Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν γνωρίζω   Αυτό θα πρέπει να το δοκιμάσεις εσυ και να μας το πεις         Να μαθαίνουμε και εμείς  
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    πες εσυ τι θα θεωρουσες εξευτελιστικο/ταπεινωτικο
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    χαχαχα το στρατο μου θυμηθηκα τωρα το εκανα σε ενα νεο που το παιζε ιστορια μαζι με εφημεριδες 
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Να ξεσηκωνουν κι αλλες ιδεες;;;δε σφαξανε!!!
    Μα πραγματικα καποια απο αυτα σαν καψονια μου φαινονται!! 
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    σε σενα,σε αλλη μπορει οχι.
    Γι αυτο σου ειπα να πεις τη γνωμη σου.
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εσυ να θυμάσαι ότι προστατεύεσαι από το safeword ανά πάσα ώρα και στιγμή. Τώρα ο κάθε Κ κατι έχει δεί, κάτι θέλει να πάρει, έχει τις προτιμήσεις του και αναλόγως τι άνθρωπος είσαι θα κινήσει τα νήματα που φέρνουν το αποτέλεσμα που θέλει. Κακά τα ψέμματα. Σε καμία περίπτωση δεν αφορούν όλα τα υ. Μακάρι μόνο με τον διάλογο να μπορούσες να πάρεις βασικά πράγματα, εγώ πήρα τα αρχίδια μου πάντως                 Λολ λολ λολ
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ναι πολυ σωστα μα για μενα καψονακια μου μοιαζουν και αυτο ειπα...εγω γενικοτερα δυσκολευομαι απιστευτα με το δημοσιο εξευτελισμο(κανεναν ομως δεν απασχολει)τεσπα...  
     
  8. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

    Για μενα καμμια διαφορα αλλα ουτε κ ομοιότητα .... Το ενα εμπεριέχει στοιχεία του αλλου .... Καποιες φορες σε μεγαλύτερο καποιες αλλες σε μικρότερο βαθμο    
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ειναι και κατα ποσο σοβαρα αντιμετωπιζετε απο τον εκαστωτε κ οπως και υ φυσικα!
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πες μας, σ ' αρέσει ναι ή όχι το Public humiliation ;
     
  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δυσκολευομαι κουκλα μου να απαντησω δεν εχω τοση εμπειρια σε αυτο καθως με τρομαζει λιγο!
     
  12. enlighten

    enlighten Στα ποδια του Drytomos...!!! Για ταξίδια ερωτικά

    Ή ποςο μεγαλη πρόκληση το κανει ο Κ να φαινεται    

    Περα απο την πλακα, μεταξυ ενηλίκων, πρωταρχικό ρόλο παιζει η σωστή συνεννόηση σε αρχικό στάδιο.... Τι αντέχει ο καθένας , τι οχι κλπ κλπ