Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τα outfit ενός session. Υπάρχουν σε όλα ή μπορούμε και χωρίς αυτά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος SubIrene, στις 18 Ιουλίου 2017.

  1. lotus

    lotus Silence

    Είναι πολύ ωραία αυτή η άποψη θα συμφωνήσω αρκεί η γόβα να μην πατάει πάτωμα μπορεί να προσανατολίζεται σε όλα τα άλλα σημεία του ορίζοντα  
     
  2. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Γουστα παιδια...
    Εγω τι να πω, όποιος βλέπει κ παρακολουθεί, ξέρει...
     
  3. Janine

    Janine Regular Member

    Έτσι. Όλοι συμφωνούμε με την Βίκυ την Καγιά  
     
  4. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ο/Η Κ φοράει οτι θέλει, και ο/η υ οτι του/της επιβάλει Ο/Η Κ του !
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εμένα θα μου άρεσε η φόρμα σου παντως.
     
  6. Τα ρούχα και εσώρουχα που θα επέλεγα για ένα session θα ήταν σίγουρα κομμάτια που πιστεύω αναδεικνύουν τον σωματοτυπο μου.σίγουρα δεν θα δεχόμουν να φορέσω κάτι που θα αλλοίωνε την εικόνα μου ( πχ εκείνο που βάζουν στα ρουθούνια η μάσκα ζώου η κουκούλα κτλ ) .
    Προφανώς θα είχε προηγηθεί μία κουβέντα για το ύφος του session και τι θα γίνει άρα θα φροντιζα τα κομμάτια που θα επιλέξω να βοηθούν και το σκηνικό.
    Σε καμία περίπτωσή δεν θα δεχόμουν να φορέσω κάτι που με κάνει να νιώθω άσχημα ακόμη και αν ήταν επιθυμία του αλλού μέλους.
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Είμαι της άποψης να ζητήσουμε τη βοήθεια του Λάκη Γαβαλά. Επειδή όμως μπορεί να πέσω κάτω και να με σηκώνουν μετά τέσσερις, λέω να σκεφτούμε κάτι μόνοι μας.

    Δεν ξέρω σε ποιά ακριβώς λογική έχει τεθεί το νήμα. Αν μέσα σε όλο το σκηνικό και τα 'κοστούμια" είχα άποψη, σίγουρα θα έβαζα την "πινελιά" μου. Ένα καλόγουστο σετάκι, πρόστυχα εσώρουχα (μικρά ή μικρότερα για διάφορες χρήσεις), γόβες ή πέδιλα. Αυτά για την παρτενέρ μου...για να μην παρεξηγούμαστε!!!

    Αν λόγω "ειδικών" συνθηκών αναλάμβανα εγώ την όλη οργάνωση, σίγουρα το σενάριο θα ήταν αρκετά εμπλουτισμένο και θα περιελάμβανε καλή προετοιμασία.

    Αν πάλι δεν μου "έπεφτε^ λόγος, θα ακολουθούσα απλά τις "επιταγές" Της έχοντας πάντα οριοθετήσει ένα γενικό πλαίσιο δράσης. Αν και όσο το σκέφτομαι το πλαίσιο αυτό μπορεί να είχε πολύ λίγες "κόκκινες" γραμμές εν τέλει.


    Υ.Γ. Ααααα ξέχασα τη βαλιτσούλα με τα toys... εεε τα επιτραπέζια!!!

    Αν και να πω την αλήθεια όταν η άλλη με εμπνέει πραγματικά, μπορώ να περάσω όμορφα μαζί της και χωρίς αυτά. Τόσοι τρόποι υπάρχουν άλλωστε.
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2020
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Λύκος-κοκκινοσκουφιτσα.
    Custom made cos play.

    Μετα βγήκαμε για Καρμπονάρα στου Ψυρρη. Ίσα που προλάβαμε την Ωραία Πεντέλη.ΒΒουρ στα κοψίδια.
    Πεινάω σα Λύκος. Και γελούσε η κοκκινοσκουφιτσα.

    Της πήγαινε πολύ η κόκκινη μπέρτα.
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Βαλτε τις να κλαίνε κατ’ εντολή.  

    Όπως παντού, χωρίς καμία σκέψη και βάσανο, ο,τι ορίζει το Κ. Ρούχα, εσώρουχα, στολές, γύμνια, μακιγιάζ, μαλλιά...όπως ποθεί κι επιθυμεί.