Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δεν θα θελατε????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 13 Ιουλίου 2008.

  1. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????


    Φαντάζομαι την αποσβολωμένη έκφρασή του όταν του γύρισες την πλάτη και     
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Με ειπε "λεσβια"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
     
  3. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    α τον μ**κα!       
     
  4. ramas

    ramas New Member

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Δεν θα ηθελα να ηταν απλυτος/η κ ντεκαβλε!!!
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Ε καλά..ποιός θα πήγαινε άπλυτος σε πρώτο ραντεβού,όταν μάλιστα αυτό, ίσως, να κατέληγε σε σεξουαλική συνεύρεση?
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????


    Αυτο το ''ισως'' μας εχει φαει ....
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι δεν θα θελατε????

    Θελω να ειναι τουλαχιστον εμφανισημη,περιποιημενα βαμμενα νυχια,''βρωμιαρα'',kinky ντυμενη,15ποντα.
    Να μην συρθει σαν προβατο για σφαγη.. να προκαλεσει..ν'αντιδρασει..να με''διαβασει''.
     
  8. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Σίγουρα δεν θα ήθελα να βρω κάποια που να μην είναι τουλάχιστον κοντά στην περιγραφή που μου έχει δώσει. Βέβαια πρέπει να πω πως κάποιες φορές είμαι διατεθειμένος να κάνω κάποιες υποχωρήσεις σε θέματα εμφάνισης και όσες φορές το έχω κάνει τελικά έχω περάσει πολύ καλά. Αλλά πέραν της εμφάνισης, δεν αντέχω να μυρίζει άσχημα ο χώρος και κυρίως να μυρίζει άσχημα η γυναίκα που με υποδέχεται. Θυμάμαι μια φορά, ήμουν 26 ετών, πήγα στο σπίτι μιας 40άρας φερόμενης "Αφέντρας" προετοιμασμένος πως θα είναι γεματούλα και όχι η κλασσικά όμορφη γυναίκα, αλλά ειλικρινά τίποτε δεν μπορούσε να με προετοιμάσει για την δυσωδία που εξέπεμπε η συγκεκριμένη κυρία. Δεν ξέρω πόσο καιρό είχε να κάνει μπάνιο, το μόνο που ξέρω είναι πως - κακώς - κάθησα για 15-20 λεπτά και έφυγα.
     
  9. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Και που να σου πέταγε και το βλάχικο.... "κοπελιά...τι φτιάνς?"
    Χαχαχαχχα..... τι έπαθες καημένη....
    Ασε δε που η εμφάνιση με μπουρνούζι είναι τελείως άκυρη!

    Αν και οι περισσότεροι/ρες με καλύψατε, η απάντησή μου στο ερώτημα αυτό εξαρτάται από το γιατί πάω εκεί που πάω.
    Δίνω πολλή μεγάλη σημασία στην λεπτομέρεια και με αυτό εννοώ ότι δεν μου λέει τίποτα η γνωστή δίμετρη με την σωματάρα και τα σαρκώδη χείλη ξανθιά-μελαχρινή (ή ότι χρώμα νά 'ναι), αν σκύψω και δω ότι η φτέρνα της είναι σκασμένη σαν την διψασμένη γη.
    Τότε έφυγα πετώντας γιατί εκτός από το red bull, φτερά δίνει και η αηδία!
    Κατά τα άλλα, ποτέ δεν θα εμφανιζόμουνα με μπουρνούζι και δεν θα ήθελα να εμφανισθεί με μπουρνούζι σε τέτοια φάση μπροστά μου καμία.
    Πρέπει να υπάρχει μια, πως να το πω.... αξιοπρέπεια? συνέπεια? στην όλη φάση, εφόσον η αρχή είναι το ήμιση του παντός όπως λέμε.
    Βέβαια, πέρα από την θεωρία, ουσιαστικά αυτό που με απωθεί είναι η παραμέληση του εαυτού.
    Δεν μπορώ να βλέπω τρίχες στα πόδια μέχρι και στα δάχτυλα, δεν μου αρέσουν τα κοντόχοντρα πόδια με τα νύχια που πνίγονται στο λίπος, δεν μπορώ γενίκά την παχυσαρκία, την βρώμα με τίποτα.
    Γενικά η τάξη στον χώρο προσδίδει πολλά για τον χαρακτήρα του ατόμου. Ιδιαίτερα για γυναίκα είναι αδιανόητο να μπαίνεις στο σπίτι της και να είναι σαν μπουρδέλο. Αν βαριέται να πλύνει τα ποτήρια της τότε μήπως βαριέται να πλύνει και τον κόλο της?
    Εχω μπει σε σπίτι που ο καναπές είχε λεκέδες. Τι να λέμε τώρα. Πάει το παντελόνι μου.....
    Οσο ζούσα μόνος, όποια γυναίκα μπήκε στο σπίτι έπαθε σοκ από την καθαριότητα και την τάξη που αντίκρυσε.
    Βλέπετε πολλοί άντρες έχουν φάει τις μούφες που σερβίρουν τα περιοδικά ότι ο εργένης γαμεί τις ωραιότερες γκόμενες οι οποίες του μαζεύουν το σπίτι-μπουρδέλο που έχει ο ίδιος δημιουργήσει.
    Παρόλο που ξεφεύγω απο το θέμα, ο άντρας για να είναι άντρας πρέπει να είναι καθαρός και νοικοκύρης στην ζωή του και όχι ανίκανο τεμπελόσκυλο.

    Όπως είπαν οι ramas και Lady_Dementia, και εμένα μου φαίνεται αδιανόητη η απλυσιά, πολύ περισσότερο όταν έχω μάθει χειμώνα καλοκαίρι να κάνω 2 φορές μπάνιο και να έχω 16 αρώματα και άλλα τόσα αποσμητικά να αλλάζω καθημερινά. Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να μυρίζει σε καμία περίπτωση ποτέ!
    Η καθαριότητα λέει πολλά, και στο σώμα, και στα ρούχα και στο σπίτι και παντού.
    Επίσης το στυλάκι της γυναίκας της δήθεν χειραφετημένης που 24 ώρες το 24ωρο σκέφτεται ότι "είμαι η γκόμενα η γαμάω, που γαμώ τους άντρες, αφού τους δώσω να φάνε τα αρχίδια που μόλις τους έκοψα" κλπ κλπ είναι κάτι το εντελώς αποκρουστικό, όπως είναι και το στυλάκι του μάγκα του πολλά βαρύ με το γκρι υφασμάτινο παντελονάκι και το μαύρο πουκαμισάκι κολλημένο απάνω του με το γιακαδάκι το τοσοδούλι, μέσα από το οποίο φαίνεται το χρυσαφικό και από τη μιά αναδύεται η μυρωδιά της απλυσιάς της τρίχας του, και από την άλλη της
    πρώην άσπρης κάλτσας του που τώρα είναι μαύρη.

    Τέλος πάντων, σε ένα ραντεβού στα τυφλά, θα ήθελα να δω μια γυναίκα η οποία θα είναι καθαρή, περιποιημένη από την κορυφή ώς τα νύχια, ντυμένη αισθησιακά και όχι grande ξεκολαρία, η οποία θα υπόσχεται πολλά με τον τρόπο της αλλά δεν θα τα δίνει και στο πιάτο.
    Οπως και εγώ θα είμαι ακριβώς το ίδιο, καθαρός και περιποιημένος, ντυμένος σωστά και όχι γυφτουλέ, και θα της υπόσχομαι πολλά και όχι στο πιάτο.
    Αυτά.
     
    Last edited: 26 Σεπτεμβρίου 2008
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι δεν θα θελατε????

    Δε λες πάλι καλά που ο Ηλίας με το κίτρινο μπουρνούζι δε σου είπε καμιά ατάκα του στυλ "έτσι είμαι με μπουρνούζι...κι έτσι χωρίς" και να πετάξει την υπόλοιπη τριχιά του έξω??
    Κακώς έκανες και έφυγες.. εγώ στη θέση σου θα έμενα, και θα φρόντιζα να μου κάνει ο (λαϊκός, κακάσχημος και τριχωτός) Ηλίας κονέ με τον όμορφο φίλο του.
     
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Πρώτα μου κάνει εντύπωση το ποσό καθαρός είναι κάποιος...
    Δεν θα μου άρεσε να "μυρίσω" κάτι άσχημο...
    Και κατά δεύτερον...το ποσό η συζήτηση θα με κρατούσε κρεμασμένη από τα χείλη του..
    Εάν ήταν βαρετός και χωρίς χιούμορ..θα ήθελα να εξαφανιστώ.
     
  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Βρώμικο σπίτι, βρώμικο μπάνιο.