Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι φοράμε σε event

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Γυναίκες και άντρες του χώρου ενωθείτε!!!!!

    Style alert!!!! Τι φοράνε σε επερχόμενα event που ο κώδικας ντυσίματος είναι light αλλά δε θες να πας και σαν το λέτσο βρε αδερφέ!

    Δώστε μου τα φώτα σας...παρακαλώ!
     
  2. Εγώ συνήθως σκάω με το κουστουμάκι μου ή με πιο rock casual ντύσιμο ανάλογα την περίσταση και το πάρτυ.
     
  3. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    ωραίος...
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Black dress : FOREVER.
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τι ειναι αυτα ρε ??? που βρισκεστε ???? σε βαφτισια θα πατε ?

    ΑΥΤΟ ειναι ντυσιμο !

     
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ροζ εμετούλης.-
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ωρες ωρες με γονατιζεις απο τα γελια...    
     
  8. Σας προτείνουμε να προτιμήσετε απλές γραμμές, λιτά πατρόν, μονοχρωμία και υφάσματα καλής ποιότητος, ολοκληρώνοντας την εμφάνισή σας με ένα body harness ή Cage-corset από δέρμα.
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τα γυαλια ηλεκτροσυγκολησης δωρο απο μενα, τετοια ωρα που ειναι τα παρτυ εχουμε τελειωσει τις εργασιες  
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    εσυ χρειαζεσαι μια 3μηνη ΒΑΣΙΚΗ εκπαιδευση στη Σχολη M/μου, και απο βανιλια θα γινεις....
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2015
  11. τί σας κάνει να πιστεύετε πως μας επιτρέπεται να κυκλοφορούμε χωρίς τα απαραίτητα αξεσουάρ...;
     
     
  12. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Mε φορμα κ αθλητικο παππουτσι δλδ να μην περασουμε ουτε απεξω??