Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα φετίχ των υποτακτικών …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Τα παγωμένα χέρια του και την ανάσα του όσο καυτή γίνεται στο σβέρκο και στην πλάτη μου...
     
  2. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    σιμφονο εμενα τα χερια μου ειναι βαρια και μιν τολμισεισ να μου αντιμιλισεισ ποτε γιατ θα φασ 10 απανοτεσ βουρδουλεσ για να ξερεισ οτι ι θεσι καθε γιναικασ ειναι να ιπιρετι καθε μαστερ

    μου αρεσει να βαζο τα τσουλακια μου στι θεσι τουσ εχεισ καμια αντιρισι γενικα μου αρεσει να χτιπαο παλια επαιζα μποξ και οποισ κοιταζε μοναχα το τσουλακι μου ετρογε τισ κλοτσιεσ του πεσε στα τεσσερα τορα και ετοιμασου τι ειπεσ γιατι δεν σου εστειλα πριβε γιατι μου αρεσει να ξεφτιλιζο διμοσια τα πουτανακια μου και εσι απο σιμερα εισαι ενα ακομα πουτανακι μου δεν θα σε ροτισο κιολασ αντε βραβο πιγινε γριγορα μεσα και πλινε μου τα σοβρακα και ασ εχει κριο βγεσ απλοσε τα θελο να δουν ολοι οτι εισαι το πουτανακι μου πριν πλινεισ τα σοβρακα μου γλιφτα καλα καλα
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2007
  3. έτση σιμεονε 1989 μπουτσον κε ξιλον
    κλανιδυ και κατραπακιουτ πριτς λυγμ ζντουπ
    φιρδι μιγδι στα μουτρα τους. Γενυμενος να γκαβλον και να σκοτον γκαραντι
    τελοσσσσ
     
  4. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Re: Φετιχισμός και BDSM

    Εγο παντοs εχο φετιχ τα κάλσον εχο πικιλια μεγαλι και επισιs να μου τα σκιζει ο αφεντιs ι αφεντρα μου..
     
  5. divhec

    divhec New Member

    Complete and total submission physical and psychological.
     
  6. kinky-m-thess

    kinky-m-thess New Member

    Τα φορεμένα της βρακάκια... μμμμμ.. ξυπνάει το ζώο μέσα μου...
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    φετιχ?μαλιστα.τακουνια και κορσεδες.
    αν δεν εβλαπταν (με υπερβολικη χρηση ) το σωμα θα τα φορουσα καθε μερα ολη μερα.
    και τα 2 μου αρεσουν ακομα και να τα φοραω εν ωρα σεξουαλικης συνευρεσης. 
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Απλα ποητικοτατο, εξαιρετο και πηγαιο!
     
  9. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    καλσόν ή κάλτσες από πραγματικό nylon (ναι κάνουν υπέροχες ζάρες) κλασσικές ψηλοτάκουνες γόβες και φούστες ή φορέματα όχι πολύ κοντά με τα δέοντα ανοίγματα  
     
  10. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Να ειμαι σε ενα μερος που δε φαινομαι και να με πατανε γηναικες χωρις να το καταλαβαινουν με τρελενει
     
  11. Re: Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Πώς γίνεται να σε πατάνε και να μην το καταλαβαίνουν;
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Στο καινούργιο Χάρρυ Πότερ (με τον Μπάσταρδο Πρίγκιπα) έχει μια σκηνή όπου εκείνο το ξανθό τσογλανάκι μεταμορφώνει τον Χάρρυ (που κρυφάκουγε εκεί κοντά) σε χαλάκι τρένου. Ο Χάρρυ είναι ανίκανος να αντιδράσει, να μιλήσει, να κινηθεί, έχει γίνει μέρος του ντεκόρ. Βασικά δεν είναι καν χαλάκι, είναι κάτω από το χαλί.

    Τον σώζει μια μυστήρια κοπελίτσα με κιτς ντύσιμο και γυαλάκια, που βλέπει εκείνα τα πραγματάκια που χώνονται στο μυαλό μας και μας κάνουν μαλάκες (λέει ότι το μυαλό του Χάρρυ ήταν γεμάτο από δαύτα). Κάνει τα μαγικά της ξόρκια και ο Χάρρυ σηκώνεται, με σπασμένα γυαλιά και σπασμένη μύτη (το τσογλάνι τον είχε κλωτσήσει και στη μάπα).

    Να λοιπόν μία περίπτωση όπου κάποιος μπορεί να υποστεί trampling χωρίς να τον βλέπουν.