Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ταπεινωση απο την φιλη της κοπέλας μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Kinky tony, στις 24 Ιανουαρίου 2020.

  1. Kinky tony

    Kinky tony New Member

    Είναι μια φαντασιωση που την εχω γραψει καιρό

    Πηγα για καφε σε μια κοινη φιλη της κοπέλας μου η οποια ειχα να την δω καιρο.Η αλήθεια είναι οτι ψαχνω αφορμες να την πλησιασω και ενας πρωινος καφες ήταν καλη αφορμη να κανω κινηση. Εχει 1.74 υψος 67 κιλα καστανοξανθη με κάστανα ματια. Εχει εναν απιστευτο τουρλωτο κωλο που πάντα με ελκύει αν και το βυζι δεν είναι μεγαλο επειδή το ειχα δει είναι αρκετά στητο με μεγάλη ρωγα. Ήθελα οπωσδήποτε να την γαμησω.
    Ηταν ενα ζεστο καλοκαιρινό πρωινο οταν χτυπησα το κουδούνι του σπιτιού της.Ανοίγει την πόρτα και η ανασα, μου κόπηκε. Φορουσε ενα αναλαφρο μπλουζακι ημιδιάφανο χωρις σουτιέν και ρωγα μου έβγαζε το ματι και ενα τοσο κοντο σορτσάκι που τα κωλομερια δεν μπορουσαν να κρυφτούν.
    - καλημερα πετρο
    - καλημερα φαιη τι κάνεις;
    Ηξερε οτι ήθελα να την γαμησω και της αρέσει να με καυλώνει αλλα μεχρι εκει. Εκεινο το πρωινο το πετυχε με την πρώτη.
    - παμε στην κουζινα να φτιαξω καφε.
    - σήμερα εισαι σκέτο καυλα
    Χαμογελασε και προχωρησε στην κουζίνα.την ακολουθησα
    Κάθομαι στο τραπέζι και την παρακολουθω να φτιαχνει τους καφεδες.
    - λοιπόν τι κάνει η Ξένια;
    - καλα είναι στην δουλειά , αποκριθηκα.
    Την εβλεπα πως εσκυβε να παρει τα υλικα απο το ντουλάπι και η καυλα μου ειχε εκτοξευτεί. Δεν αντεχα αλλο.
    Σηκώθηκα και την πλησιασα απο πισω. Κολλησα τον πουτσο μου στην κωλαρα της πέρασα τα χέρια μου απο την μεση της και της ψυθηρησα στο αυτι
    - εισαι τοσο καυλα με αυτα που φορας που πραγματικά δεν μπορω να σου αντισταθω.
    Γυρναει βαζει το χερι μεσα απο το παντελόνι,μου πιανει τα αρχιδια τα σφίγγει ελαφρως και μου απανταει
    -μην γελιεσαι μπορω να γίνω πολυ επικίνδυνη.
    -θα το ρισκάρω ,της ειπα.
    Ξεκινησε να πηγαίνει προς το δωμάτιο με τα αρχιδια μου να τα κραταει ακομα. Την ακολουθησα χωρις να αντισταθω. Μπαινει στο δωμάτιο.
    - Γδισου , αποκρίθηκε αυταρχικά.
    Γδινομαι γρήγορα και στέκομαι μπροστά της τσιτσιδος με τον πουτσο μου ορθιο οσο δεν παει. Με πλησιαζει και μου ψιθυρίζει:
    -Με ανάβουν πολυ τα παιχνίδια με τα δεσίματα, με κανουν πολύ υγρη. Και σε φανταζομαι δεμένο αυτη την στιγμή
    -Δεσε με τοτε, της απαντησα χωρις να φανταστώ τι με περιμενει στην συνέχεια.
    Βγάζει 2 ζευγάρια χειροπέδες απο το συρτάρι και με διαταζει να πλησιασω στον τοιχο οπου ποτε δεν ειχα προσέξει οτι ειχε 4 κρικους.
    Με δενει χειροποδαρα στους κρίκους, πηρε μια καρεκλα και εκατσε μπροστά μου για να απολαυσει το θεαμα.
    - λοιπον, τι θα μου κανεις τωρα; Την ρωτησα με αισθησιακή φωνη.
    Σηκωθηκε και αρχισε να βγαζει τα ρουχα της αργα.
    -θελεις πολυ καιρο να με γαμησεις και γω εδω και πολυ καιρο θελω να σου κανω αυτα που θα γινουν στην συνέχεια.
    Εκατσε μπροστά μου ολόγυμνη να με κοιτάει και εγω την κοιτουσα αποσβωλομενος χωρις να μιλαω απλα περιμένοντας να μου κανει τα παιχνίδια της χωρις ομως να εχω στο μυαλό μου οτι εκείνη εχει αλλους σκοπους.
    Με πλησιαζει και μου πιάνει τον πουτσο. Ενιωθε στο χερι της ποσο σκληρος ηταν για παρτη της.
    -θες να απατησεις την ξενια;
    -για σενα θα εκανα το οτιδήποτε.
    Μου πιανει τα αρχιδια και αρχισε να τα σφίγγει δυνατα. Ενιωθα τα νυχια της να με τρυπανε.
    - Ααα,τι κανεις με πονας ουρλιαζα και βογκουσα απο τον πονο.
    Γελουσε σατανικα και μια έκφραση χαρας υπηρχε στο προσωπο της. Με αφισε και με πλησιασε πιο κοντα.
    -δεν αξιζεις να λεγεσαι αντρας εσυ μου ειπε. Ειδικα την κατια δεν πρεπει να την απατησεις και θα σου δωσω ενα γερο μαθημα γιαυτο.
    Κανει ενα βημα πισω και σηκώνει το γόνατο. Προσγειώθηκε δυνατα στα κακομοιρα τα αρχιδια μου και ο πονος ηταν τοσο εντονος που ηθελα να πεσω κατω αλλα οι χειροπεδες με κρατουσαν στην θεση μου. Βογκουσα και εκλαιγα απο τον πονο. Η στύση χάθηκε επιτόπου και η πουτσα μου μαζευτηκε.
    - χαχαχα. Θα δεις τι θα παθεις τωρα
    Παει παλι στο συρτάρι και βγαζει μια περιεργη συσκευή. Αμεσως καταλαβα οτι ηταν κλουβί πέους αλλα δεν μπορουσα να κανω τίποτα να την σταματησω.
    Μου το φορεσε κλειδωνει το λουκέτο και έφυγε απο το δωματιο.
    Εμεινα μονος εκει δεμενος με τους ορχεις να ποναν και τον ανδρισμό μου κλειδωμένο και δεν μπορουσα να κανω τιποτα.
    Περασε μια ωρα. Αρκετά βασανιστική με πολλές σκέψεις για το τι θα ακολουθήσει.
    Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει γυμνη οπως βγηκε.
    - παλιο πουτανα λυσε με μην σε γαμησω παλιοσκρόφα
    - χαχα κοιτα πως είναι το πουλακι σου κλειδωμένο στο κλουβί του και όσο για το αν θα γαμησεις ξανα αυτο δεν εξαρτάται πλέον απο σενα.
    - λύσε με καριόλα και θα σου πω εγω ποιος θα γαμησει ποιον
    Πηρε μια καρεκλα έκατσε μπροστά μου με ανοιχτα τα πόδια.
    -Σου αρέσει το μουνί μου;
    Στην θεα της ηθελα πραγματικά να καυλωσω. Το πεος μου μεσα στο κλουβί παλευε να μεγαλωσει. Πονουσα απο την πιεση να καυλωσω αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι.
    Εκεινη έτριβε το μουνι της και καυλωνε βλέποντας με ετσι.
    -λυσε με σε παρακαλώ
    Δεν απαντησε μονο αυνανιζονταν μπροστά μου και εγω ανυμπορος να αντιδράσω.
    Οσπου έφτασε σε οργασμό
    Και εγω με το πουτσο μου να ξεχύνεται οσο μπορει εξω απο το κλουβί.
    Σηκωθηκε πηγε στο μπανιο πλυθηκε ντύθηκε και επέστρεψε στο δωμάτιο.
    - το κλειδί το εχω κρύψει εκτος σπιτιού οποτε ειναι ανούσιο να ψαξεις. Θα σε λυσω και θα φύγεις.
    - και τι θα πω στην Κάτια; Εισαι τρελή; Δεν μπορώ να πάω έτσι.
    -Δεν με νοιάζει. Εσυ το προκαλεσες. Τώρα θα υποστεις τις συνέπειες.
    - Σε παρακαλώ, λυσε με και να ξεχασουμε το τι έγινε.
    -Δεν θα εχανα με τίποτα αυτα που θα παθεις απο την κατια.Θα σε λυσω και θα φύγεις αμεσως ενταξει;
    Εγνεψα καταφατικά ταπεινωμενος.
    Με λυνει και αρχιζω να ντύνομαι.
    - Θα υποφερεις πολύ για να χυσεις ξανα, και οχι με τον τρόπο που φαντάζεσαι.
    -Λυσε με σε παρακαλώ
    -Σηκω φυγε από δω μεσα τώρα αλλιως τα αρχιδακια σου θα υποφέρουν περισσότερο
    Εφυγα βιαστικά και σκεφτομουν πως θα αντικρισω την ξενια και τι θα της πω.
    Συνεχίζεται.
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2020
  2. tithon

    tithon Contributor

    η κάτια ποιά ήταν;
     
  3. Kinky tony

    Kinky tony New Member

    Η κατια ηταν η κοπελα μου
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κι η Ξενια που ηταν στη δουλεια?
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Η κοπέλα του. Θα έχει δύο ονόματα.   
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    σύμφωνα με τις ενδείξεις η ξένια μάλλον είναι η σύζυγος.
     
  7. Kinky tony

    Kinky tony New Member

    Παιδια σορυ η εκ παραδρομής εβαλα 2 ονόματα στο ιδιο πρόσωπο. Αντι για ξενια εβαλα κατια (πιο πολυ μου αρεσει το ξενια σαν ονομα )
     
  8. Kinky tony

    Kinky tony New Member

    Το διορθωσα να μην κολλάτε
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    μην μασάς. παρόμοιο είχε κάνει κι ο μπονιουελ στο «σκοτεινό αντικείμενο».
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    όνειρο ζω  
     
  11. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    prostate milking?