Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 8 Μαϊου 2008.

  1. Να ανατρέξω πίσω, να μου πεις τι είναι για εσένα έρωτας; Ή θα μου πεις;  
    Για να σου πω χάνω.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χημεία είναι και με ημερομηνία λήξης αλλά απολαυστική αν έχει ανταπόκριση και για όσο κρατάει.
     
  3. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αυτό θα μπορούσε να είναι για εμένα !
    Thanks for sharing @Xarhs
     
     
  4. AmateurGuy

    AmateurGuy New Member

    Την λες και λίγο τρομακτική την εικόνα.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πιο art decοrative παθαίνεις..!
     
  6. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    τα είπαμε αυτά

    μαύρη τρύπα (σαν ολάκερος κόσμος)
     
  7. Sadistic_Queen

    Sadistic_Queen Regular Member

  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ο Ερωτας ειναι μια κατασταση ευφοριας και απιστευτης υπερδιεγερσης, ωστε να ερθουν κοντα δυο ατομα και να συντονισουν τις μικρες και μεγαλες διαφορες τους. Αυτη η κατασταση μπορει να κρατησει 1-2 χρονια. Μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα αναπτυσετσι το αισθημα της αλληλοσυμπληρωσης που ονομαζεται αγαπη και λειτουργει σαν ενα αορατο συνδετικο δικτυ που κραταει τα δυο ετεροκλητα ατομα ενωμενα απεναντι σε καθε δυσκολια της καθημερινοτητας.

    Εαν δεν αναπτυχθει αγαπη, τοτε συνηθως μολις τελειωσει η υπερδιεγερση και ευφορια του ερωτα, τα δυο ατομα διακοπτουν τη σχεση τους και τραβα καθενα το δρομο τοιυ.

    Ενα εως δυο, το πολυ δυομιση χρονια. Αυτο ειναι ο Ερωτας.
     
  9. Αν έχεις ανταπόκριση. Να μου λείπει.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η ανταπόκριση;  
     
  11. Το "αν"
     
  12. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Υπάρχει και το "αν"... Πολλές φορές θα φας και τα μούτρα σου (και πονάει πάρα πολύ!). Η αμοιβαιότητα δεν είναι ποτέ δεδομένη. Πάντα υπάρχει και ο παράγοντας ρίσκο, αυτό όμως δεν κάνει το παιχνίδι πιο συναρπαστικό; Στην τελική, αν ερωτευτείς δεν έχεις άλλη επιλογή παρά να παίξεις το παιχνίδι, με οποιοδήποτε κόστος και οποιοδήποτε αποτέλεσμα. Ακόμα και αν δεν υπάρχει ανταπόκριση, πάλι νικήτρια θα βγεις. Θα ταλαιπωρηθείς, θα πονέσεις, θα βασανιστείς για το ανεκπλήρωτο της υπόθεσης, αλλά κάτι θα μάθεις, κάτι θα νιώσεις, κάτι θα ζήσεις! Είναι κι αυτό ένα κομμάτι της ζωής, αξίζει να το βιώσεις!

    Στην τελική, δε χρειάζεται ηττοπάθεια. Η πιθανή αποτυχία δε χρειάζεται να μας στέλνει "εκτός αγωνιστικού χώρου". Αν γίνει έτσι, έχεις χάσει εξ αρχής...