Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. estarian

    estarian New Member

    Οτι προσαρμώζομαι ανάλογα με την διάθεση μου. Έτσι έχω συνέχεια διάφορες εμειρίες!
     
  2. Σε αυτό που είμαι.... Μου αρέσει ότι είμαι ο εαυτός μου....
    Δεν προσποιούμαι... Δεν πιέζομαι...
     
  3. Candl

    Candl άκρον άωτον ...

    Η ειλικρίνεια της στιγμής..
     
  4. spanios

    spanios New Member

    εκφραζομαι..νιωθω και περναω ωραια...το ιδιο ευελπιστω και για την παρτενερ μου..
    εξελισσόμαι σαν ανθρωπος...
    ανοιγω το μυαλο μου..
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    12 χρονια μετα την πρωτη μου απαντηση στο νημα αυτο , επανερχομαι με σχεδον την ιδια διαπιστωση. Μπορει να εχουνε περασει 4 χρονια απο το διαζυγιο μου και η αποτυχια να βρω κατι καινουργιο. Ομως μου αρεσει αυτο που ειμαι περισσοτερο απο ποτε.... Απο την πρωτη μου bdsm σχεση στα 18 , μεχρι τις ανεκπληρωτες φαντασιωσεις του σημερα , ημουνα παντα με ανοικτο μυαλο και διαθεση για παιχνιδι. Διχως ορια , κανονες , περιορισμους και δισταγμους.
     
  6. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Είμαι transparent
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Είμαι ότι γουστάρω να ειμαι.
     
  8. PowerOfLust

    PowerOfLust Lustrosity

    Το ταξίδι..
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πιστευα ότι ολοι εχουμε καποια σκοτεινα σημεια στο μυαλο μας ....
     
  10. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν υπάρχει πιο όμορφο συναίσθημα το να εκφράζεις αυτο που σου αισθανεσαι...

    Νιώθω ζωντανη,γεματη ενεργεια,ηρεμη,ευγενικη και γλυκουλα....(κτλ)...Κι όλα αυτά εκπέμπονται!!!
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πες μας την συνταγή γλυκια μου!!!! 
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μ αρεσει αυτο που ειμαι, απ ολες τις πλευρες του, με τα Λαθη και τα Παθη μου.

    Αλλος/η εκτιμαει το ενα και αλλος/η το αλλο.