Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

?

Τελικά το μέγεθος έχει σημασία;

  1. Ναι, έχει

    72 vote(s)
    72,7%
  2. Όχι, δεν έχει

    27 vote(s)
    27,3%
  1. ariadni

    ariadni Regular Member

    Έχει σημασία το μέγεθος ;
    Δε ξέρω. Εγώ πάντως έως τώρα είχα την ευκαιρία να διερευνήσω τόσο την ανοργασμική όσο
    και την πολυοργασμική μου φύση. Όσο ζείς ανακαλύπτεις ...  
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Τα έχω δοκιμάσει όλα. Χάπια μεγέθυνσης πέους, φυσικές ασκήσεις, βοτανική τεχνολογία με ζελέ για καλύτερες στύσεις, προϊόντα για άντρες με αδύναμες εκσπερματώσεις, φερομόνες σεξουαλικής έλξης, προσθετική μαλλιών, botox.....

    Τίποτα. Όλες κακογαμημένες μου βγαίνουν 
     
  3. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    μετα απο ολα αυτα ζει ακομη?
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Φυσικά και έχει σημασία το μέγεθος.
    Η τεχνική και όλα τα υπόλοιπα αποκτιούνται, αντίθετα τα "προσόντα" είναι εκ γενετής.
    Αρκεί βέβαια να είναι εργονομικά κατασκευασμένα ώστε ούτε μπάμιες να είναι, αλλά ούτε να σπέρνουν γύρω τους τον τρόμο και τον πανικό.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Άμα είχες τόση δραστηριότητα στα αγοράκια,να κάνουμε και παρέα  
     
  6. Σε κομπλάρει, ναι ή όχι;
     
  7. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    η φωτογραφια ειναι πολυ μικρη,και ως εκ τουτου δυσκολο να διακρινω τι δειχνει.ειδες και που στη φωτογραφια,το μεγεθος μετραει
     
    Last edited: 19 Νοεμβρίου 2008
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Πάντως,κάποια στιγμή μιλούσαμε μία παρέα σε ένα κατάστημα με ρούχα και συζητούσαμε για το ύψος κάποιου.Μια κοπέλα είπε"άμα ήτανε 2 πόντους πιο ψηλός θα ήταν πιο ωραίος" και της απάντησα "σιγά ρε Ελένη για δυο πόντους βρίσκεις και εσύ διαφορά" και κάποια στιγμή άκουσα από πίσω το σιγανό μονόλογο(αν και επικαλέστηκε το όνομα μου..) με σοβαρό ύφος της ιδιοκτήτριας και φίλης που έκανε κάποια δουλεία στον υπολογιστή..:ξέρεις τι θα πει Κωστάκη μου "δυο πόντους"....

     
     
  9. Re: Απάντηση: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

       

    Ο Ωνάσης το 1953 είχε στη θαλαμηγό του “Χριστίνα”, σκαμπό από δέρμα πέους λευκής φάλαινας. Είχε, μάλιστα, ξεστομίσει στην Γκρέτα Γκάρμπο την περίφημη ατάκα: «Κυρία μου, αυτή τη στιγμή κάθεστε στο μεγαλύτερο πέος του κόσμου».
     
    Last edited: 19 Νοεμβρίου 2008
  10. female

    female Contributor



    Όλα
    έχουν
    σημασία,
    αλλά
    και

    πάνω
    απ ' όλα

    ο
    συνδυασμός

    τους.




     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τελικά το μέγεθος έχει σημασία?

    Από το γραφικό χαρακτήρα καταλαβαίνω πως είναι η female..  
     
  12. master_v

    master_v New Member

    Για μένα πιο πολύ μετράει ο τρόπος που κάνεις σεξ και το εγκεφαλικό κομμάτι περισσότερο.Όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα...Το μέγεθος μετράει μόνο όταν δεν ξέρεις να το χρησιμοποιείς...