Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα κάνατε άν..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 28 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Παραδέξου όμως ότι περιμένετε πως το σωστό αρσενικό θα σας φέρει τουλάχιστον σουβλάκια!
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

        
     
  3. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Μα γιατί νομίζεις μαλλιοτραβιόμαστε όλες μας ποια θα σε πρωτοπροσεγγίσει;
    Περικαλώ η @Keiko Mika να μοιράσει νουμεράκια και να τηρηθεί αυστηρά η σειρά προτεραιότητος (εδώ θα πεταχτεί ο @Sejanus να διορθώσει την παλαιοκαθαρεύουσά μου). Και όταν λέω αυστηρά το εννοώ, τουλάχιστον μέχρι σήμερα. Διότι αύριο μεθαύριο μπορεί να έχω την απίστευτη τύχη να συναντήσω εκείνον τον Έναν, τον Μοναδικό, τον Yes Master...
     
  4. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    έτσι έχεις μάθει τι να κάνεις....και εγώ άμα είχα γεννηθεί το 19ο αιώνα έτσι θα μίλαγα
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Πως καταφέρνετε ρεμάλια και γυρνάτε την συζήτηση γύρω από το φαγητό πάλι, δεν ξέρω...  
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    δεν κάνουν τπτ άλλο...όλη μέρα το φαί σκέφτονται
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ρεαλιστικά - και εμπειρικά βέβαια, δεν υπάρχουν άλλα data- πιστεύω πως αυτοί που το κάνουν (κάνουμε) επειδή είναι φύση/ανάγκη και το έχουν συνειδητοποιήσει και αποδεχτεί είναι πάρα πολύ λίγοι  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για μένα δύο απαντήσεις υπάρχουν:
    1. Αν έχεις σαδιστική διάθεση ή ελεύθερο χρόνο (ή κάποιο συνδυασμό τους) τον αφήνεις να σπάσει τα μούτρα του, αν και μετά μπορεί να αρχίσει να λέει ότι είσαι λεσβία.
    2. Του απαντάς "αγοράκι, δεν έχεις γνωρίσει τη σωστή Κυρίαρχη" και τον βάζεις ignore και τον αφήνεις να βράσει στο ζουμί του.
    Προσωπικά μιλώντας δεν είναι αδύνατο να μου γυαλίσει μια Κυριαρχική και θα μου γυαλίσει ακριβώς επειδή είναι Κυριαρχική και όχι επειδή τη βλέπω σαν υποψήφιο μέλος του χαρεμιού μου. Η δική μου προσέγγιση θα ήταν σεβόμενος τη φύση της με την απαίτηση να υπάρχει ομοίως σεβασμός στη δική μου, αν κάναμε χωριό έχει καλώς, αν όχι, τουλάχιστον προσπαθήσαμε. Αν τώρα προσέγγιζα μια Κυριαρχική και μου έβγαινε σούμπα θα ξενέρωνα με τη ζωή μου, πραγματικά όμως.
     
  9. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Όπως έγραψα, ναι μου έχει τύχει και όχι μόνο μια φορά. Όταν σε ελκύει ένα άτομο, δεν ξέρεις πως λειτουργεί ερωτικά. Ακόμα και εδώ μέσα κυκλοφορούν πολλοί που είναι switch αλλά δηλώνουν Dom διότι έτσι έχει άλλη αίγλη το στάτους. Στην βανιλοζωή μου έχουν τύχει ησυχούληδες χαλβάδες που προσπάθησαν π.χ. να μου κρατήσουν τα χέρια κάτω (ε, χμμμμμ) αλλά και κάτι πολύ ποθητά άλφα που αφέθηκαν στις επιθυμίες μου (αααχχχ). Μέσα από το εδώ «σόι», μου έχει τύχει Κυριαρχικός που μου είπε να κάνω ότι θέλω επάνω του (χωρίς ίχνος βέβαια εξευτελισμού κ.τλ.) και είχε τέτοια απίστευτη αντοχή στον πόνο, που απλά έβρισκε πολύ χαριτωμένα όσα του έκανα. Εγώ αναμαλλιασμένη, κάθιδρη, με κόκκινες παλάμες και πονεμένους καρπούς και ο άλλος χαλαρός και χαμογελαστός. Όσο και αν εξαγριώθηκα δεν κατάφερα να τον σπάσω. Όχι πια σεξ, μόνο φίλοι  
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δεν έχω ιδέα αν είναι βολική η αυτάρεσκη. Για να το λέτε κάτι θα γνωρίζεται.
    Η δική μου αναφορά αφορά την πρόκληση.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είναι προσβολή να πιστεύεις ότι αυτά που αποτελούν για σένα πρόκληση είναι αποδεκτή συμπεριφορά.
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μαλλον επεσες σε διπλο πρακτορα