Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τιμωρίες...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 19 Οκτωβρίου 2005.

  1. Cobas

    Cobas Master Cobas

    καλημερα καταρχην...και εδω θα συμφωνησω με την Ηλιοσταλαχτη...η αδιαφορια ειναι ισως η χειροτερη τιμωρια για μια συνιδιτοποιημενη Σ.μπορεις να την κανεις πολυ χειροτερη ψυχολογικη τιμωρια ακόμα και απο πολλες βουρδουλιες μαζι.
     
  2. someone

    someone New Member

    Λοιπον , απο προσωπικη εμπιρια , καταθετω , οτι η αδιαφορια τη στιγμη που ο σκλαβος ειναι πεσμενος στα ποδια σου , ειναι ο,τι χειροτερο

    αν ο σκλαβος παρακουσει , ή καανει κατι το οποιο δεν επρεπε να κανει , τον καλεισ να ερθει γονατιστος μπροστα σου , πεσμενος στα ποδια σου , να σου τα φιλισει , και να περιμενει την τιμορια του . εκεινη τη στιγμη , μεσα στην απολυτη σιωπη , η πληρις αδιαφορια την ωρα που ο σκλαβος περιμένει κατι .. Ειναι αυτο που μπορει να τον τιμορισει περισσοτερο απο ενα μαστιγομα.

    (συγγνωμη για την ορθογραφια αλλα το greeklish με εχει καταστρεψει)
     
  3. Απάντηση: Τιμωρίες...

    Είδα και εγώ τιμωρία και μπήκα με ενθουσιασμό!  
    Δεν αντεξα να διαβάσω όλα τα ποστ.
    Για μένα μεγαλύτερη τιμωρία είναι όταν τον νοιώθω στεναχωρημένο ή απογοητευμένο εξαιτίας μου..
    Αυτό είναι υπέρ αρκετό..
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Απάντηση: Τιμωρίες...

    Καλά sklavina μας "σκλάβωσες" με την ατάκα σου.... περί της μεγαλύτερης τιμωρίας.... 
    και σίγουρα τυχερός όποιος σε έχει ή θα σε έχει... 

    Φιλικά, Μάνος
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Τιμωρίες...

    Το να μείνει αξύριστη είναι βασανιστήριο... για μένα!  
     
  6. Απάντηση: Τιμωρίες...


    Σ'ευχαριστώ Μάνο, να είσαι καλά  
     
  7. johnnymoto

    johnnymoto New Member

    Απάντηση: Τιμωρίες...

    Μια εκ των τιμωρίων που δέχτηκα ήταν να καθαρίζω τα πόδια της κυρίας μου ενώ πρώτα είχα τελειώσει πάνω σε αυτά! Άκρως ταπεινωτικό για εμένα.με το ζόρι το έκανα. Βέβαια μου τράβαγε το κεφάλι μου έχωνε και το χυμένο πόδι βαθιά στο άτομα..
     
  8. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: Τιμωρίες...

    Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου, όταν κάποιος νοιάζεται για κάποιον άσχετα από τον ρόλο του στη σχέση (αφέντης/σκλάβος) θέλει ότι είναι καλύτερο για τον άλλο, να είναι χαρούμενος/η και να είναι εκείνος/η η αιτία γι'αυτό. Αντίστοιχα λοιπόν όταν εκείνος/η είναι η αιτία που ο άλλος είναι λυπημένος η γνώση και μόνο ότι προκάλεσε κάτι τέτοιο σε συνδυασμό με το απογοητευμένο βλέμμα του ανθρώπου σου είναι ότι χειρότερο μπορεί να βιώσει κάποιος χωρίς να χρειάζεται καν τιμωρία! Η εσκεμένη τιμώρια αγκίζει τις εξωτερικές στρώσεις μόνο, το βλέμμα της απογοήτευσης διαπερνάει τα πάντα!
     
  9. Minws

    Minws Regular Member

    Τιμωρία....ήταν η πρώτη BDSM εμπειρία μου...αυτή που με έκανε να καταλάβω το φετίχ μου στα κολάρα....Όταν είχα ζητήσει από την πρώτη υποψήφια υποτακτική μου να με παρακαλέσει στα 4 να την πάρω από πίσω ..... Και αρνήθηκε!!! Αφού την είχα φτάσει σε σημείο οργασμού και με παρακαλούσε να την πάρω, της έβγαλα το κολάρο, ντυθηκα και έφυγα... απλά απαξιωτικά...
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Μπλοκ από παντού.
     
  11. VagelisD

    VagelisD New Member

    Αδιαφορία..
     
  12. Hope

    Hope New Member

    Καλησπέρα,
    Η χειρότερη απ'όλες τις τιμωρίες.Ενας μικρός θάνατος, χωρίς υπερβολή στα λόγια μου.
    Το έχω περάσει κ με είχε πονέσει πολύ περισσότερο ακόμα κ από την πιο επώδυνη σωματική τιμωρία.
    Με αυτό το τρόπο όμως η υποτακτική μαθαίνει να καταλαβαίνει όχι μόνο τα λόγια του Κυρίου της ή τις οδηγίες του αλλά κ την απόλυτη σιωπή Του.
    Επώδυνο πολύ για την υπο αλλά κ αποδοτικό ταυτόχρονα!

    Καλή χρονιά!!!