Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Κανονικα θα επρεπε να λεει ΝΑΙ σε ολα. Τουλαχιστον εγω αυτο κανω...
     
  2. Donna Mia

    Donna Mia New Member

    Στα λόγια μου έρχεσαι
     
  3. Για μενα τουλαχιστον αυτο ειναι το σωστο. Και για σενα προφανως και για πολλους αλλους ανθρωπους.
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μα να μην ρωτήσετε ούτε τι ράτσα είναι??? έτσι για τους τύποι...
     
  5. subteo

    subteo Regular Member

    Λοιπον για να βαλουμε μερικα πραγματα στην θεση τους.Το ερωτημα κανονικα θα επρεπε να τεθει αναποδα.Γιατι υπαρχουν τοσοι πολλοι υ.Η απαντηση ειναι απλη οτι πολλοι υ αναζητουν μεσα απο το 24/7 μια κινκυ σχεση η να πραγματωσουν μια Femdom φαντασιωση τους.Θεμιτες επιθυμιες μονο που τις αναζητουν σε λαθος κατευθυνση και εχουν μια τελειως στρεβλη εικονα για το 24/7.Το ζητημα ειναι γιατι υπαρχει αυτη η στρεβλη εικονα για το 24/7.Υπαρχει διοτι σχεδον πουθενα δεν υπαρχει καποια καταγραφη της καθημερινοτητας μιας τετοιας καταστασης παρα μονο αποσπασματικα στοιχεια.Βρηκα ομως ενα τειχος απο κανονες-πρωτοκολλα-συμβολαια κτλ οπου οχι μονο δεν ξεκαθαριζουν την εικονα,αντιθετως αθελα τους την θολωνουν περισσοτερο.
    Ενα απλο παραδειγμα
    Δεν ξερω εαν η συζητηση της Donna Mia με τον φερελπις υ εμεινε μονο στο στραποναρισμα.Διοτι εαν ηταν μονο αυτες οι κοκκινες γραμμες του τοτε ο τυπος δεν εχει καταλαβει γρι τι ειναι το 24/7.
    Οταν εγω εκανα σοβαρη συζητηση με μια Κ οι κοκκινες γραμμες μου ηταν.
    1.Σεβασμος στην εργασια μου και στην επαγγελματικη μου προοπτικη.
    2.Και στην επικοινωνια με την οικογενεια μου.
    Συζητησαμε για το πως θα μοιραστουμε τα εξοδα με τον αλλο σκλαβο που ειδη εχει.Για ολα τα υπολοιπα τις δινω λευκη επιταγη και την εμπιστοσυνη μου να με κανει οτι θελει.
    Οταν λοιπον καπως γινει να παρουσιαστει η καθημερινοτητα μιας τετοιας καταστασης τοτε θα δειτε πολλους wannabe υ να κοβουν λασπη.Διοτι μπορει να φαντασιωνοντε οτι ειναι στα τεσσερα και στραποναροντε δεν θα θελουν ομως να σιδερωσουν τα κυλοτακια της Κ. 
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    @subteo tip of the day: το τι ακούγεται λογικά, επιχειρηματολογικά σωστό, μπορεί να είναι πολύ διαφορετικό απ' αυτό που μας φτιάχνει και που τελικά θα αποδειχτεί οτι θέλουμε. εμένα αν μου έκανε τόσες κατηγοριοποιήσης η Α, σαν αυτές που έγραψες, θα είχα πει το safeword... πόσοι οσιντάκηδες πια... παράρτημα του πικπα θα ανοίξουμε?
     
  7. subteo

    subteo Regular Member

    Εγω παντως ειμαι γαλλικο μπουλντογκ,αλλα θα ηθελα να ειμαι ροντβαιλερ η ποιμενικος καυκασου. 
     
  8. subteo

    subteo Regular Member

    Τι εννοεις κατηογοριοποιηση και τι ειναι οι οσιντακηδες?
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το 24/7 περιλαμβάνει παρέμβαση και στους παραπάνω τομείς.
     
  10. Φυσικα. 24/7 για να γινει σωστα, θελει dungeon καπου στο βουνο....
     
  11. subteo

    subteo Regular Member

    Πως παρεμβαινεις σε αυτους τους δυο τομεις?
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Με πολλούς τρόπους. Αναλόγως το Κ άτομο που σε αναλαμβάνει και τι είδους στοχοθεσία έχει.