Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά τι είμαι sub ή slave;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος sklabosgay, στις 15 Μαϊου 2006.

?

Τελικά τι πιστεύεται ότι είμαι sub ή slave;

Poll closed 13 Αυγούστου 2006.
  1. Πιστεύω ότι είσαι slave.

    1 vote(s)
    20,0%
  2. Πιστεύω ότι είσαι sub.

    4 vote(s)
    80,0%
  1. naruto

    naruto New Member

    Εγω φιλε μου ειμαι της γνωμης οτι αν δεν τα δοκιμασεις - γνωρισεις καλυτερα και τα 2 - και δεις τις διαφορες τους δεν θα μπορεσεις να αποφασισεις  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τελικά τι είμαι sub ή slave;

    Το σκλαβιλίκι δε δοκιμάζεται...Φοριέται και σαν κόσμημα  
     
  3. sklabosgay

    sklabosgay Regular Member

    Απάντηση: Τελικά τι είμαι sub ή slave;

    Είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσες και χρήσιμες οι απόψεις όλων όσων εξέφρασαν τη θέση τους πάνω στο ερώτημα που υπέβαλα στο forum. Θα ήθελα να ευχαριστήσω από καρδιάς όσους έκαναν το κόπο να καταθέσουν τις απόψεις τους.
    Αναμφισβήτητα θα συμφωνήσω απόλυτα τον κ. darkSide και την φίλη μας lara{E-p}που χαρακτηρίζουν τα σοφά λόγια της αγαπητής tender lilly ως άψογα. Μόνο το βίωμα, η εμπειρία, η συνεχή αναζήτηση και η γνώση μπορούν να μας δείξουν τι μας ταιριάζει και τι όχι. Άλλωστε πάνω σε αυτή τη βάση της συνεχής αναζήτησης και προβληματισμού υπέβαλα τις σκέψεις μου σε αυτό το thread. 
    Επίσης εντελώς διαισθητικά μου κάνει ένα ακαθόριστο θετικό κλικ η θέση του Κυρίου incomplete:

    Όμως οφείλω να ομολογήσω ότι δεν κατανοώ απόλυτα τι σημαίνουν αυτά τα λόγια. Θα χαιρόμουν αν Κύριος incomplete διευκρίνιζε περισσότερο αυτή την πραγματικά ενδιαφέρουσα θέση.
    Τέλος θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι άλλαξα το nick μου από sklabosgaycrete σε sklabosgay, όχι βεβαία γιατί απαρνούμαι την «λεβεντογένα Κρήτη»! 
     
  4. scarface

    scarface New Member

    Απάντηση: Τελικά τι είμαι sub ή slave;

    Πολυ σωστό αυτο,συμφωνώ απόλυτα
     
  5. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Τελικά τι είμαι sub ή slave;

    Είσαι ένας άνθρωπος που ψάχνει πιο βαθιά την σεξουαλικότητά του... συνέχισε να δοκιμάζεις ότι σου κεντρίζει το μυαλό και η απάντηση θα έρθει από μόνη της.. τον γενικό προσανατολισμό σου νομίζω τον ξέρεις ήδη