Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

?

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία;

  1. Ναι, έχει

    71 vote(s)
    72,4%
  2. Όχι, δεν έχει

    27 vote(s)
    27,6%
  1. ASTERI

    ASTERI ...

    ο καθένας υποστηρίζει την ομάδα τους
     
  2. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    Μόνο με αυτοπεποίθηση κανείς δεν γάμησε  
    "Αν μιλάμε πιο ειδικά μόνο για διείσδυση..."
     
  3. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Αναφορικά με την διείσδυση, ο καθένας μας έχει τις δικές του εμπειρίες / προτιμήσεις / θέλω. Εάν εσεις θεωρείτε ότι παίζει ρόλο το μέγεθος δεν χρειάζεται να ασπαζομαι κι εγώ την ίδια άποψη  

    Όσο για την αυτοπεποίθηση η εμπειρία μου λέει ότι παίζει ρόλο αν θες να γαμησεις καλά, αλλιώς να χαμε να λέγαμε  
     
  4. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Το μέγεθος παίζει ένα ρόλο

    Αλλά τον μεγαλύτερο ρόλο κπ ποιο σημαντικό πάνω στο σεξ-γαμησι- έρωτα
    Δηλαδή στην ίδια συνιστούσα
    Τον ΟΡΓΑΣΜΌ
    Παίζω πρωταρχικό ρόλο το μυαλό και η ψυχική σύνδεση των συμμετεχόντων.
    Στην πράξη.
     
  5. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Και ως απόδειξη για αυτό πείτε μου πωσες φορές ήρθατε σε οργασμό χωρίς καν επαφή παρά μόνο με τα λεγόμενα κάποιου, κάποιας.
     
  6. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    'Εχετε δίκαιο όμως δεν μπορεσα να αντισταθω στην γνωστή ατάκα που μου ήρθε στο νου καθώς σας διάβαζα, ο οργασμός - γιατί αυτό ειναι το ζητούμενο - είναι περίπλοκος μηχανισμος και μοναδικός για τον καθένα μας, μην πω και εξελισσόμενος, πάντα κάτι νέο θα βρούμε να μας εξιτάρει. Tα εξηγει πολύ καλά η επόμενη ανάρτηση απο τον Κ. @antreas Armatas
    μια παρατήρηση μόνο, το μεγάλο μέγεθος ως στερεότυπο συμβάλει στην αυτοπεποίθηση, επίσης δύναται να χρησιμοποιηθεί ή να μην χρησιμοποιηθεί κατά βούληση αμφοτέρων των συμβαλλομενων  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Θυμήθηκα μια τέρμα καυλωτική εικόνα που είχα δει με έναν τύπο με μεγάλο πουλί αλλά κι απίστευτη ευλυγισία, ο οποίος αναδιπλωνόταν κι έχωνε το πουλί του στον κώλο του. Τρομερός!
     
  8. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Νομίζω στραμπούληξα το μυαλό μου προσπαθώντας να το κάνω εικόνα  
     
  9. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης

    ευλογημένος απο τη φύση
    ευτυχως που απλά αναδιπλωνόταν και δεν το κατάφερνε και σε "έκταση κορμού"  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και μια άλλη καυλωτική εικόνα είναι με έναν που έπαιρνε πίπα στο πουλί του. Ωραία πράματα!
     
  11. George driver

    George driver New Member

    Συγνώμη αλλά μου θύμησες το παρακάτω.
     
  12. Kel602

    Kel602 New Member

    Για μένα έχει σημασία (αρνητική) μόνο αν είναι πολύ πολύ μικρό ( που δεν το πιάνεις). Κατα τα άλλα δεν είναι ούτε στο τοπ 3 κριτηρίων