Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι νομιζετε για το bastinado (φαλαγγα) και το suspension !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος BDSM_lover, στις 25 Ιουνίου 2005.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Τακούλη κατάλαβα.
    Τι να σου πω; Πομονή. Θα βρεθεί κάποια να ικανοποιήσει αυτή την ανάγκη σου.
    Ά έχω κι άλλη μια ερώτηση. Το έχεις δοκιμάσει με τα παπούτσια;
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ναι, αυτομπαστιναντωθωτας απαγγελεται το Αχ..! τι κακο, τι φοβεγο να μην μπογω να πω το "ροοο"!, απο οτι μου ειχε πει καποιο κολληταρι.
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Μαζευτείτε...
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Τακούλη συγνώμη για το σκωπτικό μου ύφος. Και ζητώ συγνώμη γιατί ο λόγος που ήμουν έτσι ψιλο-ειρωνικός είναι οι εικόνες από άλλες δεκαετίες που το συγκεκριμένο «φετίχ» ήταν τρόπος να τσακίζουν ανθρώπους κάποιοι υπάνθρωποι.
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Χαινριχ νομιζω οτι μιλας για διαφορετικο πραμα. Εμεις ενοουμαι λιγο, για τα νεφρα αφου το ηλιακο συστημα τις πατουσας επικοινωνη με ολα τα μερη του σωματος μας. Ν ασκεφτης το κανω και εγω με ενα χαρακα μερικες φορες οπως ο Τακουλις, για να χεκοληση η τσιχλα που πετεξε καποιος καριολης στο πατωμα.
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Φαντάζομαι ότι κάνεις λόγο για τους μεσημβρινούς που χρησιμοποιεί η ρεφλεξολογία.
    Είναι ολόκληρη επιστήμη.
    Θα σου πρότεινα επίσης όταν είσαι δυσκοίλιος, κατά την διάρκεια της επώδυνης αφόδευσης σου να σκύβεις και να μαλάζεις το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού σου. Θα βοηθήσει αφάνταστα.
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2007
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ευχαριστω, Θα το αφαρμοσω αν παρεστη αναγκη. Αλλα δεν εχω τη τσιχλα εκη
     
  8. DreamLady

    DreamLady New Member

    Ο βασανισμός χωρίς νόημα είναι άχρηστος και αν δεν εχει όρια το ίδιο. δεν Βρίσκω καμμία χρησιμότητα σε έναν σκλάβο με αχρηστευμένα πόδια. μήπως να μάθουμε και νοσηλευτική για να διορθώνουμε τις τυχόν βλακείες Μας, οι Κυριαρχικοί/ές;
     
  9. Nino_athens

    Nino_athens Guest

    η φάλαγγα θέλει τέχνη για να διαρκέσει αρκετή ώρα...
     
  10. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Ενδιαφέρον σαν εναλλακτική τιμώρία
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Η φαλαγγα, ο ραβδισμος στις πατουσες!
    Το καλλιτερο ειναι με τα παπουτσια διοτι τοτε τα ποδια πρηζονται και τα παπουτσια δεν βγαινουν!
    Οσο για το αναποδο κρεμασμα μπορει να χρησιμοποιηθει η μπετοβεργα, εκει απο οπου κρεμεται το πολυφωτο και που λογικα υπαρχει σε καθε δωματιο.
    Εαν ομως ο σκλαβος ειναι υπερβαρος μην το τολμησετε διοτι, η που θα ερθει κατω μαζι με την πλαφονιερα, η που θα δειτε τον γερακο που μενει απο πανω και πινει το χαμομηλακι του ως δια μαγειας να βρισκεται στο καθιστικο σας!  
     
  12. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι νομιζετε για το bastinado (φαλαγγα) και το suspension !

    καλα,τοσο πολυ πρηζονται? εχετε εφαρμοσει τετοιες τεχνικες?