Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τιμωρίες που δεν θα ξεχάσουμε ποτέ!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος zeta26cd, στις 16 Αυγούστου 2008.

  1. zeta26cd

    zeta26cd New Member

    Μήνας Ιούλιος, ο Αφέντης με πήρε τριήμερο μαζί του σε νησί. Για κακή μου τύχη μόλις φτάσαμε τον εκνεύρισε κάποιος στο τηλέφωνο (μάλλον η γυναίκα του) και ξέσπασε πάνω μου. Με έδειρε με την βέργα τόσο πολύ που τα σημάδια έμειναν στα μπούτια στα οπίσθια και στην πλάτη μου για μια εβδομάδα. Ενοείτε ότι δεν τόλμησα να βγώ ούτε λεπτό για μπάνιο στην πλάζ (γυμνιστών) και πέρασα όλο το τριήμερο στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τιμωρίες που δεν θα ξεχάσουμε ποτέ!

    Μην στεναχωριέσαι ... συμβαινει και στις καλυτερες οικογένειες !
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ξεσπασε δηλαδη πανω σου τα νευρα του?????????????
    Απιστευτα ρομαντικο!
     
  4. zeta26cd

    zeta26cd New Member

    Το πιο ωραίο είναι ότι γυρίζοντας από το νησί ένοιωθα τόσο πλήρης σαν σκλάβος, που με κάθε ευκαιρία, του εξέφραζα την ευγνωμοσύνη μου που με πήρε μαζί του. Αν και είχα περάσει όλες τις μέρες στο δωμάτιο και ο Αφέντης μου σπάνια ασχοληόταν μαζί μου κατάλαβα ότι μόνο αυτός έχει τον τρόπο να με κάνει να νοιώθω έτσι...αντικείμενο του.