Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μόνο το σουτιέν. Εκτός κι αν παίζει κιαμιά γυναικομαστία  
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Εγώ γουστάρω και τα υπόλοιπα
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πρέπει να φτιαχτεί ο ασύρματος επικοινωνίας.
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δεν καταλαβαινω
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το ίδιο λέμε.
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι θεωρείται ότι δεν υπάρχουν εκτός του σουτιέν ανδρικά και γυναικεία ρούχα. Μπορεί βέβαια μια γυναίκα ανεξαρτήτως προσανατολισμου να φοράει ανδρικά η γιουνισεξ ρουχα. Αλλά σε ένα φετίχ θυληκοποιησης ο σκλάβος φοράει στρινγκ ζαρτιέρες κλπ . Αν φοράει πουκάμισο και τζιν τότε τι θηλυκοποιηση είναι?
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γενικότερα δεν παίζει θηλυκοποίηση. Το χρησιμοποιείς σαν παραβάν καμουφλαρίσματος ενοχικότητας. Δεν αποτελεί απελευθέρωση όπως επικαλείσαι.
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Τότε τι είναι θυληκοποιηση και τι απελευθέρωση
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θηλυκοποίηση είναι η τροποποίηση μέσω ορμονών.
    Γενικά, σημαντικός συντελεστής προς την απελευθέρωση αποτελεί η απομάκρυνση από στερεότυπα.
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δεν μπορώ email γιατί έχει ένα πρόβλημα δεν ξέρω τι και δεν μπορώ να διαβάσω. Θέλεις μεσεντζερ? Με συγχωρείς που στέλνω εδώ αλλά δεν είμαι πείθουν και δεν μπορώ να στείλω άλλο μυνημα
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Δεν ήξερα ότι η θυληκοποιηση συμπεριλαμβάνει και ορμόνες πραγματικά είχα άδικο. Όσο για τα στερεότυπα συμφωνώ πως πρέπει να απομακρυνθουμε από αυτα
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ελπίζω να μην κατάλαβες ότι πρέπει να πάρεις ορμόνες