Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα φετίχ των υποτακτικών …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Έχουμε αναλύσει για σελίδες πόσο καλά πρέπει να ικανοποιούν οι υποτακτικοί τα φετίχ των κυρίαρχων . Άλλες τόσες σελίδες για τα φετίχ των κυρίαρχων . Σπάνια , πολύ σπάνια είδα αναφορές υποτακτικών στα φετίχ τους . Ποια είναι ;

    Μιλάτε ελεύθερα , αν τολμήσει κάποιος να σας χλευάσει σας υπόσχομαι θα τον τιμωρήσω με τον τρόπο μου . Ότι σας κάνει και υγραίνεστε είναι απίστευτα όμορφο και κάνει το αίμα μου να βράζει . Και δεν είμαι μόνος…
     
  2. anasia

    anasia Contributor

  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Νιώσε ανάσα μου και ζήσε και μη σε νοιάζει η κρίση , μίλα και απόλαυσε τις λέξεις σου...
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χμ να τα πω δλδ έτσι ωμα? χυμα και σταράτα?
    χαχααχαχα Ηλία θα κρατήσεις όμως το λόγο σου ?
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πάντα κρατώ το λόγο μου , χαμογελάκι  
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χμ οκ τοτε  
    μαντηλια και στηθος!
    Δεσε μου τα χέρια ψηλα με πολυχρωμα μαντηλια ( οχι οχι μη βαλεις τις δεστρες, οχι τωρα)!
    Κρυψε μου την ομορφια του προσωπου σου με ενα φουλαρι στα ματια και αστο να κρεμεται χαιδεύοντας την πλατη μου....
    αφησε το χερι σου να περιπλανηθει αναμεσα στο στηθος μου.. επανω, κατω , διπλα παντουυυυ! Κανε με να αντιλειφθω την υφη των χειλιων σου εκει. Χαρισε μου τα δικα σου χαδια ....απαλα, μαλακα, βιαια , σκληρα, ρομαντικα......"ξυλινα - μεταλλικα"
    αυτα γιατι αν συνεχισω θα μας κόψει η λογοκρισια...χαχαχαχαχα
     
  7. leatherman

    leatherman New Member

    γεια σε ολους!
    για καποιον που ειναι νεος στο χωρο, και δεν γνωριζει και καλα απο υπολογιστες, ειναι δυσκολο να εκφρασει κατι που τοσο καιρο το θεωρεις ταμπου , κατι πολυ προσωπικο! εγω θα κανω μια προσπαθεια αν και δεν γνωριζω κατα ποσο αυτο αληθινο φετιχ ή ειναι κατι απλοικο! το φετιχ μου ειναι οι δερματινες μποτεσ και τα δερματινα γαντια! θεωρω οτι το δερμα ειναι το πιο ηδονικο υλικο που μπορει να καλυψει τα ποδια μιας κυριας! και φυσικα ειναι κάτι που μπορεις να περιποιηθεις για αρκετη ωρα και να σου προσφερι ηδονη μονο με το αγγιγμα του...
    ετσι φανταζομαι ως υποταχτικος ταην κυρια μου!ελπιζω να βοηθησα στην κουβεντα!

    ....και μολις ανακαλυψα οτι το φετιχ μου οχι μονο δεν ειναι απλοικο, αλλα ειναι ενα θεμα που εχει απασχολησει και αλλους και μαλιστα μου λυθηκαν και αρκετες αποριες...
    επομενως πριν γαρψω θα ριχνω και καμια μαιτια τι λενε αλλοι, με περισσοτερες εμπειριες!
     
    Last edited by a moderator: 5 Νοεμβρίου 2007
  8. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...και δεν ειναι καθολου αστειο  
     
  10. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Δεσε μοu τα ματια..και τα χερια κανε με να σε Ψαχνw .. τρομαξε με..
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Να μου δέχει τα χέρια και τα μάτια. Τα χέρια να τα δένει στον τοίχο σαν σε σταυρό και να μεαφήνει ώρες έτσι, μέχρι να μην μπορώ άλλο. Με το μαστίγιό της να με αναγκάζει να μένω όρθιος. Να της γλείφω τα πόδια. Να με μαστιγώνει με βέργα.
     
  12. leatherman

    leatherman New Member

    ωραια τα γαντια, αλλα τα βλεπω καθε μέρα στην δουλεια μου κυριολεκτικά και μεταφορικά!θα τα δοκιμασω πάντως... ποτέ δεν ξερεις τι γοητεία προσφέρει ένα direct χτύπημα....