρεί τον εαυτί της απλοχέρα, πανέμορφη, πανέξυπνη και ότι όλος ο πλανήτης είναι στην διάθεση της για να κάνει ότι θέλει. Δηλαδή βρίζει κατα ρυπας όποιον γουστάρει. Δεν είναι το συνεσταλμένο υ . Η μέρα με την νύχτα. Αφου δοκίμασα διάφορα, κατάλαβα ότι αυτά φέρνουν το αποτελέσμα και τα δωρίζω στους συναδέρφους μου που θα μπλέξουν με τέτοιο υ           Οποιος θέλει , υποχρεωτικό δεν είναι τίποτα            : )         Ο καθένας έχει τον τρόπο του  

    Και επίσης να μην ξεχνάμε ότι το υ προστατεύεται πάντα απο το safeword. Καθένας υπεύθυνος για τις πράξεις του επίσης  

    Τελος. Να σημειώσω ότι εγω συζώ, δηλαδή υπάρχει έξτρα προστασία     :  
     
    Last edited: 25 Φεβρουαρίου 2015
  6. Elune

    Elune Priceless

    Εχεις πιάσει το νόημα! Είμαι στα χνάρια σου...
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Και κατανταει ο Κ θυμα λοιπον χιχι  
    Πες μας τωρα...οτι πλενεις και τα πιατα! Μεταξυ μας τα λεμε... 
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    καλά όταν παντρευτείς και δεν θα έχεις το δικαίωμα απόσυρσης, ξαναέλα να τα πούμε.  
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ποτέ χωρίς ζεστό νερό       Ποτέ   Α είπαμε όλα και όλα.
    Ρε τι τραβάμε για λιγο καθαριότητα +λιγο τάξη + λίγο φαί + λιγο οικονομία + πολύ ανωμαλία            
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Να ρωτήσω. Της πάτησες την ποδάρα στην εκκλησία ή μπα ;      
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Περίπτερο. Την στέλνεις για καπνό. Τον φέρνει. Μετά για χαρτάκια. Τα φέρνει. Την στέλνεις για αναπτήρα. Τον φέρνει.
    Καπνίζεις το ηλεκτρονικό      
     
  12. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ποια η διαφορα απο το καψονι με τον εξευτελισμο;