Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Σ/σας αρέσει σε αυτό που είστε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Οκτωβρίου 2007.

Tags:
  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Και σε μένα αρέσει να νοιώθω απόλυτο έλεγχο στα πόδια Της
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Καθής εφω εταχθη
     
  3. dreamer

    dreamer Regular Member

    Ότι έχοντας πάρει κατά καιρούς και τους δύο ρόλους, (Κ, υ) ανάλογα με το ποια έχω απέναντι μου και τι μου βγαίνει, έχω καλύτερη κατανόηση των συναισθημάτων που αντλει ο κάθε παρτενέρ (τουλάχιστον έτσι νοιώθω) μέσα από τον κάθε ρόλο. Αυτό θεωρώ ότι με κάνει πιο ενσυναισθητικο απέναντι στην παρτενέρ μου.

    Από την άλλη πάλι μπορεί να είναι και του μυαλού μου χαλάσματα...
     
    Last edited by a moderator: 4 Απριλίου 2021
  4. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Ότι είμαι ιδιαίτερος, ξεχωριστός, διαθέτω κάτι που δεν το έχουν πολλοί. Και ότι με τον τρόπο μου λειτουργώ ομαλά και όλα βγαίνουν φυσικά από μόνα τους, χωρίς να πιεζομαι όπως θα έκανα στον βανιλα κόσμο!!
     
  5. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    δεν ακολουθω τιποτε
    δεν ειμαι αυτο που πρεπει
    ζω αυτο που μου ταιριαζει
    αναζητω τα παντα
    δεν θελω τιποτα
    αμφισβητω
     
  6. candaulexib

    candaulexib New Member

    Πρέπει ..ε ναι μάλιστα και θέλω να κοινοποιήσω, ότι είμαι πάρα μα πάρα πολύ ερωτευμένος με την γυναίκα μου και μάλιστα ευγνώμων για το ότι από την αρχή της γνωριμίας μας ήταν και είναι πολύ ώριμο άτομο για την οποία η δήλωση μου και μετέπειτα η παραδοχή από πλευράς της του γεγονότος ότι έχω ασυγκράτητη αδυναμία του θαυμασμού της θηλυκότητας του σώματος της και της σεξουαλικότητάς της καθώς και η έκθεση αυτών προς άλλους, έγινε ένα μέρος οικειότητας στον ερωτικό τομέα της συμβίωσης μας. Το μουνί της συζύγου μου καθώς και την σεξουαλική μας συναίρεση μέσα σε δωδεκαετία που είμαστε μαζί, έχουν παρακολουθήσει κυριολεκτικά εκατοντάδες ζευγάρια και άντρες παγκοσμίως, μιας και για λόγους επαγγελματικούς ταξιδεύαμε τακτικά, και ένας εξίσου παρόμοιος αριθμός αυτών έχουν αυνανιζόμενοι εκσπερματίσει στο σώμα και το πρόσωπο της γυναίκας μου. Ίσως να απογοητεύσω κάποιους, αλλά ο αριθμός αυτών που τα πέη τους διαπέρασαν το μουνί της γυναικάς μου είναι πολύ μικρότερος σε σχέση με τον αριθμό των παρατηρητών αλλά ο σκοπός κανδαυλισμού για μας είναι περισσότερο η έκθεση του γυμνού σώματός της την συνεύρεσή μας καθώς και τον αυνανισμό της παρά οι ακόλαστες και ανεξέλεγκτες διακινδυνεύσεις από συνουσίες με αγνώστους. Το καλοκαίρι είμαστε πρακτικά όλον τον Αύγουστο μόνοι μας , αφού τα τέκνα μας τον Αύγουστο είναι με τους γονείς της γυναίκας μου στο εξωτερικό και έτσι περνάμε όλον τον καιρό γυμνοί στην παραλία γυμνιστών και όταν πάμε για αγορές η για φαγητό φοράει μόνο ένα αμάνικο φορεματάκι χωρίς εσώρουχα. Επειδή η σύζυγος μου δεν είναι ελληνίδα και εγώ είμαι ομογενής, έτσι και οι δυο φαινόμαστε σαν τουρίστες J και δεν μας απασχολούν καθόλου οι υπαινιγμοί των άλλων. Για να μπορούμε να βιώνουμε αυτό το πάθος άνετα έχουμε αγοράσει στην Πελοπόννησο μια απομονωμένη μονοκατοικία κοντά στην αγαπημένη μας παραλία γυμνιστών που ουσιαστικά δεν γνωρίζουμε σε προσωπικό επίπεδο με κανένα. Μέσα σε αυτό το διάστημα γνωρίσαμε και δύο άλλα ζευγάρια από την Ελλάδα και έτσι βρήκαμε αυτό που μας αρκεί όταν θέλουμε να πραγματοποιούμε ολοκληρωμένες κανδαυλιστικές εμπειρίες χωρίς να είμαστε εξαρτημένοι από ιστοσελίδες γνωριμιών. Βέβαια η πανδημία αρκετά περιόρισε τις προ αιτών μας εκθέσεις αλλά ευελπιστούμε πως σύντομα θα τελειώσει και ίσως γνωρίσουμε νέους φίλους και εδώ. Ακόμα, επειδή πήραμε φόρα στην περιγραφή της συμβίωσής μας, θέλω να προσθέσω και κάτι άλλο. Είναι δώδεκα τα χρόνια που ο κανδαυλισμός τρόπου τινά ακλουθεί την ζωή μας, θα προσθέσω ακόμη και το ότι συμβίωση με σύζυγο η οποία δέχτηκε και αφομοιώθηκε με αυτήν την διαφορετικότητα σεξουαλικότητας του άνδρα της ΧΩΡΙΣ η ίδια βέβαια να επιθυμεί σωρεία άλλων αντρών ….για την γυναίκα μου η μίζα ο εκκινητής όταν πραγματοποιούμε κανδαυλισμό δεν είναι η φαντασίωση της να γαμηθεί με άλλους άντρες ή ζευγάρια , αλλά η συνειδητοποίηση ότι όταν πάμε κάπου θα είναι γυμνή και αυτό η έκθεσή της δηλαδή την κάνει πολύ ερεθισμένη ..είναι όλα μαζί, και η ντροπή και ο ερεθισμός και συνειδητοποίηση ότι θα την αντιλαμβάνονται και άλλοι. Έτσι λοιπόν μια τέτοια γυναίκα, απόλυτα δοσμένη στην αγάπη προς τον άνδρα της, προς την οικογένειά μας, προς τα παιδιά είναι θησαυρός και την θαυμάζω και ατελείωτα εκτιμώ αγαπώ και νυν και δημόσια και ευχαριστώ. . Σε αγαπώ αγάπη μου
     
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

  8. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Είμαι ελεύθερος.
    Αμφισβητώ.
    Δεν ακολουθώ.
    Ειμαι μοναχικός
    Αγαπάω τον αθλητισμό
    το διάβασμα
    Και απεχθάνομαι τον ρατσισμό ή την ρουφιανιά (κάθε είδους)
     
  9. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Μου αρέσει που αντλώ ηδονή με πάρα πολλούς διαφορετικούς τρόπους και το αίσθημα της απελευθέρωσης που με κάνει να νιώθω λες και πετάω.
     
  10. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Το κίνητρο που σου δίνει αυτή η θέση να ασχοληθείς πιο εγκεφαλικά μ την συνοδοιπόρο σου.
    Το κίνητρο να διαβάζεις αντιδράσεις, λέξης, συμπεριφορά
    και να βρίσκεις τι μπορεί να κρύβουν από πίσω ώστε να μπορείς να την λύνεις ακόμα κ την ώρα που την δένεις.
    Αυτα σαν μια γρήγορη πρώτη σκέψη
     
  11. Γλάρος

    Γλάρος New Member

    Το ότι είμαι διαφορετικός. Μπορεί να ακούγεται κλισέ και τελευταία να είναι της μόδας αλλά εγώ αυτό αισθάνομαι. Η διαφορετικότητα άλλοτε είναι κατάρα και άλλοτε ευλογία.
     
  12. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Η ηρεμία και η μοναχικότητα.