Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι νομιζετε για το bastinado (φαλαγγα) και το suspension !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος BDSM_lover, στις 25 Ιουνίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    εγω γιατι δεν βλεπω τις Φωτογραφιες αλλα μονο κατι νουμερα?
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Είναι πάρα πολύ παλιές Κιτς. Είναι αναρτημένες σε παλαιότερο χόστερ και προφανώς δεν παίζουν πλέον.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Μπορει καποιος να τις ξανανεβασει?
     
  4. takis1969

    takis1969 New Member

    Το bastinado ειναι κατι που με ξιταρει φοβερα. Δυστυχως μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να μοιραστω με αλλο ατομο παρομοια εμπειρια και εχω παιξει μονος μου.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Πως διάολο το έκανες αυτό ρε Τάκη; Θέλει ευλυγισία. Μωρέ μπράβο.
     
  6. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Με τροχαλιες αφεντικο, δυο στο ταβανι και μια στο τοιχο που απελευθερωνη το βαρος δεμενο με σπαγκο. Κατι σαν τις τεχνικες του αειμνηστου Σπαθαρη.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Ρε τι σου κάνει η επιστήμη;
     
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Πολλα τα τερτηπια απο αλφα στο ξι! Κυριως με κηνιτηριο τη σφαλιαρα!
     
  9. takis1969

    takis1969 New Member

    Για να παιξω bastinado μονος μου απλα καθομαι σε μια καρεκλα η στο κρεββατι, βαζω το ενα ποδι απανω στο αλλο και μαστιγωνω με διαφορα μεσα τις πατουσες μου. Το θεμα ειναι να μου το κανει καποιος αλλος ετσι ωστε να μη σταματαω στο πρωτο οριο του πονου αλλα συνεχιζω και μετα απο αυτο.
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Αφού δεν υπάρχει πλέον κανένας αληθινός χριστιανός να υποβάλει τον Τακούλη σε μπαστινάτο αναγκάζεται να αυτομπαστιναντωθεί.
    Θα μου επιτρέψεις μια αδιάκριτη ερώτηση.
    Την ώρα που το κάνεις μόνος σου, σου λες και τίποτε του στιλ: «Πάρε και τούτη, άρπα κι αυτή !», ή την βγάζεις στα μουγκά;
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Χάινριχ...
     
  12. takis1969

    takis1969 New Member

    Το συνδυαζω βλεποντας ταινιες αναλογου περιεχομενου.