Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα outfit ενός session. Υπάρχουν σε όλα ή μπορούμε και χωρίς αυτά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 18 Ιουλίου 2017.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και πάντα ξανατονίζω με τρόπο που να μην βλάπτει τον ψυχισμό του υ ανεπανόρθωτα. Το ψυχικό όπως και το υλικό σώμα θέλει ιδιαίτερη προσοχή. Το πρώτο πολλές φορές επειδή δεν είναι εύκολα αντιληπτό όπως το δεύτερο,ακόμα περισσότερο.
     
  2. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ναι θέλει σίγουρα το υ να είναι ευαίσθητο με την εικόνα του,όχι απαραίτητα να έχει έλλειψη αυτοπεποίθησης.
    Προσωπικά εγώ θα έβαζα τα γέλια αλλά όπως είπα,αναλόγως το άτομο...
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Από άτομο σε άτομο αλλάζουν τα δεδομένα. Σε κάποιον μπορεί να είναι τα βρώμικα,σε άλλον της αντίπαλης ομάδας, σε άλλον αυτά που τονίζουν τις σωματικές ατέλειες κ.ο.κ.
     
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Αυτά όλα έχουν μια δόση εξευτελισμού πάντως.Γιατί από μόνα τους δε νομίζω να πετυχαίνουν και πολλά.Και πρέπει και το υ να είναι ευαίσθητο σε τέτοια ερεθίσματα.
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα πρέπει ο Κ να γνωρίζει το υ του προφανώς και το πώς θα το επιτύχει αυτό.
     
  6. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εγώ ταυτίστηκα με αυτή στολή πάντως.Νιώθεις τρελή;Ντύσου τρελή!Αυτό πάει να πει απελευθέρωση 
     
     
  7. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Κοίτα τώρα παιχνίδια που παίζει το μυαλό όμως.

    Προσωπικά, πάντα με ερεθίζουν οι πρωτοβουλίες,
    ασχέτως αποτελέσματος. Απλά και μόνο γιατί το υ
    μπαίνει σε αυτή την διαδικασία, ακόμα και εάν ξέρει
    ότι ενδεχομένως θα τιμωρηθεί ή θα απογοητεύσει!!!
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Πείτε μου σας παρακαλώ ένα "τέτοιο", (αν σας τύχει) να το εφαρμόζω κάθε φορά, μου αρέσει όταν κλαίνε.      
    Αλλά με τα ρούχα δεν μου έτυχε ποτέ.  
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ειλικρινά,δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα που να μπορούσε να με κάνει να κλάψω.
    Άρα είμαι η πλέον λιγότερο ικανή να Σας βοηθήσω.

    Δεν ξέρω αν ειναι σωστο ή λαθος,αλλά σχεδόν πάντα,μπαίνω σε διαδικασια εκλογικευσης.
    Το διάλεξε ο Κ; Ναι.
    Του αρεσει; Ναι
    Είναι ευχαριστημένος; Ναι
    Άρα κάντο.
     
  10. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Ανάγκασε την να ντυθεί με τόσα χρώματα αταίριαστα,
    αλά Ταμτάκος style και να την έχεις μπροστά σε καθρέφτη,
    ώστε να κοιτιέται συνέχεια κατά την διάρκεια.

    Εγγυημένα αποτελέσματα.

    Φιλική συμβουλή, να αποφεύγεται το στοματικό σε τέτοια
    πειράματα ... η σκυλίτσα ενδέχεται να δαγκώσει, ειδικά όσα
    αφορά ενδυματολογικές προσεγγίσεις.
     
  11. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πραγματικό γεγονός:

    Το υ ψωνίζει sexy εσώρουχα, έχοντας δαπανήσει αρκετές ώρες στα μαγαζιά, ψάχνοντας αυτά που θα εξιτάρανε τον Κ αμέσως μόλις την αντικρύσει να τα φοράει.
    Πηγαίνει στο σπίτι του Κ, αφού έχει περάσει ώρες βαψίματος και καλλωπισμού.
    Εκεί, παίρνει αμέσως λάγνο βλέμμα και ξεκινάει από μόνο του να αφαιρεί αισθησιακά τα ρούχα που φοράει αποκαλύπτοντας σιγά-σιγά τα καινούργια sexy εσώρουχα.
    Το υ έχει στο βλέμμα του το σίγουρο χαμόγελο της επιτυχίας, ενώ ο Κ παρακολουθεί ατάραχος τη σκηνή, μέχρι που λέει:

    ῾῾Σταματάς τώρα. Πας μπάνιο, ξεβάφεσαι και έρχεσαι τελείως γυμνή στα γόνατα μπροστά μου.῾῾

    Το σοκ για το υ ήτανε μεγάλο (ψιλοδάκρυα, κλπ). Η καύλα για τον Κ όμως μεγαλύτερη.

    Ps: Για την ιστορία, αφού ακολούθησε ότι ακολούθησε, το υ παραδέχθηκε ότι κατάλαβε επακριβώς.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πάρε ένα όμορφο χαριτωμένο φορεματάκι που να της αρέσει. Για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα και όποτε το φοράει δείξε πόσο πολύ σ' αρέσει, πες της πόσο όμορφη δείχνει στα μάτια σου με αυτό. Κάνε το για καιρό αυτό. Φρόντισε να νιώσει ότι είναι το αγαπημένο σου. Ψήστη με αυτή την εικόνα. Όταν θα είναι έτοιμη θα το καταλάβεις. Θα το νιώθει σα την πανοπλία της, σα τη στολή που την ανεβάζει στα μάτια σου. Όταν είναι έτοιμη βαλτή να το φορέσει. Θα χρειαστείς ένα ψαλίδι, σάλτσα βαριά και έντονη σε χρώμα και τη φαντασία σου, όμορφε.