Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι κάνει μια Γυναίκα Κυρίαρχη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος slave41, στις 13 Σεπτεμβρίου 2020.

  1. slave41

    slave41 "cuckold"

    Πάντα αναρωτιομουν τι κάνει μια Γυναίκα Κυριαρχη.Ειναι εικόνες διάφορες που είχα στο μυαλό μου στο παρελθόν.Με τα χρόνια συνειδητοποίησα πως μια αληθινή Γυναίκα Κυρίαρχη κάνει τη ζωή της όπως θέλει και το εξηγώ παρακάτω.
    Έχει ισχυρό Εγώ,αυτοπεποίθηση,ισχυρό χαρακτηρα και όσον αφορά το πρακτικό κομμάτι μπορεί να βγαίνει όποτε θέλει,όπου θέλει,με όποιον θέλει χωρίς να δίνει εξηγήσεις.Σαν σκλάβος την αφήνεις ελεύθερη να αναπνεύσει,Της δίνεις χώρο, χρόνο,Την βοηθας,Την φροντίζεις,Της παρέχεις ασφάλεια,προσπαθείς να είναι πάντα χαρούμενη και χαμογελαστή,να περνάει καλά.Μια Γυναίκα Κυρίαρχη δεν μπαίνει σε καλούπι.Ηγειται και εσύ απλά ακολουθείς.Τις τελευταίες μέρες έχω αναλάβει το νοικοκυριό σχεδόν εξ ολοκλήρου.Εννοειται πως με βοηθάει και κάνει και Εκείνη δουλειές.Ουτε την Κυριαρχία Της χάνει με αυτόν το τρόπο ούτε τίποτα τετοιο.Ειναι ο εαυτός Της απλά και το έχω αποδεχθεί.Καλως η ' κακώς οι ανθρώπινες σχέσεις έχουν μέσα στοιχεία επιβολής όπου ο ένας προσπαθεί με τον τρόπο του να περασει το δικό του.Σε εμάς αυτό είναι ξεκάθαρο.
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Πολυ καλά. Αν συμπλήρωνες, το ότι μέσα από αυτά που κάνεις για αυτήν, βρίσκεις αυτο που σου λειπε και αποδοχη για αυτο που εισαι, θα άγγιζες την τελειοτητα.
     
  3. slave41

    slave41 "cuckold"

    Εννοείται πως ναι.Τιποτα δεν γίνετε με το ζόρι.Εχει την ελευθερία που θέλει και τα δεσμά που ήθελα μια ζωή.
     
  4. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Καλά είναι...
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Τελικά είμαι Κυρίαρχη τώρα που το ξανασκέφτομαι. Τα έχω όλα αυτά! Σκλάβοι τρέμετε!

    Της δίνετε άδεια για όλα αυτά ε; τυχερή η Κυρία!
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    όπως ακριβώς και μιά υποτακτική, δηλαδή.
    ομοίως.