Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι πράγμα είναι το καλό σεξ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 6 Ιουλίου 2007.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Τι πράγμα είναι το καλό σεξ;
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν και πιστεύω ότι τα κριτήρια από άτομο σε άτομο είναι υποκειμενικά, νιώθω πως υπάρχουν κάποια βασικοί πυλώνες κριτηρίων σε όλους. Για να σας δώσω μία ένδειξη για αυτό που διατύπωσα σκεφθείτε τις τρεις παρακάτω ερωτήσεις που σας δίνω…

    Ένας άντρας, θα προτιμούσε η γυναίκα στο σεξ να εκφράζεται με «θορύβους» αντιληπτούς στα αυτιά και στην όραση;

    Θα προτιμούσε η γυναίκα να έχει συχνή διάθεση για σεξ;

    Τι θα έλεγε αν του ζητούσε να κάνουν τρίο με μία γυναίκα της επιλογής του;

    Φαινομενικά απλοϊκές ερωτήσεις, αλλά πόσοι από εσάς δεν θα πείτε τρεις φορές ναι;

    Δεν λέω ότι αυτά είναι τα κριτήρια, αλλά πίσω από τέτοιες ερωτήσεις κάτι κρύβεται…
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Και αν του ζητούσε να κάνουν τρίο με έναν άντρα της επιλογής της;

    Θα ήταν πάλι ναι η απάντηση; αχαχαχαχα!
     
  4. Kits

    Kits Contributor



    το περιεργο θα ηταν αν του ζητουσε η γυναικα να κανουν τριο με ενα σκυλο....εκει να δουμε ποια θα ηταν η απαντηση 
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Από τις μέχρι τώρα απαντήσεις φαίνεται η τάση, πως μια συνισταμένη του «καλού σεξ» είναι το τριολέ.

    Θα πω την γνώμη μου εν καιρό.
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Σέξ! τι είναι σεξ?????  

    παρακαλώ να δωσετε ορισμό και μετα... να δουμε
    τι ειναι καλο σεξ
    και τι καλύτερο σεξ... πφ... ολο αγνωστες λεξεις μου βάζετε!!!

     
     
  7. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Δυστυχως οι μονοι ασφαλεις τροποι κρισης του αν το σεξ ήταν καλο ειναι εκ του αποτελεσματος και εξηγουμαι 1. ποσο ευχαριστιεσαι το τσιγαρο μετα και 2 ποσο γρηγορα θυμασαι οτι ξεχασες τη κουζινα αναμμενη στο σπιτι σου και πρεπει να τρεξεις να τη κλεισεις.
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    βρε μπας?

    Βρε Χάινριχ... (κανεις δεν απαντά... πφφ που να ξερω και γω η σουμπ??!!)

    χμμ... μήπως είναι εκείνη η διαδικασία... που ο μελισσουλος κοιτά τη μελισσούλα στα μάτια και μετατρέπονται σε σπινθίρους.

    Χιλιάδες σε θέλω και άπειρες υποσχέσεις για ένα άγνωστο καυτό ταξίδι πάθους πλανώνται στον αέρα μα κανείς δεν βγάζει κουβέντα απ'τα χείλη του.

    Τα δακτυλα αγγίζουν τα κορμια ... οι ανάσες βαραίνουν γίνονται πιο σύντομες , πιο κοφτές..
    Εκείνη σφίγγεται πάνω του , τα χείλη της αναζητούν τα δικά του και το κορμί της συσπάται ελαφρά. Την νιώθει...νιώθει την παραμικρή της κίνηση , τη ζέστη του κορμιού της...
    Τα χείλη του είναι μερικά χιλιοστά μακριά απο τα δικά της...τοσο που θαρρείς απο μακριά αγγίζονται ... μα οχι. Εκείνος την κρατα τόσο κοντά και τοσο μακριά ταυτόχρονα... Εχει εκεί στα χείλη του την υπόσχεση του φιλιού που θα την κάνει να πετάξει..να χαθει...μα την καθυστερεί...

    Ενα βογγητό σχεδόν σαν ανάσα, χαμήλο και γεμάτο προσμονή φεύγει απο τα μισάνοιχτά της χείλη και εκεινος τα σφραγίζει σε ενα καυτό βαθυ φιλί γεμάτο αρρωματα απ την ανατολη μπαχάρια και ανέμους της ερήμου....

    Πετάνε μαζί... με το μαγικό χαλι του...ερωτα (αχ αυτο το love boat) και τότε κεινος της τραβά τα μαλλιά τόσο που να ακολουθει τις κινήσεις που εκεινος θέλει.... Της σκίζει τα ρουχα...και νιώθει το κρακ στο δέρμα της και την ανατριχίλα μέχρι την ψυχή της....
    Την γονατίζει , τη βάζει να νιώσει τη δική του ανατριχίλα... τη σηκώνει...τα χέρια του διασχίζουν το κορμί της.. Η γλώσσα της δημιουργεί υγρά στενά καυτά μονοπάτια σε καθε σημείο του δικού του κορμιου.... Τσιτώνει το δέρμα του... το ενστικτο του αρπακτικου μεγαλώνει μεσα του... Μεγαλώνει...

    Την ρίχνει στο κρεβάτι... καθε σημείο του κορμιου της ειναι πια δικό του, στα χέρια του στη γλώσσα του...σε ολες του τις αισθήσεις... τα νυχια της φτιάχνουν κοκκινες γραμμουλες πάθους και εντασης στην πλάτη και τα πλευρά του...χάνεται...φευγει...χάθηκε!!!


    .....
      
    μπας και εννοουσατε κατι τέτοιο όταν ρωτάγατε για σεχ???
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Βρε το σεξ ξέρω τι είναι. Το καλό σεξ ρωτώ τι είναι;
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    εγω δεν ξέρω τι ειναι το σεξ ρε Χαινριχ...το καλό να ξερω?

    αχαχχααχαα!!!
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Που θα πάει. Τόσοι είμαστε δω μέσα. Κάποιος θα ξέρει.
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    θα σου πω μετα... (για το καλό   ) τώρα τρέχω να ετοιμαστώ γιατι με περιμένει ο Γητευτής μου..

    (θα Τον ρωτήσω μήπως μου δείξει κιολας...χι χι !!)