Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δεν θα θελατε????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν εχει καμμια σημασια αν ειστε Κυριαρχος-η, ή υποτακτικος-ή.
    Το ραντεβου ειναι τυφλο, ειναι κλεισμενο στο σπιτι τους ενος εκ των δυο, εσεις πηγαινετε, χτυπατε το κουδουνι την προκαθορισμενη ωρα και το ατομο με το οποιο εχετε το ραντεβου σας ανοιγει την πορτα του διαμερισματος.
    Ειναι η πρωτη επαφη με το προσωπο αλλα και με τον χωρο του.
    Και εδω ειναι το ερωτημα.
    Τι δεν θα θελατε να δειτε?? Τι θα σας ξενερωνε??
    Τι θα σας εκανε να αναλογισθειτε οτι μαλλον πρεπει να κανετε οπισθεν ολοταχως, ή να βρειτε μια φθηνη εστω δικαιολογια για να αποφυγετε αυτην την συναντηση??
    Τι θα σας εκανε να πειτε μεσα σας "λαθος μου που ηρθα", ειτε αυτο που δεν σας αρεσε ηταν πανω στο συγκεκριμενο προσωπο ή ακομη και στον χωρο που μπηκατε?
     
    Last edited: 13 Ιουλίου 2008
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν θα ηθελα να ειναι γυμνος. Αμεσως θα εστριβα και θα 'φευγα, ουτε καν δικαιολογια.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Συνηθως παραλαμβανω το "ερωτικο αντικειμενο του ποθου μου" απο δημοσιους χωρους (μετρο, παρκα, κ.λ.π.) ντυμενη αναλογα με την εντολη που της εχω δωσει, και τον τροπο που θα περιμενει χαμηλομενο βλεμα κ.λ.π., και αφου πρωτα ξερω εστω τηλεφωνικα πως ειναι περιπου εμφανισιακα και ηλικιακα.

    Ας υποθεσουμε ομως πως παω στο σπιτι της, θα εφευγα με διακριτικο τροπο φυσικα, αν ειναι πανω απο καποια κιλα που η αισθητικη μου δεν μου επιτρεπει να δω καποιαν γυναικα ερωτικα, και αν εχει ξεπερασει τα πρωτα "ηντα"........ 
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Αν δεν ήταν μόνη.
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

    δε θα θελα να δω πολυ κοσμο(μαλλον πολλους αντρες)
    δε θα θελα να δω κανα κακασχημο με τα δικα μου γουστα παντα
    δε θα θελα να δω ζευγαρι
    δε θα θελα να δω σκυλο:lol2:
    δε θα θελα να δω ενα συγκεκριμενο ατομο....
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Δεν θα μου άρεσε να ανοίξει η πόρτα και να μη δω κανέναν.
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Να αντικρίσω καμια σούμο   (εκει θα πήδαγα και απο τον τρίτο!)

    Δε μπορώ τα ζώα μέσα στο σπίτι, με ενοχλούν οι τρίχες!  (Υπομονη, μετα το ποτό εχεις εξαφανιστει)

    Να μυρίζει άσχημα ο χώρος  (αηδία)

    Αυτά για την ώρα  (θα μου ερθουν και αλλα σιγουρα)
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Αυτή;

     

    Ίσως αυτή, αν ήταν αισθησιακή;

     
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Με την σειρα μου, δεν θα ηθελα να παω ενα καρο δρομο, ο τυπος να ειναι φοροτεχνικος κατα τυχη, (μου συνεβη οντως αυτο), και να βρει σαν κυριο θεμα συζητησης να μου αναλυσει το Ε9!!!!!
    Το θεμα ειναι αν προλαβε να αναλυσει και να καταμετρησει τα χαστουκια που του ηρθαν σαν μπουρινι στα μουτρα πριν του περασω τα φορολογικα εγγραφα κολλαρο.
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Δεν ήταν του σούμο....
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    δε θα μου αρεσε επισης να δω καναν με κοκκινο πουκαμισο και αλυσιδα χρυση με μουσικη υποκρουση τερλεγκα.... 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ηταν μια μοναδικη στιγμη αδυναμιας που με ειχαν σχεδον πεισει να δοκιμασω να γαμησω κωλο .... φυσικα παντα ντρεπομουν (ουτε και το ηθελα αλωστα) να το ζητησω απο γυναικα ... ετσι κατεφυγα στην ευκολη και λειτουργικη λυση της πληρωμης ... το ζητουμενο ηταν ποιον;;; ... γυναικα ειτε του σαλονιου ειτε του μπουρδελλο ηταν το ιδιο και το αυτο ... ντρεπομουν ... ετσι η επομενη λογικη λυση θα ηταν σε καποιον που αδιαφισβητητα ειχε τον κωλο του και μονο για να δινει .... δηλαδη τραβεστι ...
    το ραντεβου κλειστηκε και αφου εκανα τα σχετικα μπανια , απολυμανσεις , μανικιουρ πεντικιουρ βρεθηκα σε καποια πολυκατοικια της Αριστοτελους να ανεβαινω για τον 4ο ...
    χτυπω το κουδουνι περιμενοντας να συναντησω κατι ... αλλο τελος παντων ...
    ανοιγει την πορτα το παιδι ... στο υψος μου (εχω συνηθεισει τις γυναικες ενα κεφαλι ποιο κατω τουλαχιστο) φοροντας μια ρομπα μπανιου ... και κατευθειαν το ματι μου ζουμαρει σε ενα ζευγαρι αθλητικα μποτακια ΝΙΚΕ 46 νουμερο στο διαδρομο .... φυσικα το μονο που μου εβγαζε ειναι να παιξω μπασκετ και οχι να πηδηξω ... φυσικα δεν ειπα καποια δικαιολογια αλλα αυτο ακριβως που ενιωσα ...
    εκεινος γκρινιαξε λιγο διοτι και καλα εχασε αλλον πελατη εγω του ξαναδιαβασα την αγγελια του και τον ρωτησα που το ειδε αυτο που περιγραφει .. τα βρηκαμε καπου στην μεση και τελειωσε εκει το ολο θεμα ...