Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι βρήκες στο συρτάρι ???

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 24 Ιανουαρίου 2020.

  1. Switch83

    Switch83 New Member

    Αν δεν έχει σοκολάτες είναι αδιάφορο το συρτάρι.. Οπότε θα πήγαινα μόνο για συρτάρι κουζίνας..
     
  2. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο

    Αυτό που θα έψαχνα να βρω είναι τις φωτογραφίες τους που θα μου έδειχναν την πορεία της σκλαβας του Κυρίου μου και πως την έφτασε στο υπέρτατο σημείο πρίν τους γνωρίσω
    Ολγα
     
  3. Υπερβολές
     
  4. Dom-Domme

    Dom-Domme New Member

    Ακολουθείται από "χαχαχα" .. προφανώς και αστειεύομαι
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    θα εψαχνα μονο για φορεμενα γυναικεια βρακια,απλυτα εννοειται
     
  6. anmaya

    anmaya Enjoying, learning, living

    Μάλλον δεν θα τα έβρισκες σε συρτάρι, να ξέρεις !  
     
  7. τασος0

    τασος0 Regular Member

    ασε με να ελπιζω!!!
     
  8. Minws

    Minws Regular Member

    Έχουν περάσει καμία 15 χρόνια....Σκαλιζα την βιβλιοθήκη του πατέρα μου στο χωριό... Ανακάλυψα τότε κρυμμένα μαζί με κάτι βινιλια γράμματα του διαφορα !Α έπεσαν τα μάτια μου σε γράμματα της μάνας μου λόγω του ωραίου γραφικου της χαρακτήρα! Δεν φαντάζεστε πως ένιωσα όταν αρχισα να διαβάζω ερωτικό γράμμα της μάνας μου στον πατέρα μου! Βασικά τον παρακαλούσε να την επισκεφτεί στην Αθήνα γιατί είχαν να βρεθούν 2 μήνες ! Η φράση δε που μου καρφώθηκε ήταν η εξής <Σταυρό μου, σε 10 μέρες θα είμαι μόνη γιατί η θεία μου θα κατέβει στο χωριό, αχ έλα και θα κοιμηθούμε μαζί, πόσο σε θέλω να ξυπνας μέσα μου! > Ένιωσα σοκ, βασικά θύμωσα γιατι η εικόνα της μητερας αλλά γυναίκας μου ήταν ανοικεια! Για την απορία ο < Σταύρος> δεν πήγαινε Αθήνα γιατί τότε μάλλον γαμουσε και μια Ελληνογερμανιδα από Στουτγκάρδη που ήταν στο χωριό... Εκεί ένιωσα περιφανος για τον Πατέρα!!! Στερεότυπα....
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Τα μόνα ξένα συρτάρια που έχω ανοίξει ήτανε της γιαγιάς μου πριν απο 30 χρόνια αναζητώντας σοκολατάκια.
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2020
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Για σοκολατοειδή και μόνον επιτρέπονται όλα...
     
  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Σε αυτό δεν μπορώ να διαφωνήσω