Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπείνωση - Εξευτελισμός (Humiliation)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Ιουλίου 2005.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Όχι
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Οκ
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν και θα ήθελα να συνεχίσουμε να μιλαμε
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Ορμονοθεραπεια όχι αλλά όταν ήμουν σκλάβα sissy Της Αφέντρας μου ήταν οι πιο όμορφη περίοδος
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όπως και να 'χει, να κυνηγάς ό,τι σε κάνει ευτυχισμένο.
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αυτό κανω
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Γιατί έχεις ταμπού?
    Τι σε κάνει να αρνείσαι όσα σου αρέσουν?
    Και δεν εννοώ να κυκλοφορεις έξω με ένα κολλαρο ναααα, για να αυτοικανοποιεις κάποιο φετίχ σου
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τουλάχιστον στις bdsm σχέσεις λειτουργεί καταλυτικά κατ'εμέ. Καταδεικνύει στο υ μέλος τη θέση του με τον πιο τραχαντό και πειστικό τρόπο και μέσα από τη διαδικασία του να αφεθεί τόσο πολύ και να ταπεινωθεί η σχέση δυναμώνει και ομορφαίνει.

    Αυτό το "τσαλάκωμα" το θεωρώ άκρως γοητευτικό και ερεθιστικό...διεισδύει στο μυαλό με έναν απίστευτο τρόπο, απλά μαγικό.
     
  9. marget

    marget New Member

    Μεγάλη αλήθεια και μεγάλη ανάγκη!!!!
    Και πόση ελευθερία γεμίζει η ψυχή σου, όταν βιωσεις την υποταγή, χωρίς να χρειαστεί να αλλοιωθείς ή να κρυφτείς!!!!
     
  10. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Θα συμφωνήσω απόλυτα και εγώ με αυτό. Ουσιαστικά έτσι υποτάσσεται το φύλλο σου, ενώ μασκαρεμενος υποτάσσεται αυτό που προσποιησε. Νομίζω η ουσία είναι να υποτάσσεται ο εαυτό σου και ο εαυτό σου είναι έτσι όπως γεννήθηκες.
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Τώρα γνωρίζω μια άλλη πτυχή της έννοιας τιμωρία.

    Μονολογώ, συνεχίστε ό,τι κάνετε, Χρόνια Πολλά σε όλους  
     
  12. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν αυτή είναι η εντολή Τής Αφεντρα σου πρέπει να μασκαρευτεις