Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι για εσάς ο έρωτας;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 8 Μαϊου 2008.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

  2. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ο Eric Burdon σε αυτό το βιντεοκλίπ.

     
  3. Να το θέσω διαφορετικά τότε. Προτιμώ να πονάω στο σεξ. Αφήστε την καρδούλα μου έξω από τους πόνους. Δεν νομίζω ότι έχω τα κότσια για τόσες εντάσεις (καλές και κακές).
     
  4. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Εμείς να την αφήσουμε την καρδούλα... Η ίδια δε θα κρατιέται όταν έρθει εκείνη η ώρα.
    Μη φτάσουμε στο σημείο να φοβόμαστε να ζήσουμε όμως, ε;
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ο σοφός κοκοβιός.

    Διάβασέ το, αξίζει.
     
  6. Εγώ το λέω προφύλαξη. Μια χαρά ζούμε και όπως είμαστε. Και οι ενθουσιασμοί καλοί είναι.
     
  7. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Να μπούμε και σε ένα μπαούλο τότε άμα είναι έτσι και να κλειδωθούμε μέσα! Προφύλαξη! Μια χαρά θα είναι κι αυτό! Άλλωστε, είναι σκληρός ο έξω κόσμος. Έτσι, ούτε θα πονάμε, ούτε θα ζοριζόμαστε, θα είμαστε τέλεια προφυλαγμένοι από όλα τα δύσκολα.

    Ναι, οι ενθουσιασμοί είναι καλοί, ο έρωτας να δεις τι ενθουσιασμό έχει! Δε σκέφτεσαι τίποτα άλλο, παρά το άλλο πρόσωπο! Ενθουσιασμός στο Max…

    Άμα προτιμάς να μην σου συμβεί, τότε εντάξει, δεν έχω λόγο να σε πείσω για κάτι. Αλλά κάποια στιγμή (εκεί που δεν το περιμένεις) θα σε βρει. Και θα συνειδητοποιήσεις ότι δε σε νοιάζει τίποτα άλλο παρά αυτός. Be prepared...
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Να έχεις κλειστά μάτια..
    Να ακούς τα βήματα Του να αντηχούν..σε όλο το δωμάτιο..
    Να ακούς την βαριά και βαθιά αναπνοή Του..
    Να σε πλησιάσει και να Τον μυρίζεις..
    Να σε χαϊδεύει απαλά και να τρέμεις..
    Να Σου λέει "Άνοιξε τα μάτια σου να αντικρίσεις Τον Κύριο σου"
    Να Τον κοιτάς και να νομίζεις ότι ζεις ένα όνειρο..που δεν θέλεις να τελειώσει ποτέ!
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μεγάλη πουτάνα.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    «ο έρωτας είναι βαθύ χωματένιο κρεβάτι.
    Κι οι οπαδοί του στη λάσπη, μετρίως ασήκωτοι»

    _ Giwrgos Kalogeropoulos
    .
     
  11. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Ρωμαίος κ Ιουλιέτα