Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι ερεθιζει περισσοτερο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sklavos33, στις 19 Αυγούστου 2007.

  1. sklavos33

    sklavos33 New Member

    Τι σας ερεθιζει περισσοτερο;
    Ο πονος της στιγμης απο το μαστιγιο τη βιτσα η οτιδηποτε αλλο
    ο πονος μετα (ειδικα οταν εχει μαυρισει ο κωλος σου και πας να κατσεις)
    ή τα σημαδια πανω στο σωμα;
     
  2. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    female part

    κατα κυριο λογο ο πονος μετα και τα σημαδια.στην αναμνηση μονο απο που προερχεται μπορει να με κρατα ερεθiσμενη για μεγαλο διαστημα.
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    Ισως ο ελαφρυς πονος μετα, μονο ομως αν εχω περασει πολυ πολυυυ καλααα.. αρκει για να κραταει τη σκεψη μου σε εγρηγορση και το μυαλο μου ερεθισμενο   Oσο για τα σημαδια, προσωπικα τα σιχαινομαι (πανω μου, σε αλλον δε με ενοχλουν..lol), δε θελω το παραμικρο ιχνος στο σωμα μου, τρελαινομαι  
     
  4. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    ΣΙΓΟΥΡΑ ο πόνος της στιγμής!!!
    Και ακόμη περισσότερο η ηδονή στα μάτια αυτού/ης που σου προσφέρει αυτόν τον πόνο!
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο πονος της στιγμης και η εκφραση στα ματια του οταν τον νοιωθει!
    Το εχω σαν αρχη να μην αφηνω ποτε σημαδια, διοτι υπαρχουν και subs-slaves που ειναι παντρεμενοι η που συζουν και δεν θα ηθελα να τους φερω σε πολυ δυσκολη θεση.
    Το ιδιο ομως ισχυει και αν ο σκλαβος μου ειναι εντελως ελευθερος! Ειναι η αρχη μου! Μακρυα απο σημαδια, αιματα, κοψιματα κλπ.
     
  6. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    Αν και δεν βρίσκομαι από την μεριά του "πονεμένου", θεωρώ πως, αυτό που σε ερεθίζει περισσότερο είναι Αυτός που σου προκαλεί τον πόνο. Ολα τα άλλα είναι κομμάτια του "παζλ". Εκείνος είναι η "εικόνα"
     
  7. naida

    naida Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    Κι εγώ το ίδιο πιστεύω.Μα απο τα κομμάτια του "παζλ" έχω μια μικρή συμπάθεια στα σημαδάκια.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αα... Νο1 ειναι τα λεπτα λιγο πριν ... οταν ξερεις ιδη το θα συμβει ... οταν την βλεπεις να προχωρα με ανυπομονησια προς εκεινο που προκειται να νιωσει ... ολα τα αλλα ερχονται δευτερα ....
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Τα μάτια του επάνω μου (ακόμη κι αν δεν τα βλέπω, τα νιώθω).

    Τα υπόλοιπα είναι παράπλευρο μπόνους (όπως λέω πάντα για τις καυλίτσες μου).
     
  10. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι ερεθιζει περισσοτερο;

    Οι εκφρασεις και οι ηχοι στον πονο.Ακομα περισσοτερο οταν κλιμακωνονται καθως πιεζεις/τραβας/τσιμπας/μπαινεις σταδιακα ολο και πιο πολυ.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    η απώλεια του ελέγχου ... αλλά θα το έθετα καλλίτερα η ανάμνηση της απώλειας του ελέγχου , γιατι θαρρώ πως όταν χάνεις τον έλεγχο απλά ερεθίζεσε αλλά δεν το συνηδητοποιείς ...

    ναι είμαι μαλάκας
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    οταν Σου δίνετε...