Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι δουλειά νομίζεις ότι κάνει ο/η....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 16 Ιουνίου 2015.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @manos291 κατι για εξωτικά και σπάνια είδη φυτών που έλεγες

     
       
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2016
  2. yannouli

    yannouli busy mind

  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Μαλιστα οτι πειτε ...ολα δικα Σας  
     
  4. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Η Σμαρούλα Κολιάτσου 6 ½ χρόνια γιατί ήταν διακορεύτρια ανηλίκων στον Κορύλοβο Δράμας – και φιλόλογος.
    -μόνο που θα θέλω τους μπαμπάδες και όχι τα ανήλικα-
     
  5. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Ο @Revenant δουλεύει για την εκάστοτε κυβέρνηση, παρακολουθώντας τα πάντα μέσω ενός tablet 5''. Δεν μπορούν να τον διώξουν γιατί ξέρει πολλά...
     
  6. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    O @Tenebra_Silente αρθρογραφεί για vintage εφημερίδα χρησιμοποιώντας πένα και σινική μελάνη.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κι όμως εν μέρει έκανες διάνα, πριν καιρό έκανα για σχεδόν ένα χρόνο μια αρκετά παρεμφερή δουλειά ( μάλλον hobby ) σ' ένα underground λογοτεχνικό fanzine φίλων.
    Μόνο που δεν χρησιμοποιούσα πένα και σινική μελάνη αλλά μια παλιά γραφομηχανή olivetti, που ένα απ' τα παιδιά που είμαι παραχωρήσει.
    Η τωρινή δουλειά μου? Συνεχίζω να ντρέπομαι ακόμη και να το πω χαχα.

    Το λοιπόν, τι δουλειά κάνει η @Ερατώ ..χμ...Θα σ' έκανα συντηρήτρια έργων τέχνης ( ή κάτι παρόμοιο ). Πως φαίνονται τα "σκαλώματα" μου ε? Βλέπω παντού, ότι μου αρέσει χαχα...  
     
  8. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    μπα... μια συντηρητική καθηγητριούλα είμαι!!!
     
  9. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Νομίζω ότι το 2016 οι μισοί από εδώ μέσα... είναι άνεργοι?    .
     
  10. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Η @sweet_release σκηνοθετεί αισθησιακές ταινίες- τσόντες. Μάλιστα είναι φοβερό ταλέντο και την ζητάνε στην Ιαπωνία να τους διδάξει την επιστήμη.
     
  11. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Θα είχε ενδιαφέρον σε ένα νήμα να λέγαμε κ τα πραγματικά μας επαγγέλματα  
     
  12. folha

    folha deja vu

    Η @estelwen είναι ντετέκτιβ!
    ...οι αποδείξεις εδώ: