Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι αναζητάμε στις bdsm σχέσεις μας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 13 Μαϊου 2016.

  1. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Σεβασμό,ειλικρίνεια,πρόκληση.
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Επειδή εκεί έξω στην καθημερινότητα εκτός BDSM καραδοκούν ο εξετευλισμός, η ταπείνωση και όλα τα βίτσια του κόσμου, αναζητώ την αληθινή αγάπη και τον πραγματικό έρωτα μετά από μπερτάκι ξύλο στην υπατακτική μου. Άμα δεν κόψει λάσπη θα σημαίνει ότι ενδιαφέρεται για μένα.
     
  3. subteo

    subteo Regular Member

    Αρμονια με τον εαυτο μου,εξελιξη,δυναμη
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Αρμονία, ισορροπία και την εξαιρετικά δύσκολη πιθανότητα να αφεθώ πλήρως.
    Aυτά μέσα από το D/s και όχι γενικότερα το BDSM.
     
    Last edited: 8 Αυγούστου 2023
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Άσχετα με την ερώτηση του νήματος, θυμάμαι τον εαυτό μου πιτσιρικά να απαντάει σε ερώτηση που αφορούσε την εξωτερική εμφάνιση, "ποιος τύπος γυναίκας σου αρέσει;".
    Η απάντηση, σαφής και απόλυτη, "μελαχρινή με έντονα πράσινα μάτια".
    Ε, λοιπόν ούτε καμία από τις γυναίκες της ζωής μου ήταν έτσι, ούτε υπάρχει κάποια με αυτά τα χαρακτηριστικά που να μου έχει μείνει σαν εικόνα.

    Θέλω να πω, πως ότι και να λέει πώς ψάχνει ο καθένας, χωρίς να αμφισβητώ την ειλικρίνεια στις απαντήσεις, ότι και να πιστεύει πως ψάχνει, θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να αποδειχτεί στην πράξη πως έκανε λάθος.

    Θα περιορίσω την απάντηση μου λοιπόν στο περισσότερη ένταση και μεγαλύτερη ψυχικη σύνδεση.
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Ανδράποδο προς πάσα χρήση και εκμετάλλευση.

    Το Έχω...

    Τι άλλο να Θέλω;
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και δεύτερο  
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Σε αυτή τη φάση όχι... 

    Αργότερα ίσως.

    Αν και αυτά τα κομμάτια, τα σμιλευμένα από χέρια Μαστόρων, με συνείδηση εαυτού, σπάνια τα βρίσκεις.