Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δεν θα θελατε????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Ιουλίου 2008.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    ε αμα εινε ετσι και εγω δεν θα σου ανηγα

    καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:rollinglaugh: 

    αγαπητη μου αμα εινε γυμνος με την που..... στο χερι και περιμενη εσενα εινε καλααααααααααα,
    σκεψου να εινε γυμνος με κανενος αλου την που......... στο χερι,εκει να δης πος θα εγευγες 
     
    Last edited: 16 Ιουλίου 2008
  2. salserosub

    salserosub New Member

    Ένα άτομο που θα μου έχει δώσει ψεύτικη περιγραφή για την εμφάνισή του.
    Κάποτε μου είχε τύχει κάτι τέτοιο και έπεσα πάνω σε μία τερατώδη χοντρή,
    που στο τηλέφωνο έλεγε απλά "είμαι... δεμένη" !!!
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Μια αφίσα από "το κοράκι". Μπρρρρ....  
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Το δράμα θα ήταν, αν είχε πέσει αυτή επάνω σου...  
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

     :rollinglaugh:Καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!  
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Και τώρα που το ξανασκέφτομαι...   τι ήθελες εσύ με μιά "δεμένη" βρε salsero;
    Νόμιζα πως ο σκοπός ήταν, να καταλήξεις εσύ δεμένος...
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Στην αναβροχια......καλο και το χαλαζι. 
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ενα ακομα που με ενοχλει αφανταστα ειναι πως συχνα ρωτω στο γραφειο πως ειναι ντυμενη η κοπελα ... 99 στις 100 θα σου απαντησουν : "μην ανησυχειτε ειναι πολυ διακριτικα ντυμενη" νομιζοντας οτι αυτο σε απασχολει ... εμενα φυσικα με απασχολει το αν θα φοραει καμια σεξυ μινι φουστα/φορεμα για να φτιαχτω προκαταρκτικα ... αλλα τεσπα ... ας ειναι "διακριτικα ντυμενη" .. καποιο προσον εχει και αυτο ....
    οταν λοιπον εκεινη εμφανιζεται στην πορτα του δωματια "διακριτικα ντυμενη" κοινως ακαβλα ... ενω ΟΛΑ τα αλλα πανω της φωναζουν : "ΕΙΜΑΙ ΟΥΚΡΑΝΗ ΠΟΡΝΗ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΑΔΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ CHECK IN ΤΟ ΠΡΩΙ" ... τοτε τα παιρνω αγρια και χανω καθε ορεξη για πηδημα .... σε τετοια περιπτωση πληρωνω τα μισα λεγοντας οτι εχω αλλα γουστα και την στελνω στο καλο ...
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αυτο δεν το περιμενα απο σενα!! Ουκρανες πορνες??? Εσυ;;;;; Επεσα απο τα συννεφα 
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    γιατι οχι εγω ; ... δεν το καταλαβα ; ...
    κοιτα ... στην επομενη μου ζωη που θα γεννηθω γυναικα για να πληρωσω τις αμαρτιες αυτης της ζωης ... θα πηγαινω μονο αν νιωθω υπερβολικο ερωτα ...
    και μην υποτιματε την "Ρωσσιδα" ... διοτι εχει πραγματοποιησει ΠΟΛΛΕΣ αντρικες φαντασιωσεις ... .... ετσι και εγω εχω τους δικους μου λογους ...
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ειναι αραγε τυχαιο που οι Ελληνιδες θεωρουνται απο τις ωραιοτερες γυναικες??????
    Μεσογειακες, με φλογερο ταμπεραμεντο, πανεξυπνες, νοικοκυρες, ερωτικες, κλπ. κλπ.
    Ουδεις φυσικα μπορει να σου στερησει το δικαιωμα να σου αρεσουν και οι Πουτινίδες Ισνογκουντιδη.
    Γουστα ειναι αυτα.
    Οταν λες αντρικες φαντασιωσεις, τι εννοεις? θελω να πω τι κανουν που οι ελληνιδες αδυνατουν????
    Πηδιουνται στο ταβανι, ή το κανουν στον βυθο?????
    Πηδημα μυγέ, ή πηδημα τσιπουρέ?????
    Οχι διοτι καλο ειναι να μαθαινει κανεις,   
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μεχρι που γνωρισα και εσας του ανωμαλους και την υπαρξη σας   , θεωρουσα πολλα δικα μου "γουστα" σαν κακα πραγματα που επρεπε να καταστειλω ....
    ετσι τα γουστα αυτα μπορουσαν να πραγματοποιηθουν μονο πισω απο το αλωθι της πληρωμης , ηταν ενα δωρο για το εαυτο μου διχως κανεις να μου ζηταει ανταπωδοση ..
    δυστυχως στις σχεσεις μου παντα ημουν μπαμιας (στο να ζητησω) με Κυριαρχικες φαντασιωσεις ... πραγμα που πισω απο την δυναμη του ευρω κανει το "μπαμια" να χανεται και μενει μονο ο κυριαρχος ...
    ομολογω ομως οτι την χαρα τον 2 γυναικων (ταυτοχρονα) ποτε δεν θα την ειχα οσο και οπως ηθελα αν δεν ηταν οι "ρωσιδες" ....
    δεν ντρεπομαι να το πω και δεν το κρυβω πως το αγαπημενο μου ειναι το φιλι δυο γυναικων ... και ειμαι αρκετα ρεαλιστης για να ξερω οτι κατι τετοιο στην φυση (τουλαχιστο της Μυτιληνης) θα το βρεις ΜΟΝΟ αν εισαι κωλοφαρδος μοντελος/γραμωμενος ή εν αγνοια σου υποψηφιος σπερματοδοτης ....
    ή το να την κατουρησεις στο προσωπο , ή να της γαμησεις το στομα .... δεν τα βρισκεις αυτα στην φυση ... (μιλαμε παντα για την Μυτιληνη) ........
    ΟΛΑ αυτα , τα ευρω τα κανουν πραγματικοτητα .....