Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος meira, στις 14 Μαρτίου 2007.

  1. meira

    meira Regular Member

    Έχει μεσημεριάσει και Την βλέπω με την άκρη του ματιού της να Ψιλονυστάζει... Χασμουριέται δηλαδή. Σκέφτομαι... ωχχχχ λες να Θέλει να Π/πάμε για ύπνο? και εγώ που σκεφτόμουν οτι μπορεί η Κυρία μου να με Χρησιμοποιήσει   Δεν πρόλαβα να τελειώσω την σκέψη μου και ακούω την φωνή Της "Σκυλίτσα... ώρα για ύπνο"  
    Σηκώνεται από τον καναπέ, με βουτάει από το λουρί μου και με οδηγεί στην κρεβατοκάμαρα ανοίγει την πόρτα από το κλουβί μου και με βάζει μέσα, με κλειδώνει και λέει "Ησυχία, θέλω να κοιμηθώ"
    Εγώ είχα μια μούρη μέχρι το πάτωμα, δεν νύσταζα καθόλου. Ξαπλώνει στο κρεβάτι της.. Βολεύεται μια χαρά.. Σκεπάζεται γιατί κάνει και λίγο κρύο και την Πέφτει για ύπνο. Την κοιτούσα και μουρμούριζα "κι εγώ τώρα που δεν νυστάζω τι θα κάνω? και να έβγαινα τουλάχιστον από εδώ μέσα", όμως η Κυρία μου με ξέρει καλά και ξέρει ότι αν μ' Αφήσει έξω από το κλουβί δεν πρόκειται να κλείσει μάτι.
    Εκεί που μουρμούριζα και μυξόκλαιγα μου Πατάει μια φωνή "meira SKASE!!!!" Βούβα εγώ... τι να έκανα άλλωστε... αλλά πόσο μπορώ να κρατηθώ... σκέφτομαι, σκέφτομαι και η φύση κάνει το θαύμα της... "Κυρίαααααα κατουριέμαι" "ΚΡΑΤΗΣΟΥ" μου Λέει και Γυρνάει από την άλλη μεριά... προσπαθώ σαν καλή σκυλίτσα να κρατηθώ αλλά δεν πάει και πολύ.. "Καλέ Κυρία θα κατουρήσω εδώ"... Την βλέπω να σηκώνεται μέσα στα νεύρα, ξεκλειδώνει το κλουβί, με βουτάει από το μαλλί και με σέρνει στο τσουκαλάκι μου... "ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ" μου Λέει αλλά εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν κατουριόμουν και τόσο "Καλέ Κυρία δεν Γυρνάτε από την άλλη? "meira σκάσε και κατούρα γιατί εξαντλείς την υπομονή μου" Όπως καταλαβαίνετε έκανα τα αδύνατα δυνατά και κατούρησα... με Βουτάει από το λουρί και προς μεγάλη μου απογοήτευση με Ξανακλειδώνει στο κλουβί. Δεν πρόλαβε να Ξαπλώσει και μυξόκλαιγα. Εκεί ήταν που Την έβγαλα εκτός εαυτού... Πλησιάζει, Ξεκλειδώνει  , άμα την Βλέπατε η έκφρασή Της ήταν "Ποιός είδε τον Θεό και δεν τον φοβήθηκε?", με Αρπάζει από τα μαλλιά και με Σέρνει στο σαλόνι, με Κρεμάει στο σταυρό  
    "ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?" και Πιάνει το flogger με τη μία... shat... πέφτει η πρώτη και λέω εγώ "Μάλιστα Κυρία θα είμαι ήσυχη".. Σιγά μη το Πίστευε έτσι εύκολα... shat shat shat... αφού μου Μαύρισε τον πισινό με Ξαναπήγε στο κλουβί και Πήγε να Κοιμηθεί στο σαλόνι... Ίσα ίσα που με Ξεσήκωσε με παράτησε πάλι εκεί μέσα και μάλιστα μόνη μου... και τώρα εγώ τι μπορώ να κάνω εκεί μέσα... με κάτι έπρεπε να ασχοληθώ... τι καλύτερο από την Κυρία μου... "ΚΥΡΙΑΑΑΑΑΑ ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ" και περιμένω να δω τι θα γίνει   Σιγή ιχθύος.... "Καλέ Κυρίαααααααααα φοβάμαι Σας λέω" και ναι Την ακούω... Σηκώνεται... επειδή φανταζόμουν σε τι κατάσταση θα ήταν πήρα το γνωστό subistiko ύφος της χαμηλοβλεπούσας... ναι ναι εκείνο λέω που κοιτας το πάτωμα μετράς δήθεν τα πλακάκια και κάνεις την κινέζα....
    Με την άκρη του ματιού μου Την βλέπω.... Μπαίνει στο δωμάτιο κρατώντας μια κολλητική ταινία.. Ανοίγει το κλουβί και κλατσ μου κολλάει το στόμα... το Ξανακλειδώνει και αυτή τη φορά Πέφτει για ύπνο στο κρεβάτι γιατί πιθανότατα σκέφτεται ότι πλέον θα κάνω ησυχία θέλω δεν θέλω.. Δεν είχε κι άδικο... τι μπορούσα να κάνω κλειδωμένη και φιμωμένη...την έπεσα κι εγώ λοιπόν..... Έλα όμως που δεν κράτησε για πολύ....Ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω το ρολόι απέναντι... δεν έχει περάσει ούτε μισή ώρα.... κάθομαι και περιμένω ... τι να κάνω τώρα να απασχοληθώ.. κάτι πρέπει να κάνω.... και τότε το βλέπω... το λουκέτο του κλουβιού... άρχισα να παίζω μ' αυτό.. έκανε μια φασαρία το άτιμο άλλο πράγμα....
    Αγανακτισμένη ξυπνάει με Βγάζει από το κλουβί μου και μ' Αφήνει ελεύθερη...   Κλείνει και τη πόρτα του δωματίου και Κοιμάται... Αφού δεν είχα τίποτε να κάνω ψιλογύρισα μέσα στο σπίτι λίγο τηλεόραση και κάποια στιγμή με πήρε ο ύπνος στο σαλόνι.
    Το πρωί... νιώθω κίνηση μέσα στο σαλόνι... ανοίγω τα μάτια μου και Την βλέπω να Κρεμάει το κλουβί από το ταβάνι μέσα στο σαλόνι... "Καλημέρα Σας Κυρία"... όπως καταλαβαίνεται επιστράτευσα και το πιο αθώο χαμόγελο.... κούνησα και την ουρίτσα μου έκανα χαρούλες... Γυρνάει με Λοξοκοιτάζει "Πιπί θές?" "Μάλιστα Κυρία" εγώ με αρπάζει από το λουρί με Πηγαίνει στο τσουκαλάκι κι εγώ κάθομαι και ρεμβάζω από το παράθυρο τα περιστέρια... "ΤΕΛΕΙΩΝΕ" ωχχχχχ νεύρα Έχει, σκέφτομαι εγώ και να ένα τεράστιο χαμόγελο "τώρα τώρα Κυρία τελειώνω".. να μη σας τα πολυλογώ τέλειωσε η ημέρα κάνοντας τα καθημερινά μου καθήκοντα και έφτασε το βραδάκι.... Ήθελε να ησυχάσει και να Δει λίγο τηλεόραση αλλά επειδή εγώ συνήθως ανακατεύομαι στα πόδια της Θεώρησε ότι θα ήταν καλό να με Ξανακλείσει στο κλουβί μου... το Κατεβάζει με τις αλυσίδες... με Κλείνει μέσα και το Ξανακρεμάει ψηλά... Νόμιζε ότι έτσι θα έβρισκε την ησυχία Της... Αμ δε... Κάθομαι οκλαδόν στο πάτωμα του κελιού και το νιώθω να ψιλοκουνιέται.. ωραία ευκαιρία για κούνια.... δίνω μια ώθηση με το σώμα μου και αυτό αρχίζει να πηγαινοέρχεται "Κούνια μπέλα έπεσε η κοπέλα.... " σιγοτραγουδάω....
    Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω την έκφραση της Κυρίας μου πλέον... Την συνέχεια λίγο πολύ την φαντάζεστε όλοι.. το μόνο που μπορώ να σας πω είναι ότι γράφω όρθια....  
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Να 'σαι καλά γλυκιά μου  
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ενδιαφερουσα ιστορια..
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    χαχαχχαχαχ!!! ζιζανιο  
     
  5. amira

    amira Regular Member

    απίθανο  
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Χα!Χα!Παρα πολυ καλη σε βρισκω και μαλιστα μου εδωσες νεες ιδεες πως να αποτρεψω να συμβει κατι τετοιο αν καμια φορα το παθω!!!! 
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    βασανήστρια σκλάβα χεχεχεχε

    ευδιάθετο κείμενο ,σε καλό Σ/σας  
     
  8. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    Φιλε μου ειναι να μην σου συμβει! Αν σου συμβει "την εβαψες"  Το μονο που ειναι σιγουρο ειναι οτι δεν πλητεις ποτε με την meira.
     
    Last edited: 16 Μαρτίου 2007
  9. Striker

    Striker Regular Member

    IMP σκλαβα ή κατα το ελληνικοτερο μικρος διαολος εε? *s*

    Ομορφη και χαρακτηριστικη ιστορια, μπραβο που την μοιραστηκες meira.

     


    Striker
     
  10. meira

    meira Regular Member

    Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά Σ/σας λόγια όλους  

    Όπως Είπε σήμερα η Κυρία Mannia περισσότερο σαν σκανδαλιάρικο κανίς με ροζ κορδελίτσα και φουντωτή ουρά Κύριε Striker  
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι μπορείτε να κάνετε κλεισμένες σε ένα κλουβί !!!

    meira σκλαβα η σαδιστρια εισαι εση βρε ζιζανιο?
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να θελω εγω να κοιμηθω και να ανεχτω αυτο το θεατρο ? ..... στο πρωτο κιχ ... οχι στο δευτερο ... στο πρωτο .... εφυγε σουμπιτη για να μαζεψει τις γοπες απο το Πεδιο του Αρεως ... αν ηταν αρκετα .... για να το κανει θα κερδιζα τον υπνο μου , αν θεωρουσε οτι θα επρεπε να φυγει - στο καλο και να μας γραφεις ..... , αν παλι εμενε εξω απο την εξωπορτα (γιατι μεσα ουτε για αστειο και αν ηταν δικο της θα εφευγα εγω) ... θα ειχε την "χαρα" να με "απολαυσει" στο ποιο δυνατο power sex μπροστα της , με την πρωτη πορνη που θα απαντουσε στο τηλεφωνο ....

    βεβαια ολα αυτα αποτελουν την θαμμενη σκληρη μου πλευρα .... στην πραγματικοτητα θα προτιμουσα ενα καλο μασαζ μεχρι να αρχισω να ροχαλιζω και μετα ας εκλαιγε και με ντουντουκα .....