Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι είναι το BDSM;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος illusion, στις 3 Οκτωβρίου 2005.

  1. illusion

    illusion Regular Member

    Thanks lorelai.
     
  2. Mstgg

    Mstgg Guest

    Κι εγώ σ’ ευχαριστώ πολύ lorelai και illussion. Άρχισα όμως με γκρίνια πριν και επανέρχομαι.

    Λοιπόν τι είναι το BDSM? Για μένα είναι επιθυμία πάνω απ΄ όλα, είναι δύσκολο και τολμηρό ταξίδι στο βάθος του εγώ, γι’ αυτό τόσο ηδονικό, είναι πρόκληση, είναι αφοσίωση, είναι αγάπη, είναι να νιώθεις τον πόνο που προκαλείς, να παλεύεις με τις προκαταλήψεις σου, να παλεύεις με τα στερεότυπα του χώρου, μια πορεία για να βρεις το δικό σου BDSM, να δώσεις εσύ το δικό σου νόημα στους ορισμούς.

    BDSM είναι γράμματα της αλφαβήτου. Πίσω τους κρύβονται άπειρες ιστορίες κάθε μία διαφορετική. Μια απ’ αυτές είναι και η δικιά μου. Μια απ’ αυτές είναι και η δικιά σου illusion. Το πιστεύω.

    Όταν έπρεπε να δώσω χαρακτηρισμό σε μένα εδώ, ήξερα ποιοι ορισμοί δεν θα μου ταίριαζαν, όχι όμως τι μου ταιριάζει. Διάλεξα το DOM και έβαλα υπογραφή Mst. Θα λεγα ότι οι χαρακτηρισμοί για το τι είμαστε, μπορούν να περιμένουν. Αυτό που προέχει είναι να ψάξουμε την επιθυμία μας και κυρίως να τολμήσουμε.
    Σας καληνυχτίζω.
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    RE: RE: Τι είναι το BDSM;

    right here, right now illusion <s>, and when you find Him, wherever your Dom commands.

    wellcome
     
  4. illusion

    illusion Regular Member

    Short simple and straight to the point!