Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δεν θα θελατε????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Ιουλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συγγνωμη που εισερχομαι στα προσωπικα σου, αλλα τα ευρω???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σε εχω δει, εισαι ενας πολυ-πολυ-πολυ γοητευτικος και αρρενωπος αντρας, εννοω αδυνατω να πιστεψω οτι πληρωνεις για ενα φιλι μεταξυ γυναικων!
    Α, δεν γινεται, πρεπει να ερθω Μυτιληνη να στις βαλω εγω ολες, Ρωσιδες, Ουκρανες, Κινεζες, Μποτσουανες, να φιλιουνται με γλωσσα ολημερις μεταξυ τους και να βλεπεις ωσπου να χορτασεις!
    Η μεθοδος ειναι απλουστατη. Χαστουκια by Mirella. 
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Mirella μου τα ευρω με τον ερωτα ( σεξ) ειναι η πιο εντιμη εμπορικη πραξη που υπαρχει . Αν και δεν εχω πληρωσει ουτε ενα ευρω για να κανω σεξ , πιστευω οτι ειναι πιο εντιμο απο αυτα που τρωνε τα ξεκολα απο εδω και απο εκει για να ξυπνησουν σε ενα κρεβατι καποιο πρωι.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Φοβάμαι Mirella ότι μ' αυτή τη μέθοδο πειθούς, θα αποτύχεις.

    Βλέπεις, συνήθως τα κορίτσια αυτά, έχουν εμπειρίες πολύ χειρότερες από τα δικά σου χαστούκια.

    Έχει αυτή η "πιάτσα" SSC, τι λες...;
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Είναι η μόνη πιάτσα ανταλλακτικών συναλλαγών που στηρίζεται απόλυτα στο SSC μεταξύ εκπορνευομένου προσώπου και επιχειρηματιών της προαγωγής, ύστερα από τον εκσυγχρονισμό των δύο τελευταίων δεκαετιών.
    Σε αυτή τη χρονική περίοδο περιλήφθηκε, πράγμα έως τότε αδιανόητο, το φιλί στο στόμα στα προς πώληση προϊόντα και διατιμήθηκε για τις κατηγορίες ημιπολυτελείας.
    Αλλά αρκετές, ενώ το παραχωρούν στον πελάτη, δεν δέχονται να το περιλάβουν στα μεταξύ τους παίγνια, για ποικίλους λόγους, βασικότερος των οποίων είναι ότι η επαγγελματική διάσταση του αγοραίου σεξ επιβάλλει την περιφρούρηση μιας σφαίρας ιδιωτικότητας, εντελώς απροσπέλαστης.
    Γενικά πάντως, είναι κάτι που εκχωρείται, αλλά κοστίζει μάλλον ακριβά.
     
  5. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    αφισσα Χατζηγιαννη ή Τιτανίκου
     
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????


    Προς Θεου, δεν υποτιμω τις κοπελλες αυτες, και ουτε ασφαλως θα χαστουκιζα ποτε καποια κοπελλα οποια και να ηταν αυτη.
    Αυτο που δυσκολευομαι να κατανοησω ειναι η πληρωμη για ενα γαλλικο φιλι μεταξυ δυο γυναικων. 
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εγω ειμαι εντελως σοκαρισμενη με τον isnogood. Θρησκος ανθρωπος, και πηγαινει με ουκρανες, και μιλα για την επομενη ζωη του οπου θα γυρισει ως ρωσιδα; Τι γινεται; Σαν σεναριο επιστημονικης φαντασιας μου ακουγεται. Που πηγε ο isnogood; Γιατι αυτος εδω ειναι pod person...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το οτι εχω αναφερθει λιγες φορες σε καποια εδαφια της Γραφης δεν με κανει θρησκο ...
    ουτε εκρυψα ποτε αδυναμιες και παθη , θεωρω οτι βρισκομαι ομως σε μια πορεια που θα αλαξει σιγα σιγα τον τροπο σκεψεις και τις επιλογες μου προς το καλυτερο ...
    Εσυ ομως θα πρεπει να ξερεις τι σημαινει "θρησκος" πριν αποκαλεσεις καποιον ετσι ..
    Συχνα μου μιλανε για υποκρισια ... οτι μιλαω για τον Θεο μα η ζωη μου ειναι μπολιασμενη με αμαρτια ... και απαντω : σε τι θα σε οφελησει να υπολογισεις την δικη μου σταθμη αγνοτητας στην ζωη ; ... αποτελω κατα οποιονδηποτε τροπο , μετρο συγκρισεις για την δικη σου πορεια ; ...
    Ο δρομος που ακολουθει ο καθενας ειναι κατι που αφορα αποκλειστικα εκεινον και την πιστη του ... αν αναλωθεις στο να παρατηρεις (εστω και καλοπροαιρετα) ξενες διαδρομες , τοτε το μονο σιγουρο ειναι πως θα χασεις την δικη σου ...

    Δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που σε σοκαρει ειδικα με μενα .. γιατι με τοποθετεις στο στοχαστρο σου κατα αυτο τον τροπο .... δεν βλεπω κατι το παραξενο στις επιθυμιες μου .... εξαλου πληρωμες υπαρχουν πολλων ειδων ... τα ευρω ανηκουν στις τιμιες συναλαγες ... ... οι ακαλυπτες υποσχεσεις/λογια/φιλιες και συναισθηματα ειναι τα επικινδυνα ....
    Γνωρισα τις εμπειριες που ηθελα και δεν με κανει σε καμια περιπτωση να ντρεπομαι .. θα ντρεπομουν αν τα ειχα ποθημενα ....
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Αγαπη μου, μην παιρνεις τα πραγματα τοσο σοβαρα, οπως περιπου γραφεις στην υπογραφη σου. Σε πειραζω  

    Για την αληθεια, ουτε με σοκαρει, αλλα ουτε και το θεωρω κατι που εχω δικαιωμα να σχολιασω αν πραγματι ειχα καποια γνωμη πανω στο θεμα. Ηλπιζα οτι θα το ειχες καταλαβει αυτο  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δυστυχως θεματα που εχουν να κανουν με τον Θεο , δεν μπορω να μην τα παρω στα σοβαρα , ωστοσο γνωριζω και αλωστε το εγραψα οτι καταλαβα πως αστειευεσαι : "στο να παρατηρεις (εστω και καλοπροαιρετα)" ...
    θα ενιωθα μια ενοχη απεναντι Του εαν δεν ξεκαθαριζα ... εστω και για οσους δεν καταλαβαν οτι αστειευομαστε ...  
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Εγώ πάλι αν έβλεπα κάτι τέτοιο θα έμενα!! Όπως και αν έβλεπα οποιαδήποτε αφίσα από λατρεμένο σπλάτερ! Μη σου πω ότι, φεύγοντας, θα έπαιρνα μαζί και την αφίσα!!

    Δε θα ήθελα να δω μια φάτσα που δε θα μου άρεσε. Αν πχ ήταν τερατόχοντρος ή κακάσχημος (ή και τα 2) θα έλεγα "ουπς λάθος" και θα την κοπανούσα πάραυτα. Μερικά πράγματα δεν κρύβονται ούτε με σακκούλα στο κεφάλι... Ειδικά όταν αυτή είναι προορισμένη κάποια στιγμή να βγει...
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Γελα η κοπελλια με τον γλαρο που της ψιθυριζει στο αυτι, "Δεν αισθανεσαι λεσβια με αυτην την "τρελλη" απο πισω σου"? 
     
    Last edited by a moderator: 30 Νοεμβρίου 2013