Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συγνώμη αλλά κάτι χάνω. Αυτό γιατί είναι ταπείνωση/εξευτελισμός;
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ίσως είναι κυριαρχικος και τον ξεφτυλιζει η υποτακτικη ανεβαίνοντας πάνω του και κλείνοντας του το στόμα  
     
  3. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    Αντε πάλι τα ίδια...
     
  4. oddis

    oddis New Member

    Απλά με αυτο το τρόπο κυριαρχεί πάνω σου αυτό πιστεύω εγω
     
  5. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Δηλαδή πιστεύεις εξευτελισμός = κυριαρχία;;;
     
  6. oddis

    oddis New Member

    Όπως και να το κάνεις το άτομο που σε ξεφτιλιζει είναι κύριοι πάνω σου πιστεύω οι δύο έννοιες απλά ειναι αλληλενδετες
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Μιλάς για Κ; ή για καυλοπαιχνιδο;;;
     
  8. oddis

    oddis New Member

    Μιλάω για Κ
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Φανερά εξευτελισμός στη φωτό. Ολοι προσεξαν το αιδοίο της Κυρίας και τη θέση του σούμπη, ουδείς όμως τη φάτσα της. Ποιος ξέρει τι έκανε 2 λεπτά πριν η Κυρία και τι δράκοι μπορεί να βγαίνουν από κει μέσα... Και η ίδια κανει σαν να σιχαίνεται...

    Μπρρρρρ  
     
    Last edited: 18 Ιουνίου 2019
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    .....απο τα πιο αγαπημενα φετιχ μου μετα τα dark.... Το καλυτερο απο ολα , η αφαιρεση της βουλησης και της σκεψης...
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Στην ερώτηση, πόση ταπείνωση είναι αρκετή για να γουστάρεις και πως τη μετράς, απαντώ :

    - Σε αφήνω στο χείλος της ικανοποίησης για 7 σερί ημέρες.
    - Στις 21.00 ακριβώς φοράς το κόκκινο μπουρδελέ φόρεμα, το άρωμα και τίποτα άλλο.
    - Στις 22.30 ακριβώς μεταβαίνουμε οδικώς εις το Μπανάνα κλάμπ.
    - Καταναλώνουμε 2 - 3 - 4 τεκίλα σανραιζ.
    - Στις 23.59 σου βάζω τη μάσκα ματιών.

    ( Ηρθε η ώρα για ΜΑΤΖΙΚ   )

    - Περνάμε με βήμα προκλητικό, επιβλητικό, σταθερό, είς τον ειδικό χώρο ιεροτελεστίας, στον ειδικό χώρο προσφοράς.
    - Με ύφος αυστηρό και επιβλητικό φωνάζω :

    ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ. ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΜΑΘΕΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.

    - Βάζω τον καναπέ στη μέση.
    - Ξαπλώνεις πάνω στον καναπέ, ανάσκελα στη μέση του χώρου.
    - Ανεβάζεις το φόρεμα, ανοίγεις τα πόδια, και προετοιμάζεσαι....

    Για κάθε ικανοποίηση που προσφέρθηκε, είτε σε άντρα είτε σε γυναίκα, τι σημασία έχει, όπως το διάλεξα εγώ, ένα νούμερο θα ζωγραφίζεται με κίτρινο μαρκαδόρο στο σώμα σου.

    1, 2, 3, 4, 5 ....

    Και αφού είπα τα παραπάνω αχρείαστα απαντώ :

    Δεν γνωρίζω κάθε φορά πόση είναι αρκετή για να γουστάρω. Κάθε φορά, πρέπει να την μετράω  
    Να σε μετράω.
     
  12. slave41

    slave41 "cuckold"

    Προσωπικά μιλώντας πάντα τις περισσότερες φορές που η Ιδιοκτήτρια μου πηγαίνει εν γνώση μου με άλλους άντρες λέγοντας μου όχι λεπτομέρειες αλλά ότι θέλει Εκείνη,με κάνει να αισθάνομαι αμήχανα,ταπεινωμένο και πιο πολύ υποταγμένο από.καθε άλλη φορά.Η ντροπή που νιώθω όταν γυρίζει πίσω αργά το βράδυ,βγάζω τα παπούτσια Της και πηγαίνει κατευθείαν για ύπνο πολλές φορές χωρίς να μου πει καληνύχτα ανακατεύεται με την έξαψη και τον ερεθισμό που αισθάνομαι.Πολλες φορές απλά μου πετάει το χυμένο εσώρουχο Της στο πρόσωπο,άλλες φορές με βάζει να Της πλένω τα υγρά από τον εραστή Της στο μπάνιο.Εχει δύο μήνες περίπου που γίνετε αυτό και αρέσει και στους δύο.Σε Εκείνη δίνει μια αίσθηση ελευθερίας και ότι δεν μου δίνει λογαριασμό για τίποτα πλέον και σε εμένα την ικανοποίηση ότι Την υπηρετώ άνευ όρων χωρίς ανταλλάγματα.Η αίσθηση της ντροπής είναι ακόμα μεγαλύτερη αναλογιζόμενος ότι ξεκινήσαμε ως βανιλλα.ζευγαρι και μετά που η σχέση μας.ειχε βαλτώσει με τα χρόνια,ξαναπήρε τα πάνω της όσο.ποτε άλλοτε.Απο το να ειμαστε δύο άνθρωποι δυστυχισμένοι και βυθισμένοι σε δεύτερες και τρίτες σκεψεις καθίσαμε, μιλήσαμε και πλέον είμαστε πιο αγαπημένοι και ευτυχισμένοι από ποτέ.