Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

?

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία;

  1. Ναι, έχει

    71 vote(s)
    72,4%
  2. Όχι, δεν έχει

    27 vote(s)
    27,6%
  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν έχει σημασία εκτός και αν έχει σημασία οπότε σε εκείνη την περίπτωση αποκλείεται να μην έχει σημασία. Από την άλλη ωστόσο αν έχει σημασία αποκλείεται να μην έχει σημασία.

    Όπως και να έχει, το "είσαι μικρή και τριανταφυλένια" δε νομίζω ότι είναι κάτι που ονειρεύεται ο οποιοσδήποτε να του αφιερώσουν στην τσουτσού του. Τούτου λεχθέντος υπάρχει μια παρηγοριά, ένα χόμπιτ μπορεί να μπει εκεί που δεν μπορεί να μπει ένα ορκ.

    Γιατί άντε παίξε με το ανακόντα στο νόκια, να σε δω!
     
  2. cornelious_svlla

    cornelious_svlla Imperator of Rome

    Πάντως, νομίζω πως καλό είναι να θυμηθούμε ή να δούμε τι λέει και το Kama Sutra σχετικά:

    Αρένες κατά μεγεθος:
    * Λαγός
    * Ταύρος
    * Επιβήτωρ

    Γυναίκες κατά μεγεθος:
    * Ελάφι
    * Φοράδα
    * Ελέφαντας

    Κατά το Κάμα Σουτρα, το βέλτιστο είναι τα ίσα μεγέθη: Λαγός με ελάφι, Ταύρος με φοράδα και Επιβήτορας με Ελεφάντινα. Τα χειρότερα(κακά) είναι λαγός με ελέφαντα και επιβήτορας με ελάφι, ενώ για τις άλλες 4 ενώσεις, όταν ο άνδρας είναι μεγαλύτερος είναι καλύτερο από το αντίθετο, αλλά όχι τέλειο, ενώ για τις περιπτώσεις που η γυναίκα είναι μεγαλύτερη τα πράγματα είναι μεν άσχημα αλλά όχι χείριστα.

    Οπότε, μέλλον δεν παίζει μόνον ένα μέγεθος αλλα δύο. Και του «λινγκαμ»(πουλάκι) και του «γιονι»(πιπακι).
     
  3. ttakis

    ttakis New Member

    Πως γίνεται να αναδιπλωθείς εκεί κάτω;
     
  4. Liveloula69

    Liveloula69 Δε μπορώ να απαντήσω σε pms προς το παρόν.

    Υπάρχουν ουκ ολίγα βιντεάκια στο διαδίκτυο.
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    εχει μεγαλη σημασια
     
  6. Xtx

    Xtx Ούτε καν βανίλια, σκέτος χωνάκης

    Να βάλουμε και την παράμετρο του μπανιστηριού μέσα. Κάποιες φτιάχνονται και μόνο στην όψη ενός παλαμαριού. Είχα σύντροφο που φτιαχνόταν να βλέπει μαλαπέρδες στις τσόντες. Η αλήθεια είναι ότι είχε πρώην με "τρίτο πόδι"κατά τα λεγόμενά της, αλλά έδειχνε πολύ ικανοποιημένη με το πιο συνηθισμένο μέγεθος μου. Μετά από σκέψη και μετρήσεις  το είχε αποδώσει στο σχήμα του. (εκτός δηλαδή από όλο το υπόλοιπο πακέτο χημείας μεταξύ μας).
    Επομένως φυσικά και μετράει το μέγεθος αλλά για την καθεμία ξεχωριστά. Και φυσικά δεν είναι το μόνο που μετράει.
    Αυτα...2023 και ακόμα έχουμε της ψωλης μας τον χαβά.
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Γιατί το 2023 ο κόσμος πηδιόσανται τόσο διαφορετικά από ότι το 2000 πΧ;
     
  8. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Πηδιόσαντ*ε*. Μην χαλάμε τη... γραμματική!   
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το 2000 πΧ γαμούσε ο Δίας. Το 2023 μΧ γαμιέται ο Δίας.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι
     
  11. Sakos

    Sakos New Member

    Εμένα πάντως με διεγείρει όταν μεγαλώνει στα χέρια μου και στο στόμα μ. βέβαια όταν είναι να μπει μου αρέσει να ανοίγει σιγά σιγά!
     
  12. Xtx

    Xtx Ούτε καν βανίλια, σκέτος χωνάκης

    Η κεντρική ιδέα παραμένει ίδια αλλά πολλά διαφοροποιούνται από πολλούς παράγοντες. Κλίμα, εποχή, γεωγραφία, λιμός, βουβωνική πανώλη..... Αλλά δεν ήταν αυτός ο προβληματισμός μου.