Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "σεξ"?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 6 Ιουλίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "σεξ"?

    Τι θέλεις να μας πεις τώρα πως οι κυριαρχικές γυναίκες είναι κατά βάση ανέραστες;
     
  2. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "σεξ"?

    1ον Δεν το είπα εγώ, άλλος το ξεκίνησε και
    2ον δεν είπα ότι είναι ανέραστες, είπα πως δεν συνηθίζουν να κάνουν σεξ με τους υποτακτικους τους.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "σεξ"?

    Και με ποιους κάνουν; Ή κάνουν χειροτεχνία;
     
  4. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "

    Εγώ σκλάβα δήλωσα ρε παιδιά...
    Ας απαντήσουν οι Κυρίαρχες που κατέχουν το θέμα καλύτερα  
     
  5. magda37

    magda37 Regular Member

    Απάντηση: Τελικά, τί εννοούμε με την λέξη "σεξ"?

    Πάρα πολύ σωστό σκεπτικό. Τ' ότι το σέξ δε μπορούμε να το δούμε ως απλή υπόθεση είναι από τα πρώτα κίνητρα για να ψάξουμε περισσότερο και να καταλάβουμε ότι κάτι υπάρχει παραπέρα.
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Με κάλυψε η pleasing.

    Το σεξ κατ εμέ είναι η πλήρης σωματική πρώτα και ευκταία συναισθηματική έκφραση της ερωτικής προδιάθεσης που δημιουργεί ο άλλος. Δηλαδή, το μόνο που συνεπάγεται η λέξη σεξ στα σίγουρα, είναι η ερωτική σύμπραξη ενός έτερου.

    Σεξ με διείσδυση, ή σεξουαλικά παιχνίδια χωρίς διείσδυση, ή συνεδρία, ή συνδυασμός όλων αυτών, σεξ μου φαίνονται εμένα.
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Δηλαδή θα μπορούσες να χαρακτηρίσεις τον στοματικό έρωτα ή το foreplay, sex;;;
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Τον στοματικό έρωτα σαφέστατα ναι, τα προκαταρκτικά το λέει και η λέξη ότι δεν είναι σεξ αλλά μόνο τμήμα του.

    Τον στοματικό έρωτα τύπου "ξεπέτα" δεν τον χαρακτηρίζω γιατί δεν έχω προσλαμβάνουσες σχετικά.
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Σουσέλ ή μπουλκουμέ; Χίλιες φορές έχουμε πει πως έχει διαφορά. Να τα ξεκαθαρίζουμε αυτά βρε παιδιά.
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Ορισμοί που δίνει ο καθένας από εμάς απ΄ότι βλέπω....

    Για εμένα sex χωρίς να έχει και πήδημα από το μουνί ή τον κώλο (ή και τα δυο) δεν νοείται... Συγνώμη αν γίνομαι λίγο ωμός, αλλά είναι ο προσωπικός ορισμός.

    Τώρα συναισθήματα υπάρχουν - δεν υπάρχουν, η πράξη (sex) δεν αλλάζει.
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Πες τα ρε Λοστ Μπόυ γιατί για μια στιγμή άρχισα να αναρωτιέμαι αν έχω χάσει επεισόδια.
     
  12. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ερωτικες περιπτυξεις.