Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα φετίχ των υποτακτικών …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Νοεμβρίου 2006.

  1. Sofia

    Sofia Regular Member

    συγγνωμη για την κουφη παρεμβαση μεσα στο thread αυτο αλλα επειδη εχω διαβασει τα βιβλια(με τα μανιας)και εχω δει και την ταινια(η οποια ειναι σχετικα καλη αλλα θα μπορουσε να ταν και ΠΟΛΥ καλυτερη) ο Harry δεν ειχε γινει χαλακι ουτε ειχε κρυφτει κατω απο το χαλι...
    ειχε μαρμαρωσει και ειχει πεσει απο πανω του ο αορατος μανδυας του...εαν καποιος πατουσε σε εκεινο το σημειο οπου βρισκοταν θα τον ενιωθε και θα τον καταλαβαινε...απλα εξαιτιας του αορατου μανδυα φαινοταν το χαλι απο κατω και οχι επειδη ειχε γινει ο ιδιος χαλι...
    Λυπαμαι αν σας στεναχωρω (για να επανελθω και λιγο στο θεμα... )αλλα και παλι trampling δε θα μπορουσε να υποστει με αυτο τον τροπο...(υπαρχει αλλος αλλα δεν θελω να το χεσω παραπανω το θεμα...)

    P.S.αν θεωρηθει ασχετη η καταχωρηση να διαγραφει απο τους mod ή μα μεταφερθει ή τελοσ παντων καντε τη οτι θελετε... 
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Τα χερια του....μπορουν αν κανουν τα παντα να μοιαζουν τοσο διαφορετικα,τοσο απολαυστικα,να προσφερουν τοσο πονο και να πραγματοποιουν καθε σκεψη,επιθυμια,αναγκη....
     
  3. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    ...για φαντάσου! Πέντε χρόνια μετά και κάποια πράγματα παραμένουν ίδια.
    Πήγα στην πρώτη σελίδα του παρόντος νήματος όπου είχα απαντήσει το 2006.
    Μπορεί με την πάροδο των χρόνων να πειραματίστηκα με διάφορα από τα οποία κάποια με καύλωσαν και κάποια όχι.
    Δεν έχει σημασία, γιατί συνεχίζει να υπάρχει αναλλοίωτη εκείνη η αίσθηση
    που πάντα με απογείωνε με κάνει να υγραίνομαι ακόμα...
    Η αίσθηση του να είμαι ευάλωτη στο χώρο και σε Εκείνον, με τα μάτια κλειστά και τα χέρια δεμένα μη μπορώντας να αντιδράσω,
    να αντιληφθώ που στέκεται, τι ετοιμάζεται να κάνει, πως με κοιτάζει, αν χαμογελά ...κλπ κλπ.
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Να ακουω τη φωνη Του να μου δινει εντολες ...
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Nα σου προκαλούν αυχενικό σύνδρομο, τόσο που σου κάθονται στο σβέρκο...
     
  6. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …



    Αυτός θα τις δίνει....εσύ τι θα κάνεις ???  
    Απαντώ εγώ: Ανάλογα τα κέφια (αν έχει φεγγάρι, αν ο Ερμής......)
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2011
  7. nightingale

    nightingale Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Tα χερια Του, η φωνη Του.... ο εγκεφαλος Του ειναι τα φετιχ μου.
     
  8. nightingale

    nightingale Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Για να μη παρεξηγηθω.... (γιατι ποτε δε ξερεις πως θα το εκλαβει κανεις) ο εγκεφαλος του οχι ως αλλη Hanibal Lecter, αλλα ως δεκτης του τροπου σκεψης και εκφρασης Του.
     
  9. WhiteBlack

    WhiteBlack Regular Member

    Απάντηση: Τα φετίχ των υποτακτικών …

    Ουρολαγνεία, στολές θεωρώ ότι είναι φετίχ!
     
  10. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    τα δεμένα χέρια και πόδια με τετοιο τρόπο που να εκθιαζεται όλο το σώμα και τα ματια κλειστά με ερωτικη μουσικη να παίζει πισω. η σκλάβα ναι είναι εκτεθειμένη στο έλεος του αφέντη της ο οποίος μπορεί να κανει ότι θέλει πάνω και μέσα στο σώμα της. από το πιο ρομαντικό χειρισμό ως επιβράβευση για την καλή ανατροφή ως την πιο βίαιη τιμωρία όταν είσαι ανάγωγη. όλα και τίποτα να ναι πιθανα και απρόσμενα και να πρεπει να γίνουν αντιληπτά χωρίς την όραση και την αφή και χωρίς τη δυνατότητα αντίστασης και άρνησης απλά διότι είσαι αντικείμενο Του...
     
  11. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    εγω θα προσεθετα και το φιμωμα της υποτακτικης κατα προτιμηση με ball gags η με tape//