Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπεινωση απο την φιλη της κοπέλας μου μερος 2ο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Kinky tony, στις 24 Ιανουαρίου 2020.

  1. Kinky tony

    Kinky tony New Member

    Πηγαινα προς το σπιτι φοβισμένος.
    Τι θα της πω της ξενιας; Πως θα αντιδράσει; Πως να της το πω; Το μυαλό μου βασανίζονταν. Εφτασα. Τα ποδια μου έτρεμαν. Η καρδιά πηγαινε να σπασει.
    Ανοιγω και μπαινω διστακτικά ελπιζοντας να μην ειναι σπιτι και κερδισω λιγο χρονο παραπανω να σκεφτω.
    Εκεινη εμφανίστηκε χαρούμενη
    - γεια σου Αγαπη μου, τι κάνεις; Είπε.
    -καλα ειμαι, αποκριθηκα με μια έκφραση προβληματισμου
    - Τι έγινε τι εχεις και εισαι ετσι;
    Αυτα τα λιγα δευτερόλεπτα σιωπης δεν κατάφεραν να μου φέρουν μια δικαιολογία στο μυαλό. Η στιγμη της αλήθειας εφτασε και πρόκειται να ειναι καταιγιστική.
    - Να , ξέρεις , πηγα για καφε στην Φαίη.
    -και; Τι έγινε; Σου ειπε τίποτα και εισαι ετσι;
    - βασικα μου έκανε .
    Η καρδιά μου πηγαινε να σπασει.ντρεπομουν και φοβομουν ταυτόχρονα. Ειχα ιδρωσει.
    -το ξερω θα θυμωσεις αλλα δεν μπορω να το κρατησω. Δεν μπορεί να μεινει μυστικό.
    Κανω μια διστακτικη κινηση και κατεβαζω το παντελόνι μου και της διχνω το πεος μου, εκει, κλειδωμενο, ερμαιο των ορεξεων της φαιης.
    Εκείνη σαστησε για μια στιγμή.
    - πηγες να μου κανεις μαλακία; Να γαμησεις την Φαίη; Θα με απατουσες παλιο μαλακα; Καλα σου εκανε. Εγω θα σου εκοβα τα αρχιδια αν ημουν στην θεση της.

    Σαστησα, τι εγινε τωρα; Ειχαν συνεννοηθεί; Δεν ηξερα πως να αντιδράσω.
    - Συγνωμη ,ειλικρινά συγνωμη. Μου εδωσε ενα μάθημα που θα μου μεινει αξέχαστο. Σε παρακαλώ παρτην τηλεφωνο να μου το ανοιξει
    - Δεν καταλαβες καργιολη. Ακομα το μαθημα σου δεν το πήρες απο μενα.
    Δειτε εκει εναν παπαρα που θελει να ξενογαμησει.
    - συγνώμη εχεις δίκιο να θυμωνεις αλλα δεν μπορω να μεινω με αυτό.
    - Δεν καταλαβες καλα. Θα μεινεις με αυτο οσο γουσταρει η Φαίη και μαζι της και εγω.
    Με πλησιαζει και με αρπαζει απο τα αρχιδια χωρις να προλαβω να την αποκρουσω.
    Μου τα σφίγγει με μανια και τα στριβει με δύναμη.
    Ο πονος ειναι τοσο δυνατος που γονατιζω. Χλωμιασα.
    - έτσι, γονάτισε και παρακαλα με για ελεος.
    -ελεος. Σε παρακαλώ ποναω .
    Μετα βιας βγαιναν οι λεξεις απο το στομα μου.
    Με σφίγγει ακομα περισσότερο για 3-4 δευτερόλεπτα και με αφηνει.
    Εκλαιγα απο τον πονο σωριασμενος στο πατωμα διπλωμενος στα 2
    -χαχα. Τα κοριτσακια κλαίνε κ οχι οι άντρες. Εσυ παντως εχεις χάσει το δικαίωμα να λέγεσαι ετσι.

    Σηκώνεται και αρχιζει να με κλωτσαει στο σώμα .
    - παλιο πουστα θα το μετανιωσεις για αυτό .
    Ημουν ανυμπορος , αδυναμος και υπομενα καρτερικα τις κλωτσιές.15 συνολικά μέτρησα.
    - κατσε να ερθει η Φαίη και θα συνεχίσουμε. Μην τολμήσεις να βγεις απο το σπιτι,δεν πρόκειται να βγεις ποτε απο το κλουβί, και βγάλε και την μπλούζα σου θα μεινεις τσιτσιδος μεχρι να ερθει.

    Δεν μηλισα. Εκανα μονο αυτο που μου ειπε μπας και τελειωσει το μαρτύριο γρηγορότερα.
    - κατσε στο πατωμα για τιμωρία. μην τολμήσεις να μην υπακουσεις γιατι τα μπαλακια σου θα τα σπασω
    Δεν ειχα επιλογη.
    Περασαν 2 ωρες ωσπου χτυπάει το κουδούνι.
    -τσακισου να ανοιξεις , η Φαίη είναι.
    Δεν ηθελα με τιποτα να παω. Ήθελα να ανοιξει η γη να με καταπιεί. Ντρεπομουν.
    Ανοιγω την πορτα και με βλέπει ετσι.
    Ανεξέλεγκτα γελια την επιασαν ενω εγω χαμηλωσα το κεφάλι
    -χαχαχα κοιτα πως εισαι. Βλεπω η φιλη μου δεν εχασε στιγμη.
    Μπαινει και κάθεται στον καναπέ.
    - Σε παρακαλώ ασε με. Συγνωμη για το πρωι. Δεν θα ξανα γινει.
    -Σκασε και κατσε κατω γιατί θα κανεις πολυ καιρο ετσι.
    Ηρθε και η ξενια και εκατσε και εκεινη στον καναπε.
    -βλεπω τον περιποιηθηκες καλά ξενια. Του εδωσες ενα γερό μάθημα.
    -χα, ακομα το μάθημα του δεν τελειωσε. Θα σε κανω το πουτανακι μου ακούς;
    -τι πραγματα ειναι αυτα. Που ζούμε; Ειπα.
    Σηκωθηκε πηγε στο δωματιο και γυρναει κρατώντας ενα στραπον.λιγο μεγαλο .
    -Αν θες να βγεις απο κει θα σου γαμησω τον κωλο με αυτο.
    -τιιι; φωναζα εξαλος. Τι μαλακίες ειναι αυτες. Δεν πρόκειται να βαλω αυτό στον κωλο μου. Λυσε με τωρα το αστειο παρατραβηξε.
    - ακου να σου πω, εχεις 2 επιλογές η θα το πουλακι σου θα μεινει κλειδωμενο για παντα εκει μεσα και τα αρχιδια σου θα πονανε η θα σε γαμησω οπως με γαμησες εσυ απο πισω χωρις να το θελω.διαλεξε.μην απαντησεις τωρα τσακισου και πηγαινε στο δωμάτιο να το σκεφτείς και ασε με να μιλησω με την φιλη μου.

    Σηκώνομαι και παω στο δωματιο νευριασμενος. Ημουν εξαλος. Ακου εκει να με γαμησει.
    Αλλα ακομα το βασανιστήριο μου δεν ειχε φτασει ούτε στα μισα.
    Συνεχίζεται...
     
  2. anima0

    anima0 Regular Member

    Το σενάριο καλά πάει, αλλά και μου λέει δεν ήσουν έξαλλος αλλά τα θέλεις..