Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δεν θα έπρεπε να πει ποτέ ενα υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Όχι,όχι!!!
    Αν είναι να το πω,το θέλω έτσι ακριβώς!
    Το "είστε μαλακας κύριε" δεν επιτρέπει να πάρεις το ύφος,που θα πάρεις με το "εισαι μαλακας αγορι μου"
    Κι όλο αυτό,χωρίς το ύφος,δε λέει.
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τι δεν θα έπρεπε να πει ποτέ ενα υ

    Μια χοντρη μαλακια, που αθελα ή απο επιπολαιοτητα μπορει να θιξει και να προσβαλλει τον Κ.

    Για τον Κ η υ ειναι η πολυτιμη του. Τα λογια της μπορει να γινουν πικρα. Ασυγχωρητα πικρα.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    "σκέφτηκα κάτι να σας πω, αλλά φοβάμαι μην σας πληγώσω, που είστε τόσο ευαισθητούλης, και με λατρεύετε τόσο"

     
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Α οχι οχι αγαπητε! Η ιντελεκτουαλ μπασκλασαρια ηταν σαφεστατη, οι υ δεν επιτρεπεται ουτε να σκεφτονται ουτε να εκφραζονται. Αυτα γινονται μονο σε αλλους πλανητες. Εδω εχει καροτο και μαστιγιο.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    "γλυστράει εδώ, δεν σφουγγαρίσατε καλά"
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ολα τα πετυχημενα ανεκδοτα εχουν ριζες σε πραγματικα συμβαντα. Οπου ακους πολλα κερασια λοιπον, σιγουρα εχει πισω η αχλαδω την ουρα....
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Τι δεν θα έπρεπε να πει ποτέ ενα υ:
    "Έχω μια ιδέα"
    "Θεωρώ"
    "Πιστεύω οτι"
    "Δεν μπορώ τώρα"

    Και άλλα τέτοια....
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αυτά που λέω εγώ, μεταξύ 3.00 και 5.00 τα ξημερώματα.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εχω διαβασει καποιο κειμενο που ανεβασες 3.00 με 5.00 και ηταν παρα πολυ ζεστο, αληθινο και ομιρφο. Δεν μπορω να φανταστω γιατι να θεωρεις οτι ειναι προβλημα κσι καλυτερα να μην το ειχες πει.
     
  10. Josie

    Josie New Member

    '' Άσε μας κουκλίτσα μου ''

      
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Προπάντων.... "σκέφτομαι"
     
  12. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Η πηγή του κακού